Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ja 10 lat temu też rodziłam na Zaspie ale miałam cc i było ok teraz też będę miała raczej cc i też się zastanawiam gdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Zastanawiam się gdzie rodzic?? 7 lat temu urodziłam moją Młodą na Zaspie i było ok. Tylko babka od laktacji była taka sobie. Ale pewnie się wiele twm zmieniło. Myślę o Wojewódzkim bo blisko domu. A wy jakie macie swoje typy ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pulia85
2018-03-02 10:57:16
Byłam wczoraj w Lidlu, było trochę ubranek dla maluszków, niektóre śliczne! I już prawie kupiłam :) ale mam jeszcze opory. Poza tym wiem, że dostanę mnóstwo rzeczy od koleżanek, bo jestem jedną z ostatnich ciężarnych w moim gronie ;) Dostałam już fajowe ubrania ciążowe i okazuje się że chyba nic nie będę musiała dokupić.

Pomarańczka - trzymam kciuki za dzisiejsze badanie!

Też macie tak, że po wizycie u gina, po usg i info że wszystko jest w porządku jest pełnia szczęścia i luz a później znów zaczynać sobie coś wkręcać? Jak tak dalej pójdzie to do końca ciąży zwariuję!
Dzisiaj poczułam pierwsze ruchy, na razie takie delikatne muśnięcia :) Jest to moja pierwsza ciąża, staraliśmy się prawie 2 lata. Na USG bym mogła chodzić codziennie, żeby oglądać maluszka :)

Pomarańczka - trzymamy kciuki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam wczoraj w Lidlu, było trochę ubranek dla maluszków, niektóre śliczne! I już prawie kupiłam :) ale mam jeszcze opory. Poza tym wiem, że dostanę mnóstwo rzeczy od koleżanek, bo jestem jedną z ostatnich ciężarnych w moim gronie ;) Dostałam już fajowe ubrania ciążowe i okazuje się że chyba nic nie będę musiała dokupić.

Pomarańczka - trzymam kciuki za dzisiejsze badanie!

Też macie tak, że po wizycie u gina, po usg i info że wszystko jest w porządku jest pełnia szczęścia i luz a później znów zaczynać sobie coś wkręcać? Jak tak dalej pójdzie to do końca ciąży zwariuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Mi leci 20 tydzień ruchy już czuje coraz mocniejsze a dziś jadę na połówkowe. Mam nadzieję, że wszystko dobrze z moją małą księżniczką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja czekam na potwierdzenie plci:) czesc rzeczy mam juz po synku. Musze przebrac i przygotowac,ale to jeszcze za szybko na pranie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Margaretka
2017-12-01 12:23:24
Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
Wczoraj zaczął Nam się 18 tydzień :) Ale ten czas szybko leci, nie wiem kiedy uciekają mi te tygodnie. Prawdopodobnie będzie córeczka, idę 9.03 na wizytę mam nadzieję, że potwierdzi.

Zaczęłyście kompletować wyprawkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja dopiero od dwóch tygodni odczuwam na pewno ruchy, a już kończy mi się 22 tc. Wszystko przez łożysko z przodu. Za to jak się zaczęły, to mocne i dużo. No ale to już pół kilo podskakuje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

U mnie skończony 17tc, wydaje mi się, że czuję delikatne ruchy, ale nie jestem pewna czy to to ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ja czuje od kilku dni, nie codziennie, chociaz coraz czesciej;) takie fajne babelki:) u mnie skobczony 16tc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej hej :) jqk tam czucie jakieś ruchy? Ja 19 tc czuje jakby pływała❤
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Cos ten nasz watek milczacy;-) co u Was Mamusie?:) ja po wizycie, wszystko ok:) szyjka dluga i zamknieta, to na te chwile dla mnie najwazniejsze:) a dzidzia to raczej dziewucha:) 5 kwietnia mam polowkowe w GAMECIE:) nie moge sie doczekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Borkowo... to kawałek. Szukam kogoś, kto będzie spacerował w okolicy, ale tak daleko nie dojadę :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

A ja się dziś dowiedziałam, że będziemy mieli synka :) fikał w czasie badania jak szalony ;)

Stresowałam się przed tą wizytą, bo od kilku dni napinał mi się brzuch, ale wszystko ok- szyjka długa, nie było się do czego przyczepić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ja mam co wizyta sprawdzana szyjkę na usg bo miałam przed ciazami konizacje i sama w sobie jest mocno skrócona ale nie miałam z tym problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Czesc Dziewczyny:)
Czy ktoras z Was miala w poprzednich ciazach problem.ze skracajaca sie szyjka i zagrazajacy porod przedwczesny? Czy w kolejnych ciazach to sie powtarzalo?
Ja z synem lezalam 3,5 miesiaca, skonczylo sie dobrze, urodzilam go w 37+5 tc, okaz zdrowia. Ale teraz obawy wrocily... z tego co wyczytalam to duze prawdopodobienstwo,ze znowu bedzie to samo... ale wiadomo, kazda ciaza inna, staram sie byc dobrej mysli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj :) Ja jestem z Borkowa, także niedaleko :) Termin mam na 10 sierpnia :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Klusia90 ja jestem z Chełmu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MartaM. ja jestem z Chełmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej . Ja odczuwam juz delikatne ruchy 18 tc wskoczył. Jakaś Mamuska jest z Moreny ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

otworzyć firmę ?? (35 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...

szkola podstawowa nr 80 i numer 5 na Zaspie - proszę o opinie (21 odpowiedzi)

Czy ktoras z Mam zechcialaby sie wypowiedziec na temat tych szkol .z gory dziekuje :)