Mama szuka mamy

Hej, mam 27 lat jestem mamą prawie 9-miesięcznej dziewczynki. Szukam mamy z dzieckiem w podobny wieku do spacerów, wspólnego spędzania czasu. Mała nie ma w rodzinie nikogo w podobnym wieku, a nie chce, żeby dorastała w samotności.
Piszcie dziewczyny maile, odezwę się :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mama szuka mamy

To idź z Nią na plac zabaw. Hmm to Twoje dziecko jest samotne (chyba nie bo ma Ciebie) czy może Ty? ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Mama szuka mamy

Na siłę gościu szukasz atencji w każdej dyskusji Ty i jeszcze kilka osób. Wysmiewacie, obrazacie. Skończ gościu i zajmij się pracą. Robota w ochronie jest odpowiedzialna i trzeba się skupić. Poza tym przyjrzyj się, zero łapek pod twoimi licznymi wypocinami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Akurat wypowiedzi Szczęśliwego Faceta są stonowane i kulturalne, w przeciwieństwie do twojego wpisu "Joanna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Mama szuka mamy

Hej również mam 27 lat i mam 2jke dzieci trochę starszych bo 4 i 2 lata. Od niedawna mieszkamy w Gdansku jeżeli miałabyś ochotę się poznać to zostawiam swojego emaila Monikaminia2@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

napisz do mnie lisiczka1986@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

samotność w małżeństwie (39 odpowiedzi)

Zacznę od tego, że nie oczekuję rad. piszę tu, żeby zrzucić z siebie ciężar wszechogarniającej...

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis