Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Witam przyszłe mamusie :)
My czekamy na nasze pierwsze maleństwo 02.08 :) Czy są jakieś przyszłe mamy ze Straszna? :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super macie z tym weekendem :)
My co prawda byliśmy całą rodzinką w czasie ferii na wypadzie ale też fajnie było i sobie odpoczeliśmy :) Śniegu nie było to przynajmniej dzieci szalały q basenie hotelowym ;)
Ale jednak marzy mi się wypad tylko we dwoje ;) Choć na weenlkend ;) Niestety nierealne... Może za 20 lat :D haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się troszkę poprawia, jeszcze robię inhalacje z soli fizj. Młoda w końcu się rozkręca, jutro wizyta połówkowa i jak wszystko będzie ok to w przyszły czwartek urywamy się z mężem na długi weekend. Poprzedni był 2 lata temu :-) Przy trójce dzieci i słabo chętnych dziadkach pewnie następny zorganizujemy sobie za conajmniej 5 lat. Nie mogę się doczekać!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Juz mi prawie przeszło.. Pomogły mi domowe sposoby. Najgorszy był areszt domowy. Ale juz spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Juz mi prawie przeszło.. Pomogły mi domowe sposoby. Najgorszy był areszt domowy. Ale juz spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba też sobie kupię ten Prenalen, bo mam katar i kaszlę jak gruźlik :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

;);) juz mi troche lepiej tylko katar jeszcze mi został. Miłego weekendu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ktoś?? Coś jeszcze wie jw? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Dzięki za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Z pakietem PZU nie pomogę, ale jeśli chodzi o przeziębienie to bardzo polecam syrop Prenalen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Dziewczyny u mnie wskoczył już 17 tyg. Mam pytanie czy któraś z Was chodzi do gin z pakietu PZU ? I który gin jest dobry ? Chodzi mi o gdansk. Dzięki za.odp ;) poza tym dopadło mnie przeziębienie i męczę się z katarem i bólem głowy echhhhh...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Jeżeli u mnie będzie kolejna córka to raczej z imieniem nie będzie problemu ;)
Gorzej z chłopakiem ;) Nic mi się nie podoba :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

U nas jak dowiedzieliśmy się że będzie dziewczynka to miałam dla niej wybrane imię. Od dziecka wiedziałam jak moja córka będzie miała na imię. A teraz wspólnie z córką coś ustalimy z tym że ona wymyśla a my się zgadzamy lub nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Klusia90 a mój Tata ma na imię Józef :) a syn Franciszek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomaranczka ja mam córeczkę Łucję ;) super imię wszyscy mówią do niej Lusia. Teraz szukamy imienia dla synka póki co ustaliśmy na Józiu, ale jeszcze nie na 100%. Ogólnie bardzo lubię imiona staropolskie i strasznie razi mnie jak ktoś z moich znajomych nadaje swojemu dziecku na imię np. Alan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Imiona starszych były kompromisami, ale teraz sama wybralam imię Aurelia i mężowi nawet się podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Nam się bardzo podoba Łucja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Czesc Dziewczyny;-) u mnie koncowka 14 tygodnia. Jestem po usg prenatalnym, wszystko ok;-) na polowkowe bede umawiac sie do Gamety, dzwonilam tydz temu, Pani nie miala terminarza na kwiecien, mam dzwonic na poczatku marca. Poki co dziewczynka, Pan dr siusiaczka nie widzi;-)
Mam już synka, ja wybieralam dla niego imie. Dla dziewczynki maz wybiera, bedzie Weronika albo Natalka;-)
Co do ruchow, mam.wrazenie, ze juz niekiedy czuje delikatne musniecia;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

U mnie aktualnie 15 tydzień, połówkowe zaplanowane na 28 marca. A z imieniem będzie dramat - nic nam się nie podoba. Zaczniemy się zastanawiać jak poznamy płeć - mam nadzieję że już za 2 tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, a macie już jakieś imiona, jeżeli znacie płeć albo nawet wcześniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki krem przeciwsłoneczny dla dzieci łatwo się rozsmarowuje? (50 odpowiedzi)

faktor +50, bez filtrów chemicznych. Ziajka - okropnie ciężko się rozsmarowuje, zwłaszcza na...

Szkoła państwowa czy prywatna? (55 odpowiedzi)

Co myślicie,do jakiej szkoły byście posłały dzieci mając wybór? Zastanawiam się..... Czy to...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (44 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?