Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej. Czy któraś z dziewczyn dołączy do wątku ;)
Mam termin na 3 sierpień.
Mam już 3 córki ;) Dzieci planowane ale ta ciąża to dla mnie zupełne zaskoczenie ;)
Nie wiem jak to ogarnę logistycznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Miałam podobnie w 8 tygodniu. Najpierw starałam się nie panikować bo plamienia w ciąży przecież się zdarzają, ale później panika wygrała i zadzwoń do gabinetu mojej dr. Położna kazała przyjść, zostałam przyjęta "między pacjentkami" - badanie, usg, i na wszelki wypadek luteina, którą nadal stosuję. Plamienie już się nie powtórzyło.
Masz możliwość skontaktowania się ze swoim lekarzem? Będziesz spokojniejsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Czesc Dziewczyny, cicho sie zrobilo. Jak sie czujecie? U mnie dzis na nowo pobolewanie podbrzusza (od 3 tyg ich nie bylo), no i na papierze zauwazylam jednorazowo sluz leciutko zabarwiony na brazowo-szaro... Ale staram sie narazie nie panikowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

To byłam ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Witamy na forum. Ja byłam w środę na USG w połowie 17 tyg i mogę być prawie pewna, że to będzie trzecia dziewczynka. Tak jak przeczuwalismy. Można już imię wymyślać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Zapomniałam dodać, że termin mam na 8. sierpnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Hej, czytam Was od jakiegoś czasu i obiecałam sobie że w pewnym momencie dołączę :) Byłam dziś na usg prenatalnym, na którym wszystko wyszło ok, stąd ten impuls ;) To moja pierwsza ciąża i jak narazie czuję się świetnie (po małych przebojach na samym początku). Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2018

Cześć dziewczyny, byłam wczoraj u lekarza mała ma się dobrze wszystko jest ok ale łożysko jest nisko mam nadzieję, że do następnej wizyty się podniesie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyrobiłam ale nie korzystałam jeszcze ;)
Jest strona, na której można sprawdzić sobie gdzie w poszczególnym mieście są zniżki
Za to bardzo korzystna w Gdyni jest karta Gdynia Rodzinna Plus. Na darmowe przejazdy komunikacją miejską ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Margaretka, a korzystasz z Karty Dużej Rodziny? Jest dużo zniżek w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie, 6 godzin to optymalny czas moim zdaniem. Jednak ta 8-16 dla mnie to za dlugo... a maz tak pracuje w miejscu,gdzie mlody chodzi do przedszkola i logistycznie tak jest ok... ale racja,ze nie moge mu teraz mieszac w glowie i go odbierac różnie, bo jak przyjdzie dzidzia i bede potrzebowala czasu dla niej to d k a niego bedzie kolejne rozczarowanie... echhhhhhh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomniałam się podpisać :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Staram się ja zaprowadzać tak na 9 bo w domu nie chce jeść śniadania a tam wiem że zje z innymi, a odbieram ją ok 15 i wtedy jest wielkie rozczarowanie bo za szybko mama przyszła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hehe, a w jakich godzinach oddajesz corcie jesli moge zapytac?:) moj synus ma 2,5 roku, lubi przedszkole,ale cieszy sie za kazdym razem gdy go odbieram, dlatego wiem, ze w domku tez lubi byc:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety na przebieg i problemy mojej pierwszej ciąży też siedzę w domu i muszę się oszczędzać. Moja mała ma 6 lat i póki co chodzi do przedszkola normalnie jak do tej pory. Nie chce jej przyzwyczajać do siedzenia w domu z tego względu że od września idzie do zerówki. I nie chce aby myślała sobie że teraz może siedzieć w domu z mamą i jak przyjdzie dzidzia też będzie mogła sobie siedzieć. Z resztą ona uwielbia chodzić do przedszkola i zawsze jak ja odbieram to jest za wcześnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja będę z tego czasem korzystać od września (młoda będzie mieć 8 lat), żeby rano nie targać ze sobą niemowlaka i przedszkolaka, jak męża nie będzie w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie sa przepisy, nauczyciel ma prawo wypiscic dziecko, ktore skończyło 7 lat po lekcjach do domu, jesli rodzic wczesniej dostarczyl zgode, oswiadczenie. Informacje z pierwszej reki, jestem nauczycielem w klasach wczesnoszkolnych. Byc moze w niektorych szkolach przepisy te sa zaostrzane przez dyrekcje. Prawnie jednak mozna 7letnie dziecko same puscic do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W naszej szkole również po podpisaniu zgody przez rodziców 7 - latki mogą same wracać do domu ze szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To akurat potwierdzam, u nas ze szkoly niektóre 7-latki same wracają, ale to raczej mniejszość
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwsze słyszę, żeby 7 latki mogły same wracać do domu! Może jeszcze z kluczem na szyi?
W naszej podstawówce do trzeciej klasy odbiera się dziecko...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Jakie zabawki interaktywne warto mieć? (26 odpowiedzi)

Jakie zabawki interaktywne mają Wasze dzieci? Moja póki co nie ma, bo nie kupowałam, inni też...

Dewocjonalia na Przymorzu - gdzie kupię? (10 odpowiedzi)

Jutro koleda... Może coś ktoś wie?

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (31 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...