Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Rozpakowane:
18.03 (29.04) klara83 - Córeczki Lena i Julka - Zaspa - CC

*MAJ*

01.05 magda30- synek OSKAREK - Zaspa
01.05 katelajda- synek - Zaspa
02.05 mila
04.05 devil83 - córa - Zaspa
05.05 trzydziestka - córeczka - Redłowo
06.05 enjoy - synek
06.05 moonika - synek Mareczek - Redłowo
07.05 asia87
08.05 Andjaaa
16.05 Ola synek Wejherowo
17.05 gaskaa - Synek
18.05 Hope - córeczka - Kliniczna
18.05 Usiaa - synek Borys - Zaspa
24.05 ja3 - Synek
26.05 Graszka - córeczka Aleksandra -Wejherowo
26.05 Aga - Swissmed/Redłowo
27.05 ewwa - córeczka - Swissmed/Zaspa
30.05 Pocahontas - córeczka
31.05 aśku_85 - córeczka - Swissmed/ Redłowo
31.05 Witch_B - Synek Mateusz - Wojewódzki/Kliniczna

*CZERWIEC*

02.06 Luna- Synek - Zaspa/Swissmed
07.06 justyna1 - synek - Wejherowo
07.06 czerwcowa2014 - córeczka - Wejherowo
08.06 monica88 - Córeczka Martynka - Redłowo
12.06 mamma - synek - Wejherowo
12.06 Beata
13.06 mimmossa - synek - Kliniczna
13.06 Adrienne - Córeczka
18.06 aniax - synek
19.06 kamiku - synek
20.06 nusia85 - synek Szymon, Kliniczna
21.06 Laguna_m - wymarzony synuś - Kliniczna
22.06 Rija666 - najprawdopodobniej Kliniczna
22.06 kalitta - córeczka
24.06 GosiekG - córeczka
25.06 kkasita - córeczka - Zaspa
25.06 Mar-chew - synek Gabriel
26.06 styczniówka - Synek
28.06 marketa - córeczka
29.06 Eljotka- córeczka Oleńka
29.06 Niuta - Kliniczna
29.06 dariia

Link do poprzedniego wątku:
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-majowo-czerwcowe-2014-15-t534510,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Życzymy z Oskarkiem wesołego alleluja.
Jeszcze w szpitalu ale we wtorek do domku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Wesołych Świąt! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

styczniówka-> wielkie dzięki za wskazówkę.

Wesołych Świąt i dużooo odpoczynku!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Dziewczyny szczęśliwych i spokojnych świąt dla Was i Waszych rodzin!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Pełnych radości, miłości i zdrowia Świąt Wielkiej Nocy oraz bogatego zajączka i mokrego Dyngusa, a przede wszystkim szybkich i szczęśliwych rozwiązań :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Ja pralam wszystko na prawej stronie, ale prasowalam na lewej. Przy pierwszym dziecku prasowalam z obu stron i to przez jakis czas, teraz juz mi sie nie chcialo.

Wesolych swiat Dziewczyny! Ciekawe czy wykluje nam sie przez swieta jakis 'kurczaczek wielkanocny' :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Dziewczyny Wesołych Świat Wam wszystkim życzę i szczęśliwych rozwiązań :)

Pirat mi pielęgniarka laktacyjna przy pierwszej ciazy mówiła, że te staniki do karmienia w których pierś jest zabudowana mogą powodować guzki i powinno sie kupować takie w których po odpieciu " klapki" pierś jest wolna ten z linka jest zabudowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

a co myślicie o takim staniczku:
http://www.jagna.pl/mitex-blue-jelly-bra-biustonosz-specjalistyczne-p-23345.html

kolorek ciekawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

a ja zaraz zabieram się za pieczenie schabu ze śliwką i morelą (taki mój przydział na święta) i tatrę czekoladową. Chciałam jeszcze z dziewczynkami zrobić mazurka.. ale chyba już nie będę miała siły :(

Na dwórku dzisiaj cudownie! i pocieszający jest fakt, że ma być tak przez całe święta :)

Ja również życzę Wesołych Świąt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

wszystkim brzuchatkom oraz rozpakowanym już mamusiom życzę wesołych świąt!

ale dziś pięknie!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

co do mebli to w poprzednim mieszkaniu urządziłam tak żeby było ładnie i nie pomyślałam o praktycznej stronie. miałam kremowe ściany, kanapy i wszytskie meble, fronty kuchenne, listwy oraz panele wenge. jeju jak ja nie znosiłam tego mieszkania! codziennie wygladało jakby nie było sprzątane pół roku tak było widac kurz. w naszym domku tym który mamy teraz są podłogi brązowe (nic nie widać brudu!), szare, kremowe tylko uparłam się na szachownice w kuchni i tu od razu na czarnych kaflach widać brud. meble w salonie mam szaro-brązowe - tu też nic nie widać. tak więc czlowiek uczy się na błedach :)

upiekłam własnie mój pierwszy makowiec - jestem z siebie dumna jak paw :) dziś mi został jeszcze tylko sernik (też bedzie debiut - mam nadzieję, że wyjdzie). wczoraj upiekłam szarlotkę i juz 1/3 nie ma ;)))

wesołych świąt!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Dziekuje Laguna :) duzo szybciej i przyjemniej plynie czas, kiedy w pozycji lezacej mozna sie czyms pozytecznym zajac ;) no i na koniec jest tez cos w rodzaju satysfakcji :)

Zeby nie bylo, my tez sprzatamy kurz z mebli ;)) ale robione jest to raz w tygodniu i po tym uplywie czasu nie mam wrazenia, ze sa one jakos strasznie zakurzone, jak to mialo miejsce w przypadku ciemnych mebli..

Luna, ja zauwazylam, ze mam strasznie glupie sny jak zjem cos na krotko przed polozeniem sie spac.. swoja droga cos, co ogladam wieczorem tez potrafi na mnie mocno oddzialywac, ale tak bylo rowniez i przed ciaza..

Wesolych Swiat dziewczyny !!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Laguna, ja podobnie jak Ty..jakos bez większego wnikania w pranie, prasowanie :)
przy pierwszy prasowałam każdy skrawek materiału a teraz raz dwa przejechałam po ciuszkach i gotowe :)
prać też piorę na prawej stronie..
u mnie też wszędzie kurz widać ale wiecie co Dziewczyny..wydaje mi się że jesteśmy teraz bardziej wyczulone pod koniec ciązy na te kurze, dziurki w ścianach itp...ten instynkt wicia gniazda nam się powłączał ..

Pamiętam jak w pierwszej ciąży ryczałam bo mąż przez przypadek porwał taki ładny, PAPIEROWY!kartonik :)
a teraz już śmieje się z tego i staram się takimi pierdołami nie przejmować.
WESOŁYCH ŚWIĄT !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

O rany.. to Ci wybrał film :) chyba gorzej nie mógł trafić. Tzn film jest świetny myślę i bardzo poruszający, ale w ciąży go nie radziłabym oglądać :)

Ja prałam normalnie na prawej. Pewnie to prawda, że trzeba na lewej. Ale bez przesady. To moje trzecie dziecko ja mam zupełnie inne podejście do tego wszystkiego. Wy jako debiutujące mamuśki pewnie pierzecie na lewej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

no właśnie nic nie oglądałam :P
Ale ostatnio oglądaliśmy przed snem "Chłopiec w pasiastej piżamie" (kazałam mężowi wyszukać dobry lekki film....) - nie dość, że na koniec się zryczałam, to później mi się całą noc śniło, że uciekam z obozu... koszmar!)

Dostałam maila, ze sklepu z meblami treści mniej więcej "producent kłamie, szufladę zamówiliśmy już dawno" :P i że niby będzie komplet po świętach... A mąż właśnie skręca przewijak na komodę. A swoją drogą to mam już zakupiony przewijak :) Mama moja była tak miła i nam kupiłam jak była w sklepie - także już coraz mniej zostaje do kupienia.

Mam pytanie - pierzecie rzeczy malucha na lewej stronie i na tej też prasujecie? bo ja tak przeczytałam na niektórych metkach i teraz je tak popiorę, ale na dłuższą metę to zajmuje 2x więcej czasu :P ze 2 godziny odrywałam metki od ubrań i wywlekałam je na lewą stronę..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Hej dziewczyny :)

Mąż odprawiony z córkami ze święconką do kościółka :)

Moje białe listwy się kurzą niemiłosiernie. Ale my też mieszkamy przy ruchliwej ulicy. Mimo wszystko tak bardzo mi się podobają, że przymykam na to oko. I dzielnie je sprzątam. Z kolei meble też mamy wenge i dokładnie tak samo jak Wy, nic tylko co chwile je wycieram. W sypialni mamy białe meble łącznie z szafeczkami nocnymi i wycieram je tak samo często jak te ciemne bo również widać mocno kurz. Więc to naprawdę nie ma reguły.

Luna może jakiś dziwny film oglądałaś na noc? Bo ja tak mam. Jak oglądamy jakieś filmy na noc które robią na mnie mocne wrażenie to śnią mi się dziwne rzeczy. Dlatego gonie męża żeby włączał jakies "lekkie" filmy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Jeśli chodzi o kurz, to prawda jest taka, że wszystko się kurzy :P

My wenge mamy w całym mieszkaniu - no poza pokojem młodego teraz :)

Mi się dziś pół nocy śniło, że dostałam krwotoku, a drugie pół, że uciekałam w autobusie przed kanarem, bo nie miałam biletu :P
Ogólnie obudziłam się mega zmęczona...

enjoy - fajnie, że jak komplikacji nie ma to możecie wychodzić tego samego dnia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

To tylko u mnie te biale listwy przypodlogowe tak sie kurza? To moze jednak to nie wina listew tylko mieszkania blisko autostrady i psa w domu.

Laguna, super zdjecie.

No i mi sie marzy kawalek ogrodka.

A co do mezow to moj jak najbardziej potrafi porzadnie posprzatac, dobrze ugotowac, ale co z tego jak tego nie robi :-) Nigdy sie nie zabiera za mycie okien i prasowanie. Kiedys mielismy jasno sprecyzowany podzial obowiazkow w domu, ale od kiedy jestem w domu to jakos zapomnial o tym podziale.

Devil, tutaj jesli wszystko jest w porzadku podczas porodu to wychodzi sie do domu ze szpitala tego samego dnia :-) Jak rodzilam starszego synka to jak razem z mezem rano wyjechalismy do szpitala to poznym popoludniem razem wrocilismy juz w trojke. Wiem, dla Was to abstrakcja i przed pierwszym porodem bylam tym przerazona, a teraz sie modle, zebym nie musiala zostawac. Ale po jakiejs godzinie od przyjazdu do domu juz mialam taka pania do pomocy przy dziecku, ktora przychodzi tutaj codziennie przez pierwszy tydzien i sprawdza czy z dzieckiem wszystko ok, pomaga przy opiece, karmieniu, nawet posprzata w domu jak ma czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Meble w kolorze wenge...
Mam ich pełno w dużym pokoju. Aż brak mi słów na cały ten kurz, który jest na nich ciągle. Mogłabym nic nie robić, tylko wycierać :(
Totalna pomyłka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Laguna- fajny ten Twój maluszek, niesamowite jest to, że już na takim zdjęciu widać po rysach twarzy, że to chłopczyk ;), niech chłopaki zdrowo wam rosną, moja córeczka będzie miała w czym wybierać:D. Ja mam zdjęcie 3d połówkowe, na nim moja mała ma chudą buźkę, brakuje jej niemowlęcych polików:)

devil- u nas właśnie pojawi się bliźniak, w drugiej połowie zamieszka bliska nam osoba, którą i tak w przyszłości trzeba było by się zająć, więc to dwa w jednym. U nas okazało się, że przy podziale ceny działki na dwa, postawimy swoją część i wykończymy ją w cenie sprzedaży mieszkania, także nawet nie było się nad czym zastanawiać, to było moje wielkie marzenie, mieć swoje podwórko i jednego miłego sąsiada z boku:)

Mam stolik w kolorze wenga w salonie- wycieram na nim codziennie kurz i zawsze wygląda na zakurzony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naprawa zabawek (11 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

I klasa - tornister i piórnik jaki?? (20 odpowiedzi)

Możecie podpowiedzieć jakie tornistry sprawdziły się waszym dzieciom w I klasie?? Czy w I klasie...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (102 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...