Magda P.

Polecam dosłownie wszystkim tych Panów!!!
Począwszy od faktu iż są naprawdę bardzo mili,zrobili mi autko szybko i fajnie! Od początku!:Mam toyotę avensis 2.0 d4d, auto nagle straciło na mocy, odwiedziłam serwis bosch, gdzie postawiono diagnozę uszkodzonych wtryskiwaczy, za wymianę których życzyli sobie ponad 8000 zł, chciałam już sprzedać auto, jednak znajomy mi o nich wspomniał. Pojechałam do nich, auto zostawiłam samochód sprawdzali 2dni po czym miałam telefon że auto zostanie naprawione za UWAGA 1800zł, coś tam zrobili w pompie a teraz jestem cała w euforii bo już chciałam się pozbyć mojego auta. Naprawde wszystkim polecam tych że Panów, są bardzo mili i pomocni! Przy okazji pozdrawiam Panów z Arauto!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Magda P.

ja też byłam zadowolona po kilku wizytach dopóki Pan z tego warsztatu na własną rękę zaczął wymieniać mi części i szukać przez półtora tygodnia usterki którą jak obiecał zrobi w jeden dzień po czym trwało to długo jak wspomniałam, a na koniec jak znalazł usterkę to cena była nie do przyjęcia, a za zamontowane części musiałam zapłacić mimo że założył bez mojej zgody i nie wpłynęło to na naprawę samochodu bo dalej nie działał więc moja wcześniejsza euforia tym warsztatem pękła jak bańka mydlana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0