Polecam! (1) Świetne miejsce, mają rewelacyjny personel no i oferta ciekawa, poza... NWL Polecam (1) Polecam wszystkim w szczególności zajęcia grópowe ze wskazaniem na Kettlebell Krzysztof Szachogłuchowicz Świetne siłownia i fitness (1) Trafiłem tam przypadkiem i od razu wiedziałem że to jest to miejsce, świetny... Daniel
Kettlebell (1) Świetne treningi Kettlebell. A Leon zaraża swoim entuzjazmem do sportu dla... maciałek Gorąco polecam! (1) To jest to czego szukałam od dawna, super atmosfera, czujesz się jak w domu,... Gosia Najlepsza siłownia na jakiej do tej pory byłem (1) Przyjemny klimat, miła kompetentna obsługa, przestronne szatnie, aż chce się... Krzysiek SUPER LEON ! (1) rodzinna atmosfera ,super trenerzy ! extra zajęcia ! naprawdę polecam !... kasjan sprzęt na wypasie (1) Polecam klub. Jak dla mnie bajka. Takiego sprzętu nie widziałem w innych... oldschool Gdzie dobry club fitness? (1) Przeprowadziłam się niedawno na Dąbrowe (Gdynia) i chciałabym zapisać się... Mirka Rodzinna atmosfera (1) Szczególnie polecam tym którzy nigdy wcześniej do klubu fitness nie chodzili... Monika Gorąco polecam! (2) Bardzo dobry klub. Dobre wyposażenie, profesjonalna obsługa, miła atmosfera.... Sławek Jedna z lepszych siłowni w okolicy (1) Klub godny polecenia. Miła atmosfera oraz opieka trenerska, zwłaszcza dla... Arek To czego szukałem (1) Bardzo fajny fitness. Olbrzymia elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb... Tomek uwielbiam (1) Kettlebell u Leona to potęga! Cycling wyciska za mnie siódme poty i daje... Grzegorz SUPER! (1) Do Leona chadzam regularnie od dwóch miesięcy, 3-4 razy w tygodniu. Wcześniej... Ania karamba - opinia (1) uwielbiam zajecia u karoliny. niezly wycisk. rewelacja!! karamba Polecam (1) Bardzo dobry, profesjonalny klub fitness. Polecam! majster_spadl_z_dachu super (1) kule + maczugi = siła + wytrzymałość:) Chodzę na zajęcia z kettlebell i... Kulomaniak MiRa - opinia (5) Polecam obiekt i zgadzam się z dobrymi opiniami na jego temat. Jednak chcę... MiRa Standardy nie odbiegajace od Zachodnich! (1) Poniewaz mieszkam za granica , nie mam okazji czesto odwiedzac FITNESS LEON,... S. Pongebob