Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Mamusie LIPCOWE 2015:

patrycjamir tp. 1.07.-dziewczynka Zosia
aurinio88 tp. 2.07.
k0tt 23 l., tp. 3.07. syn Jakub, szpital Wejherowo
007angel tp.06.07
agunineczka 24l., tp. 7.07.
MadzikRóża, tp.9.07- córeczka Kaja
ja tp. 10.07.
goś tp. 13.07.
sylwiaagnieszka tp. 14.07.- syn
malaniunia 28 l., tp. 15.07. - chłopak
magda90 24 l., tp. 15.07. - dziewczynka
joanna86 tp. 16.07.
Kiccek1 16 lub 26.07
Angel, tp. 19.07. syn, szpital w Gdańsku na Klinicznej
Marynarka tp. 20.07. Dziewczynka - Zuzia :)
Madzik050642 tp. 22.07
Mysz tp.27.07 dziewczynka
Ania tp. 25.07. chłopiec
Tusia tp. 25.07. chłopiec
Anielkowa 27 l., tp. 26.07. Córka Lena szpital Wejherowo :)
dominika89 tp. 27.07
Ilka tp. 27.07.
aniaa88 tp. 27.07.
Ania 27, tp. 30.07.
Tysiiiak 23 l., tp. 31.07. - chłopiec Kacperek, szpital kliniczna

Mamusie SIERPNIOWE 2015:

Karolina tp. 2.08. Jagoda cc Kliniczna
Nyzosia tp. 04.08.- chłopak
kasietta88 tp. 06.08 - córka Lena, szpital Redłowo
agawcia 8.08
Lineczka tp. 8.08
dominika_ 27 lat, tp 9.08, dziewczynka, Marta, poród Kliniczna/Wojewódzki
tihuana tp. 10.08
EvvvaM tp. 10.08. - chłopak, Aleksander
oolenka1 tp 15.08 - dziewczynka
kinki.em tp.15.08
Maria tp. 17.08, dziewczynka,szp. wojewódzki
Marta25 tp. 18.08. - dziewczynka
nowa-malwa, tp. 18.08. chłopak
~stella1, tp.22.08, dziewczynka
kaoma, tp. 27.08.
alicja_82 tp. 27.08.
taka1, tp. 30.08
angelina2015 ......

ROZPAKOWANE:

Manna - 17.06.2015 syn 3170g 50cm SN

Poprzedni wątek
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-lipcowo-sierpniowe-2015-cz-6-t612884,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Chodziło ze mąż kaszle, cherla a dopiero co mu źebro odpuściło.

No Angel ja tak teraz Tobie kibicuje a tu cisza, jak masz obawy to jedz do szpitala zrób ktg a powiedz jaki masz termin z ostatniej miesiączki noi czy regularne a córkę jak długo przenosiłaś, też coś było nie tak z wodami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ale dzisiaj miałam noc...jak wiecie moje dzieci chore bo od poprzedniego weekendu jak byliśmy na basenach cały tydzień mały kaszle w nocy, oczka ropieja, a od piątku wzięło starszego, taki osowiały wrócił z przedszkola noi dostał biegunki a wszystko to przez wodę basenowa, bo już miewał podobne epizody w poprzednich sezonach, bakterie, jakieś świństwo w tych publicznych basenach musi być, dobrze że ja na wszelki wypadek w złożyłam sobie tampon żeby przed samym porodem nie złapać czegos, zresztą mało co się kąpalam a oni z mężem cały czas w wodzie, ten też coś chwila, ledwo co mu przyszło źebro bo też jak wychodził z basenu to mu coś strzykło tak ze czwar-piat.na zwolnieniu był no ale do czego zmierzam, wczoraj w nocy brzuch mnie bolał jak nigdy, no skurcze sobie myślę a tu synek wola mama brzuszek boli, no to ja do niego, najpierw nurofen potem nospa a tu mi ból tez nie mija, wczoraj pisałam ze torbę do szpitala spakuje noi Was tylko okłamał am bo miałam to zrobić ale jakoś tak wyszło ze znów czasu zabrakło , noi tak w nocy się przestraszyłam ale wzięłam pół tabl.nospy bo akurat synek potrzebował do tego magnez a ze tez w dużej dawce to ból ustąpił, no ale strach był nie powiem, wiecie co zaraz zrobię po śniadaniu? Spakuje się żeby być spokojną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Jeżeli chodzi o ciąże to ja się śmiałam w poprzedniej jak i teraz że w ciąży mogę chodzić. Całą ciążę czuję się dobrze, w sumie nie mam żadnych dolegliwości, cały czas na wysokich obrotach i bardzo aktywna.

Natomiast od wczoraj zaczynam łapać stresa czy nie będę miała powtórki z rozrywki z patologią i wywoływaniem porodu, bo młody tak jak i córka w pierwszej ciąży, od wczoraj robi bunt i nie chce się ruszać a przynajmniej ja nic nie czuję albo niewiele. Wczoraj przez cały dzień naliczyłam może z 10 ruchów i to nie takie wyraźne jak zawsze tylko takie bardziej pływanie i delikatne muskanie. Oczywiście przez to wszystko noc nie przespana i zobaczymy co mały dzisiaj zrobi. Do tego jeszcze niektórzy mnie pocieszają, że przecież z Amelką też tak było to teraz nie mam się spodziewać niczego innego.
Tak czy przechodzi mi przez myśl że będę miała powtórkę z rozrywki i się zastanawiam czy dzisiaj jechać na IP żeby zrobili KTG (o ile będą mieli) bo w poniedziałek 6.07 lekarz mówił że wody są ale na granicy, czy czekać do jutrzejszej wizyty :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

No to ja robię aktualizację listy ;)

Mamusie LIPCOWE 2015:

aurinio88 tp. 2.07.
k0tt 23 l., tp. 3.07. syn Jakub, szpital Wejherowo
agunineczka 24l., tp. 7.07.
MadzikRóża, tp.9.07- córeczka Kaja
ja tp. 10.07.
goś tp. 13.07.
magda90 24 l., tp. 15.07. - dziewczynka
007angel, tp. 15.07. syn Łukasz, szpital w Gdańsku na Klinicznej
joanna86 tp. 16.07.
Kiccek1 16 lub 26.07
Marynarka tp. 20.07. Dziewczynka - Zuzia :)
Madzik050642 tp. 22.07
ania27 tp.25.07 dziewczynka
Tusia tp. 25.07. chłopiec
Ania tp 25.07 Mikołaj szpital zaspa
Anielkowa 27 l., tp. 26.07. Córka Lena szpital Wejherowo :)
dominika89 tp. 27.07
Ilka tp. 27.07.
aniaa88 tp. 27.07.
Anka33, tp. 30.07. - syn
Tysiiiak 23 l., tp. 31.07. - chłopiec Kacperek, szpital kliniczna

Mamusie SIERPNIOWE 2015:

Karolina tp. 2.08. Jagoda cc Kliniczna
Nyzosia tp. 04.08.- chłopak
kasietta88 tp. 06.08 - córka Lena, szpital Redłowo
agawcia 8.08
dominika_ 27 lat, tp 9.08, dziewczynka, Marta, poród Kliniczna/Wojewódzki
tihuana tp. 10.08
EvvvaM tp. 10.08. - chłopak, Aleksander
oolenka1 tp 15.08 - dziewczynka
kinki.em tp.15.08
Maria tp. 17.08, dziewczynka,szp. wojewódzki
Marta25 tp. 18.08. - dziewczynka
nowa-malwa, tp. 18.08. chłopak
~stella1, tp.22.08, dziewczynka
~Dotty81, tp. 22.08.
kaoma, tp. 27.08.
alicja_82 tp. 27.08.
taka1, tp. 30.08
angelina2015 ......

ROZPAKOWANE:

Manna - 17.06.2015 syn 3170g 50cm SN
patrycjamir - 30.06.2015 córka Zosia - SN szpital Kliniczna
sylwiaagnieszka - 02.07.2015 syn Wojtuś 3790g 54cm - cc szpital Kliniczna
Lineczka - 03.07.2015 syn 2970g 52cm - SN szpital Kliniczna
Mysz - 06.07.2015 córka Ula 3110g 53cm - SN szpital Zaspa
malaniunia 28 l. - 08.07.2015 syn Patryk 3130g 56cm - cc szpital Kliniczna

Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Lineczka gratulacje!!! Cieszę się że wszystko ok ,zdrowka dla Was! Malaniunia będzie dobrze , trzymam kciuki za karmienie! My dzisiaj dotarliśmy do rodziców ,zostajemy z córką na tydzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Lineczka gratulacje! Suuuper ,ze wszystko ok mimo szybkiego porodu. Twoj maluszek mial super wage,to Patryk jak wychodzilismy to mial tyle a cc w 39tyg a juz wlasciwie 40. Ja dzidiaj sciagnelam 3 razy,jak zachartuje to moze mlodego sprobuje przystawic ,bo w szpitalu mowily ze bardzo dobrze lapie i ssie,ale mnie tak boli i jestem zrazona ze chociaz tyle,ze sciagam. Mlody dzisiaj wypil moje mleko i zwymiotowal i nie wiem czy to mleko mu za szkodzilo,czy za szybko wypil czy co , i badz tu madry :/. Ta ciaza tez byla gorsza od poprzedniej,mimo ze wtedy byly upaly 3 mce ponad 30st to znioslam ja lepiej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Lineczka gratuluję :-) być może widzialysmy się gdzieś na korytarzu bo ja rodziłam 02.07. Waga jak ja wcześniaka całkiem niezła.
Moja druga ciąża też gorsza. Odstawienie leków na podtrzymanie nie gwarantuje rychłego porodu, jestem tego dobrym przykładem ;-)
Ja walczyłam od 33 tyg by nie wyszedł za.szybko a tu dotrzymalam do 38tyg2 dni i kto czy dłużej bym nie dała rady gdyby nie test oksy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ania27 ja znoszę trudniej ciążę od poprzedniej (tej dobrze zakończonej), ale są to takie dolegliwości do przejścia, żadnych większych komplikacji w moim przypadku, jest to bardzo zadziwiające ze względu na mój bardzo obciążony wywiad. Lekarzy wszystko zadziwia i dopóki nie urodzę niczego nie są pewni, z tego też powodu mam się kłaść do szpitala wcześniej, bo generalnie woleliby wywołać mi poród, aby mieć nad wszystkim kontrolę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Agawcia, Mały ważył 2970g,52 cm,więc całkiem nieźle jak na wcześniaka.Dostał 10 punktów.Kliniczną od samego początku brałam pod uwagę,tylko bałam się,że mnie odeślą.Jeszcze raz dziękujemy za życzenia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Nyzosia bo to jest tak że każda kolejna ciąża już niestety gorsza, kobieta też coraz starsza i gorzej ją znosi.U mnie też pierwsza super, biegałam pełna energii do samego niemal końca 42 tygodnia.Druga byłaby podobna tyle ze wcześniej zmieniłam kraj zamieszkania, dużo się zmieniło, również w mojej psychice, od początku źle się tu czuje fizycznie przede wszystkim noi wyszła tarczyca, inny klimat bo zawsze cieplo, latem gorąco to i żylaki wyszły, jeszcze w te upały ostatni trymestr, też miałam dość i dobrze z synek nie wykręcił numeru jak braciszek bo urodził się kilka dni przed terminem.A porod? Niby miał być szybszy a tu du..teraz jestem juz chyba stara a przynajmniej tak się czuje, nie mam siły na nic, cały czas chodze senna i w sumie to ciesze się ze będę miała już ja za sobą bo zawsze chciałam jeszcze spróbować jak to się mówi do trzech razy sztuka być może uda się urodzić córeczkę ale kto wie jak bym poczekał jeszcze z rok to może byśmy juz się wcale nie zdecydowali a tak jakoś to przeżyjemy bo zdaje sobie sprawę ze będzie ciężko z rąk mała różnica wieku pomiędzy drugim synkiem, zresztą mój plan wykonany chciałam dwoje urodzić do 30-tki i ewentualnie trzecie krótko po.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Lineczka gratulacje :-)
Agawcia rozumiem Cię , mnie lekarka cały czas przestrzegała żebym wcześniej nie urodziła i miałam się oszczędzać, a ja nie mogłam sobie na to pozwolić i cały czas na wysokich obrotach funkcjonowałam. Potem słyszałam że młody na pewno do końca czerwca się urodzi, od co najmniej 25.06 2,5cm rozwarcia szyjka skrócona i miękka, i co. ... mamy 11 lipca a ja nadal w dwupaku :-)
Także nasze maleństwa przyjdą na świat wówczas kiedy uznają za właściwe. Chociaż ja od początku obstawiam 13 lipca bo 13 to moja ulubiona liczba ale pewne i to się nie sprawdzi. Tak czy inaczej tez juz bym chciała tulic maluszka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

~Lineczka gratulacje zdrówka dla Was. Faktycznie szybciutko ale już masz smyka przy sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Dziewczyny rozpakowane - gratulacje :) Lineczka przetarłaś mi szlak, bo mam termin na ten sam dzień, na który Ty miałaś, od 21 tyg walczyłam żeby za szybko nie urodzić, a teraz moj lekarz się smiał, że będę się martwić, że dzieciątko nie chce wychodzić:) a ile ważył Twój synek ? wybrałaś kliniczną ze względu na wcześniejszą akcję? ja dziś odstawiłam leki na podtrzymanie ciąży i czekam na rozwój wypadków. Poprałam większość ubranek, jeszcze została mi siata po synku do ogarnięcia, nie wiem tylko jak ja to wszystko zmieszczę do komody. zostało mi jeszcze spakowanie torby i zakup chusty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Oj nie wiem. ja pierwszą ciążę miałam super, nic mi nie było (oprócz cukrzycy) latałam do samego końca, byłam w pełni sprawna i rodzić nie chciałam bo się tak dobrze czułam a ta ciąża jest zupełnie inna. Ciągle coś mnie boli, uciska, puchnie, nie mam siły na nic. generalnie tym razem chciałabym urodzić szybciej bo jak sobie pomyślę że jeszcze ponad miesiąc mam w ciąży chodzić to już mi się nie chce. nie mówiąc o tym że nie mam już butów które bym wcisnęła na te wielkie stopy!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Mysz a to był Twój drugi poród?Długo rodziłaś? Tyle teraz tu dziewczyn ze nie ogarniam, pamiętam tylko te które najczęściej się udzielają.To chyba jest tak że jedne są stworzone do ciąży, świetnie ja znoszą, mało przybierają ogólnie żadnych w niej problemów a inne szybko rodzą bo chyba nie ma aż tak dobrze żeby jedno i drugie szlo w parze, pewnie dużo zależy od samego organizmu i budowy ciała i pewnych predyspozycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Lineczka gratulacje! faktycznie pospieszyło się Twoje dziecię:)

Co do ściągania laktatorem to ja robiłam to prawie przez rok:) i też miałam całą rzekę mleka. za szybko poddałam się z przystawianiem młodej. teraz nie dam się wkopać w ściąganie - to jest na maksa upierdliwe! karmienie bezpośrednio z piersi jest zdecydowanie łatwiejsze.

Ja dzisiaj przygotowałam pokój do malowania. narobiłam się jak wół ale już nie mogę się doczekać efektu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Dziekuję :-)Nie,żadnych sygnałów nie miałam,po prostu w nocy odeszły mi wody,a dzień wcześniej chyba czop.Piszę chyba,bo nie do końca jestem pewna,czy to faktycznie był czop ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Lineczka , gratulacje :-)))))))
Twoja dzidzia pospieszyla sie na swiat ,duzo zdrowka i dla WAs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Lineczka gratulacje :) miałaś już wcześniej jakieś sygnały żeby się oszczędzać czy nagle tak wyszło że tak szybko się rozpakowalas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ania27, ne miałam żadnych problemow wcześniej, rzekłabym, że ciąża przebiegała Podręcznikowo. Niecałą dobę przed porodem odszedl mi czop śluzowy.
Ja też mam problem z poranionymi brodawkami, ale stosuję nakładki i mimo tego, zę są dłuzsze ńiż moje sutki, maleńka ssie dobrze, widzę, że jak wyciągam jej pierś z buzi to widzę, że nakładka jest pełna mleka, czyli się sprawdza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Płaczące dziecko a sąsiedzi (70 odpowiedzi)

Witajcie, piszę bo mam ogromny dylemat i ciekawa jestem, czy ktoś może sobie z czymś podobnym...

Naprawa zabawek (11 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

Zabawki dla 2-3 miesięcznego dziecka (18 odpowiedzi)

cześć Dziewczyny, zwracam się do Was z zapytaniem. Mój Synek ma 2 miesiace i 1 tydzień. Na chwilę...