SUPER!!!!!!!!!!!!!!! (2) Panie Leszku allias Leon i całej ekipie z klubu, gratuluje dobrej roboty,... jaca rewelacja!!!! (1) Polecam naprawdę, rewelacyjna obsługa, rewelacyjny rodzinny klimat.... korekta indywidualne podejście (1) Najbardziej urzekło mnie indywidualne podejście instruktorów i ich pasja. To... bizk
Polecam (1) Sympatyczna obsługa, wyjątkowa rodzinna atmosfera. Dużym atutem jest zawsze... Zadowolona klientka fantastyczny klub!! (1) dołączam się do opinii poniżej. rewelacyjny klub! nowoczesny sprzęt, przemiła... stała klientka tylko drogo ??? (1) szkoda ze takie wysokie ceny. pozdrawiam xxx Polecam! (1) Wyjątkowo sympatyczna obsługa, profesjonalny sprzęt. Ćwiczący to osoby w... Kamila absolutna rewelacja (1) Jest idealnie pod kazdym wzgledem. Sprzetu, obslugi, czystosci, klimatu, cen,... Monika ;] (2) Polecam wszystkim, naprawdę świetne ćwiczenia,doskonałe prowadzenie przez p.... Emerytka;p Bez komentarza (2) Zrób coś dla siebie.....nie musisz zazdrościć innym figury lub płaskiego... Prawie emerytka Super klub! (1) Bardzo ciekawe zestawy ćwiczeń - i co najważniejsze: nie tylko dla pań.... Monika Rewelacja (1) Czysto, schludnie, bez zapachu potu :) Szatnie z dużymi indywidualnymi... Kamil super (1) polecam jak najbardziej, profesjonalne podejscie do klienta, super zniżki,... Martuszek Goraco polecam! (1) Bardzo goraco polecam fitness Leon. Profesjonalny sprzet i mily i pomocny... Chomik Pobyt w Fitness Leon to PRZYJEMNOŚĆ! (1) Doskonała, przyjacielska, wręcz rodzinna atmosfera, którą tworzy Właściciel -... Ola KK rewelacja (1) Jestem amatorką sportu, więc wkroczyłam tam bardzo niepewnie z dużą dozą... Maja Warto ! (1) Profesjonalna obsługa, nowy sprzęt, miłe towarzystwo treningowe, duża... Rafał Rewelacja (1) Rewelacja ! Polecam wszystkim. Miła i fachowa obsługa. Ważne jest aby ćwiczyć... Ladidadi polecam - warto spróbować (1) W Fitness Leon spotkałam się z bardzo miłą i fachową obsługą . Ponad to... zakręcona Szczerze polecam (1) Przesympatyczny właściciel,który zachęca i pomaga początkujacym i nie... Aneta