Malachitowe Wzgórze

Temat dostępny też na forum: Malachitowe Wzgórza
Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji zapewni przyszłym mieszkańcom kontakt z naturą, a osobom, które cenią sobie aktywny tryb życia dużo terenów do biegania, jazdy na rowerze czy spacerowania. Szybko można wyjechać stąd na obwodnicę Trójmiasta oraz w kierunku Kaszub.

W dzielnicy Kokoszki dostępna jest rozbudowana infrastruktura, co ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś planuje zakup?

Czy ktoś planuje zakup?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, planuje zakup domu na tym osiedlu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TAK! :)

Kupiliśmy, patrzymy jak rośnie, za chwilę odbiór! Wygląda na to, że wszystko odbędzie się w wyznaczonym terminie. Już nie możemy się doczekać, będzie pięknie! :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0


Udało się coś wynegocjować niższą cenę?:-) Zastanawiam się nad zakupem domku pod lasem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chcą negocjować cen , może przy tych domkach przy lesie ewentualnie coś się uda. Ale one są zacienione, brak słońca. Ten las jest mega wysoki, pewnie też komarów , muszek nie będzie tam brakować . Poza tym układ parteru jest mega słaby. Brak ogrzewania podłogowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba że ktoś nie lubi słońca to ok , bo widok na las super !
Szkoda też ze to wszystko takie rozgrzebane brak drogi itp .
Ciekawe kiedy ta drogę zrobią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A który nr kupiliscie ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiamy się

Ale zostały tylko 3 domy i poczekamy na 2 etap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Według dewelopera, następne etapy mają być droższe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 etap będzie na bank droższy, zwykle tak jest jak deweloperzy budują etapami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie obawialiscie sie braku rachunku powierniczego? Ja przyznam ze bylem zainteresowany ale fakt ze trzeba kombinowac zeby bank sie zgodzil jakos tak mnie zniechecilo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale pierwszy etap już prawie gotowy więc chyba nie ma obaw hmm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale w pierwszym etapie nie masz już dostępnych domów, więc zamawiać musisz w 2 etapie, gdzie znowu kupujesz budowę. W przypadku problemów developera jesteś z niczym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Woow to nieźle. Coś tam jeszcze zostało z pierwszego etapu .
Dzięki
MP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy etapie 1 był rachunek powierniczy, proszę nie wprowadzać w błąd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, był rachunek powierniczy, wpłacało się na rachunek, a potem bank przelewał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba masz nieaktualne informacje. Podpisaliśmy umowę deweloperska wczoraj, mamy przypisany rachunek powierniczy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekamy

Też kupiłam i nie mogę się doczekać ️
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~5tys/m2 to twoim zdaniem dużo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niby nie dużo, ale będzie to osiedle bez ogrodzenia , bez placu zabaw dla dzieci,infrastruktura na ten moment słaba.
Na ten moment średnio to wygląda , a najgorsze jest to że nie będzie żadnej bramy wjazdowej. Inne domy w innych okolicach są trochę droższe, ale mają to wszystko więc zależy na czym komu zależy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

1) Będzie ogrodzenie ;) - lecz nie będzie to osiedle zamknięte z "cieciem"
2) Infrastruktura - wszystko pod nosem - szkoła, przychodnia,kościół, lidl, biedronka, przystanek autobusowy. Rzeczywiście słabo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie nie będzie zamknięte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co w związku z tym? Płot dookoła domu nie wystarczy? Nie rozumiem tego bezsensownego narzekania, cena zła - nie jest zła jest dobra, brak infrastruktury - też wyssane z palca bez znajomości okolicy, brak ogrodzenia - jest przy każdym domu. Co Pan/Pani próbuje tutaj ugrać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Większość bliźniaków, które są budowane w 3miescie w tych cenach mają bramę wjazdową, która zawsze chroni włamaniem itp. Stwierdzam fakt. Poza tym osiedle jest Ok. br />
Po co te nerwy nie rozumiem. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.
Bramy nie ma tj fakt I tyle.
Cena jest przyzwoita, na ceny nie narzekam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

1

Cena jest w porządku, jeśli mieszkanie w Gdansku nierzadko kosztuje 600-700 tysięcy, to wydaje mi się, że jak na własny domek, nie ma na co narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytania

Pytanie do osób, które kupiły w 1 etapie. Czy myślicie, że będzie hałas od Kartuskiej? Czy ktoś wie kiedy miasto zrobi ul. Egiertowska? Czy ktoś może powieksza łazienkę na dole I wstawia tam prysznic? Czy instalujecie kominek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej.
Słychać ulice w 1 rzędzie, można tam podjechać i stanąć w tym lasku I posłuchać. Ona będzie przesunięta więc będzie jeszcze bardziej słychać niestety chyba że zrobią ekrany. Kominków nie można chyba tam instalować. Więc wchodzi tylko bio . A planujesz kupić jaki nr domu w 1 rzędzie czy już kupiłeś?
Nie ma info konkretnych do Egertowskiej.
Lazienke zawsze możesz powiększyć, najlepiej przesunąć pod schody I zrobić sobie też korytarz na ubrania I buty . A ten ala komandor zburzyć I zrobić ściankę I ewent drugie drzwi bo będzie zimno wchodzić do salonu.
Br
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytania

Nie, w drugim rzędzie kupujemy. Właśnie planujemy przedłużyć łazienkę dorobić prysznic oraz zrobić wiatrołap. Tak, tylko bio wchodzi tam w grę. A wiecie może co to za budynek stoi przed 1 rzędem?to są jakieś mieszkania? Widziałam tam jakiś ludzi. A może ktoś ma z polecenia fachowców od remontów? Szczególnie dobrego hydraulika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz możnaby zrobić może I normalny kominek mi osobiście by to nie przeszkadzało , Ale ludzie są różni. Ale tez pewnie by się to wiązało z wysokimi kosztami . A powiedz mi co planujecie z ta skarpa zostawiacie ja tak , kurczę ona jest dość wysoka . Zależy jaki nr domu bo im dalej w las tym wyzsza .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ci ludzie tam to są chyba wynajmujący Pracownicy być może nawet Inartu . Także to są domy na wynajem Pracowników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1

My planujemy obsadzic trawa jedynie ta skarpe, poki tam nie wejdziemy to nie mamy jeszcze konkretnego planu. Jeżeli chodzi o kominek, to rzeczywiście pewnie będą to spore koszty, także jeszcze pomyślimy. Czy ktoś wie może jakie są plany na zagospodarowanie terenu dookoła? Tam chyba mają być jakieś bloki? A co do ulicy Egiertowskiej to nie ma w planach jej modernizacji przez miasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Egiertowska ma być zrobiona przez miasto do końca tych domów od lewej jak wyjeżdżasz tak mówi deweloper A resztę drogi ma zrobić deweloper jak będzie budować inne domy/mieszkania. Więc kto wie. Do do wielorodzinnych widać na planie je mają. Kto wie jak będzie ostatecznie .ą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1

W urzędzie miasta nie mają planów na budowę egiertowskiej. Na wysokości restauracji Lukullus nie ma plakowanych ekranów akustycznych (można zadzwonić do wydziału inwestycji urzędu miasta i potwierdzic). Budowana będzie ulica Nowa Inżynierska. Ulica Kartuska ma być rozbudowana do końca 2021, w lipcu zaczną się pierwsze płace budowlane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O kurczę to to jest mega zła informacja dla tych co kupili. Deweloper zapewniał , że część drogi wjazdowej zrobi miasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta droga wjazdową tj Nowoinzynierska i ona po części ona będzie zrobiona przez miasto. O Egiertowskiej nie było mowy . Pomyliłem ulice. Co do ekranów to nie ma.co się dziwić, że nie będzie przy restauracji Ale pewnie dalej będą.
Kw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1

Tak. Nowa Inzynierska będzie zrobiona, a potem dalej pociągnięty przez dewelopera. Tak ekrany będą dalej, tam w stronę obwodnicy na wysokości tych domków jednorodzinnych. My jak oglądaliśmy domy w 2 rzędzie to tam Kartuskiej nie było słychać. Wewnętrzna drogą między domkami będzie zrobiona przez dewelopera. O dodatkowym ogrodzeniu nie wiem, ale domki mają swoje ogrodzenie. Czy ktoś wie czy w 2 etapie będą w jednym rzędzie domki A w drugim czwórki, albo mieszkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli ekranów nie będzie miał 1 rząd? Tylko dalej te domki jednorodzinne?
A w 2 rzędzie faktycznie prawie nie słychać więc super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1

Nie nie ekranów nie będzie przy Kartuskiej, więc ewentualnie jakiś hałas może dobiegac do 1 rzędu od Kartuskiej, ale to się musi ktoś z 1 rzędu wypowiedzieć, czy u nich coś dobiega, bo ja nie wiem. Aktualnie nie można wejść na budowę, A hałas słychać trochę pod drutami elektrycznymi przy wjeździe na osiedle. A Ty kupiłeś/kupiłaś w 1 czy 2 rzędzie?
Nas cieszy ten las obok osiedla, choć można tam zobaczyć, że niektórzy wyrzucają jakieś śmieci.
Czy po odbiorze mieszkań będziemy tam mieli jakaś wspólnotę? Jak będzie ta kwestia wyglądała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak drugi rząd :) las super to prawda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,
Ja kupiłam dom w pierwszym rzędzie, trochę słychać ulice Kartuska ale nie jakoś maskarycznie lecz zobaczymy jak to będzie jak już się wprowadze. Na budowę można wejść tylko wcześniej trzeba to zgłosić i określić godzinę. Co do wspólnoty mieszkaniowej to było coś o tym wspomniane w umowie deweloperskiej, sprawdzę to i dam znać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle będzie super ! Wiadomo nie znajdzie się idealu. Ubolewam, tylko że nie będzie tam placu zabaw dla dzieci, za to mamy duzeeee ogrody:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia

W okolicach domków chyba rzadko są płace zabaw, bo każdy z domków ma ogród. Niedaleko jest szkoła, więc tam można iść na plac zabaw. Poza tym deweloper będzie budował jeszcze bloki i tam zapewne zrobi plac zabaw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś wyżej to właśnie napisał.. Tylko ta droga nie będzie się nazywała egiertowska tylko nowa inżynierska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W drugim etapie mają być mieszkania kilku rodzinne A z boku przy lesie szeregowce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej . A wiesz że przez połowę skarpy będzie przechodził płot. Czyli część skarpy będzie Twoja , druga część osoby z 3 rzędu. Niestety będzie to trudniejsze do zagospodarowania .

M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się czy mogą ten las jeszcze kiedyś wyciąć k czy te drzewa jeszcze rosną bo jednak trochę słońca będą zabierać hmm...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Las podobno będzie, nie jest planowana jego wycinka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper chcę nazwać ulicę wew. Malachitowa, ale urzędnicy robią problemy. Podobno nie może nazywać się egiertowska ponieważ jest przerwana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Las

Witam!

Czy ma.ktos wiedzę na temat tego lasu czy te drzewa będą jeszcze rosły, ile on może mieć lat I czy mogą to kiedyś wyciąć?

Pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teren lasu należy do skarbu państwa. Ewentualnie może zapytać leśnictwo.
Jak się człowiek wyciszy, to słychać Kartuską na wysokości drugiego rzędu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kominek

Planuje zrobić ktoś kominek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chcieliśmy zrobić kominek, ale ktoś niżej pisał, że tylko bio wchodzi w grę. Czy ktoś pytał dewelopera jak to wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak pytałem, tylko bio wchodzi w gre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ekarany

Orientuje się ktoś, czy przed 1 rzędem będą ekrany akustyczne jak będą budować kartuska itp ?

Pozdrawiam
G.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ekranów nie będzie przed 1 rzędem, bedą przy Kartuskiej, ale to tak wyjezdzajac z tej piaskowej drogi po prawej. Osiedle jest dość daleko od ulicy Kartuskiej, przed nami jest restauracja, lasek i budynek, więc jakoś przesadnie nie będzie słychać Kartuskiej. Na mapie akustycznej miasta ten rejon jest wolny od hałasu. Można ewentualnie jeszcze sprawdzić z Urzędem Miasta i deweloperem szczegóły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolor drzwi

Czy ktoś z kupujących domy w pierwszym etapie został poinformowany o zmienie koloru drzwi wejściowych na pomarańczowe??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie.
Też mi się to nie podoba że drzwi będą pomarańczowe w dodatku takie intensywne. Bardzo mi się to nie podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zbierzemy więcej osób to powinniśmy z nimi wygrać i wymienią nam na takie jak były zaplanowane od początku czyli szare. Proszę się wpisywać pod tym postem kto jest niezadowolony to jak będzie trochę osób to podam do siebie kontakt i coś zdziałamy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem nie ma.juz szans na szare. Wszyscy już mają wstawione pomarańczowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety racja :-( Ten pomarańcz się nawet mocno odbija od ściany garażowej :-) Też nam nie pasuje. Faktycznie nie było tego w załączniku dot. standardu wykończenia, a wizualizacja nie jest częścią umowy. Pytanie czy można coś z tym zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety , chyba nie . Te dodatki drewna które są też od strony ogrodu na wizualizacji mają jasny piaskowy kolor I wygląda to super. A na żywo wynalowali kolorem jakimś ciemnym który też nie pasuje do całości domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ktoś zaprojektował piękny dom , ale dodatkami oszpecaja ta bryłę. Ciekawe jak to skończą całkowicie czy coś jeszcze będzie nie tak.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Calosc

Poczekajmy na efekt końcowy. Tak się złożyło, że miałam okazję widzieć inwestycje Inartu w Warszawie. Zakończone. To są naprawdę ladne osiedla, z klasą, ze smakiem. Nie do końca odpowiadają mi pomarańczowe drzwi (chociaz od środka są szafe - ufff), ale też nie zamierzam nakręcać się na zapas. Czekam na efekt końcowy, który mysle, ze nas wszystkich zadowoli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ten pomarańczowy totalnie do niczego tutaj nie pasuje, szpeci i jest paskudnie kontrastujący, szkoda, że trzeba będzie ponieść koszty na własną rękę i coś robić z tym kolorem, bo "pan prezes" sobie wymyślił to dziadostwo a w rzeczywistości dostali te paskudne drzwi pewnie po dobrej cenie. Tyle w temacie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapraszam do grupy na FB: "Malachitowe Wzgórza ETAP 1"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jasne że dostali to w dobrej cenie bo nikt ich nie chciał kupić. Pewnie przeliczył się z budżetem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez myślałem żeby zrobić to na własną rękę , ale wg mnie jak tylko moje będą inne to też bez sensu bo I tak reszta będzie mieć dzikie pomarańczowe poza tym straci się gwarancje. Do tego drzwi nie są antywłamaniowe niestety. Wygląd domów super Ale reszta zostawia dużo do życzenia. Deweloper ( Prezesi ) dali ciała. Pewnie 2 etap dostanie już ładne drzwi . Zrobili nas :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Juz urządzałam jeden dom i taras i zaręczam, że ten kolor na elewacji jest bardziej praktyczny. Łatwiej będzie dobrać deskę na taras i meble na taras.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteśmy za starym kolorem. Może utworzymy jakaś grupe zamkniętą na FB albo innym kanale, zeby się komunikować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, również chciałam to zaproponować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Grupa dla lokatoròw

Założyłam grupę na FB
"Malachitowe Wzgórza ETAP 1"
Można znaleźć i się dopisać, będzie łatwiej się komunikować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szok

No właśnie nikt i trochę szok, że Pomarańczowe...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kable :(

Naprawdę fajnie zaprojektowane osiedle, super rozkłady bliźniaków, duże ogrody, planowany rozwoj osiedla. Niestety dla nas kable elektryczne na wjeździe i w tak bliskiej odległości od budynków i w takiej ilości to największy minus. Niestety inwestycje przy takim okablowaniu w późniejszym okresie ustępują wartości innym nieruchomościom. Negatywny wpływ na zdrowie niby nie został udowodniony jednak pole energetyczne czasami powoduje wyładowania np. na samochodach stojących w pobliżu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyszlosciowo kable mają być ukryte w ziemi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No to by było wspaniale, można wiedzieć skąd taka informacja i czy to pewna sprawa ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domek nr 1

Zastanawiam się nad kupnem domku nr 1 który pozostał jednak ciągle mam obawy że coś przeoczyłem skoro tyle czasu jest dostępny i nikt go nie kupił. Może ktoś ma jakieś info i coś czego nie dostrzegam ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

domek nr 1

Jest przy wjeździe na osiedle i tyle - to jedyny minus.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko ok

Kupiłam 3 u wszystko dobrze z 1. Stoi tak długo bo jest pierwszy od wjazdu i od cały problem, gdyby 3 nie była dostępna kupiłabym 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Brak ekranów akustycznych i zmiana koncepcji osiedla

Witam,

Zastanawialiśmy się nad zakupem domu w 2 etapie bardzo poważnie. Niestety zniechęciły nas dwie sprawy. Po pierwsze brak ekranów akustycznych przy ul Kartuskiem a po jej rozbudowie będzie głośno ( mam doświczenie bo mieszakam na Wiszących Ogrodach i po rozbudowie Kartuskiej i Armii Krajowej jest tam głośniej mimo ekranów). Po drugie osiedle miało mieć formę domków dwurodzinnych a tylko jego część miała być usługowa i wielorodzinna a teraz już w II etapie będą budowane budynki czterorodzinne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Ekrany akustyczne
Inwestycja zakłada też montaż ekranów akustycznych. Przy nowej drodze stanie łącznie prawie 800 m takich barier."

Pożyjemy zobaczymy czy coś tam postawią czy nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jeden rząd domów w II etapie to domy dwurodzinne. Kolejny rząd to mają być tzw. czworaki. A chyba etap II nie jest jeszcze w sprzedaży, więc jest szansa na dostanie mieszkania w bliźniaku. Powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co za roznica czy dwu czy czterorodzinne? Z tego co slyszalem budynki te maja byc stylistycznie podobne do blizniakow, wlasciwie niewiele to zmieni tym bardziej, ze ma byc tam hala garazowa. pokaze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynki oddane do użytku - I etap

Czy pojawiły się grubsze "fakapy"? Wiszą 2 bliźniaki gotowe do odbioru ale z ceną +/-300k od ceny pierwotnej (obecnie 1290000zł). Ktoś się orientuje cos się znajduje w domu za tymi blizniakami? Mam wrażenie, że jakaś firma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hotel pracowniczy. Ogólnie nie ma z tym problemu. Czasami zdarza się, że jest głośniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa dla mieszkańców

Czy powstała jakaś grupa na Facebooku dla osób kupujących lokale w II etapie? Właściciele z I etapu taką założyli :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam

Sporo niedorobek, developer nie poczuwa sie do napraw. Odradzam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś konkrety?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam

Takze nie polecam, u nas woda na dzialce stoi po kostki, ale developer nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci wykonania drenazu. Dodatkowo jedna sciana elewacji jest do zrobienia na nowo, bo koparka uderzyla podczas budowy. W srodku tez sporo by sie znalazlo, ale mielismy sporo przerobek, wiec wiekszosc instalacji byla na szczescie przerobiona. No i do tego dochodzi prawie roczne opoznienie. Generalnie fajnie to jest niestety tylko na obrazkach na stronie:/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mc Donald

Co wy na to że za płotem będzie MacDonald? Na maxa słabo, smród itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety kiepsko, w dodatku jak jeszcze bedzie aldi i stacja benzynowa to nowa 2 pasmowa kartuska znow się zakorkuje na maxa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tą restauracją McDonalds bym nie przesadzał. Nie będzie znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie. Zapachów z Pani burger ani Lukullusa nie było czuć. Co do głośności, to fakt, zrobiło się trochę głośniej po tym jak wycięto drzewa pod budowę Aldi. Wcześniej drogi nie było słychać nawet po otwarciu odcinka do Nowatorów. Głównie słychać maszyny na budowie Aldi. Co do dewelopera i pośrednictwa nieruchomości, to oceniam tylko negatywnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam!!

Deweloper kompletnie zlewa reklamacje, na proste poprawki z protokołu odbioru czeka się miesiącami albo i ponad rok, wymiguje się od odpowiedzialności za swoje błędy, nie przestrzega terminów zawartych we własnych dokumentach. Tragedia, człowiek traci mnóstwo swoich nerwów i czasu na użeranie się z najprostszymi problemami. Z zazdrością spoglądam na znajomych, u których inni deweloperzy po zgłoszeniu problemu w ciągu kilku dni przysyłają kogoś kompetenetnego do jego naprawy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Męczarnia

Dużo wydawałoby się prostych usterek. Deweloper wszystko przerzuca na generalnego wykonawcę, ten to olewa lub poprawia na odwal. I tak miesiącami... a Ty codziennie patrzysz na tą samą wadę, przypominasz się deweloperowi, ten przypomina się wykonawcy, czas leci i nic się nie zmienia :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...