Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Rozpakowane:
18.03 (29.04) klara83 - Córeczki Lena i Julka - Zaspa - CC

*MAJ*

01.05 magda30- synek OSKAREK - Zaspa
01.05 katelajda- synek - Zaspa
02.05 mila
04.05 devil83 - córa - Zaspa
05.05 trzydziestka - córeczka - Redłowo
06.05 enjoy - synek
06.05 moonika - synek Mareczek - Redłowo
07.05 asia87
08.05 Andjaaa
16.05 Ola synek Wejherowo
17.05 gaskaa - Synek
18.05 Hope - córeczka - Kliniczna
18.05 Usiaa - synek Borys - Zaspa
24.05 ja3 - Synek
26.05 Graszka - córeczka Aleksandra -Wejherowo
26.05 Aga - Swissmed/Redłowo
27.05 ewwa - córeczka - Swissmed/Zaspa
30.05 Pocahontas - córeczka
31.05 aśku_85 - córeczka - Swissmed/ Redłowo
31.05 Witch_B - Synek Mateusz - Wojewódzki/Kliniczna

*CZERWIEC*

02.06 Luna- Synek - Zaspa/Swissmed
07.06 justyna1 - synek - Wejherowo
07.06 czerwcowa2014 - córeczka - Wejherowo
08.06 monica88 - Córeczka Martynka - Redłowo
12.06 mamma - synek - Wejherowo
12.06 Beata
13.06 mimmossa - synek - Kliniczna
13.06 Adrienne - Córeczka
18.06 aniax - synek
19.06 kamiku - synek
20.06 nusia85 - synek Szymon, Kliniczna
21.06 Laguna_m - wymarzony synuś - Kliniczna
22.06 Rija666 - najprawdopodobniej Kliniczna
22.06 kalitta - córeczka
24.06 GosiekG - córeczka
25.06 kkasita - córeczka - Zaspa
25.06 Mar-chew - synek Gabriel
26.06 styczniówka - Synek
28.06 marketa - córeczka
29.06 Eljotka- córeczka Oleńka
29.06 Niuta - Kliniczna
29.06 dariia

Link do poprzedniego wątku:
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-majowo-czerwcowe-2014-15-t534510,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Usiaa - staram się wpuszczać jednym, a wypuszczać drugim :P
Stwierdziłam, że najlepszą metodą będzie śmianie się z tego ;) Wiadomo, że miło to mi nie jest, ale co począć - ten typ tak ma.

magda30 - GRATULACJE!!!! Zaktualizuje listę :)
Rozumiem, że miałaś CC na Zaspie? Czekamy na relację, ale przede wszystkim trzymam kciuki by Oskarek był z Tobą jak najszybciej :)

Jeśli chodzi o kolor listew i drzwi to my mamy w całym mieszkaniu wenge - enjoy - na tych to dopiero widać kurz!
(Zresztą nie licząc czarno-białej łazienki, to resztę mieszkania mamy "monotonną" - ciemne meble i kremowe/beżowe ściany, no w salonie mamy czerwone dodatki)

Ale te białe listwy muszę przyznać, że wyglądają super :)

Mój mąż wczoraj wywiózł komodę - liczę, że dziś zacznie skręcanie. Co prawda łóżka brak (i brak jakichkolwiek info o nim w dalszym ciągu), ale chociaż komodę i regał skręci - wtedy będę mogła pochować rzeczy do szuflad nawet te niepoprasowane :P a na regale ustawię kartony to zawsze będzie trochę lepiej wyglądać :)

ewwa - super, że jesteś w tej szkole rodzenia na Zaspie - jak już się zdecydowałam na Zaspę jeśli chodzi o poród, to muszę przyznać, że mega dużo cennych informacji przekazujesz - wielkie dzięki :)

Jeśli chodzi o mycie okien, to mój mąż z kolei szoruje je najpierw gąbką i się mega wczuwa, ale robi to w tempie żółwia! I oczywiście zostawia smugi.
śmiać mi się chciało, jak przed Bożym Narodzeniem prosiłam go o umycie okien, stwierdził "co to za filozofia - przecież to pół godziny i umyte okna" - umycie połowy okien zajęło mu 2 godziny, a drugiej połowy już nie miał siły myć :P (dodam, że okna mamy w domu całe 4!) - no i jak teraz go poprosiłam, by umył okna, to spytał się czy może umyć tylko te dwa co zostały, bo przecież 2 pozostałe mył na poprzednie święta :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Magda!!! gratulacje :) :)

Trzydziestka, pokoik prześliczny :):)
ja to jestem z urządzaniem kącika dla Mateusza w szczerym polu :/

Kamiku, tapeta ładna, bardzo efektowna :)

"ile clinów i rolek ręczników papierowych zużył wolę nie wiedzieć, w każdym razie starałam się nie zerkać co robi, bo ciśnienie mi rosło na sam widok, oczywiście futryn okiennych nie umył, tylko starł brud ręcznikami i litrami płynów:D"

o matko, ja myślałam, że tylko mój tak potrafi myć okna :) :) ha ha ha :)

ja w tym roku na święta też nic nie planuję, dziś może jakieś większe zakupy w Lidlu albo Biedronie, żeby było z czego kanapki we wtorek do pracy zrobić ;) do rodziców na godzinkę skoczę jak będę miała siłę, do teściów w lany poniedziałek MOŻE ... a może męża samego poślę a sama poodpoczywam ;)

dziś prawie nie spałam w nocy, ledwo do roboty wstałam, musiałam się na 3cie piętro wracać po klucze do auta, bo zapomniałam i jeszcze mnie jakieś podłe goooopie babsko otrąbiło na wylocie na Havla :/ może jestem jeszcze nieprzytomna, ale umiem jeszcze jeździć więc nikt mi nie musi łapskami machać :P wrrrrr

no to zbożówka, kanapki z dżemem i milego wielkiego piątku dziewczyny :) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Na SR mówili nam, ze na Zaspie maluchy są w body lub kaftanikach i skarpetkach tylko, a jak ktoś odwiedza, to wtedy mamy dziecko ubierają dopiero :)
W sali maluch i tak jest w rożku i jest mu ciepło.
I ja tak zamierzam spakować rzeczy właśnie.
Po świętach biorę sie za pakowanie w końcu!

Magda, gratulacje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Magda30, gratulace!!! Super, ze wszystko dobrze. Napisz wiecej jak bedziesz miala chwile i zdjecie jakies wrzuc malucha.

Kamiku, fajny efekt pokoju uzyskaliscie ta tapeta.

Trzydziestka, super pokoik.

Co do bialych listew to ja akurat nie przepadam za ich sprzataniem, strasznie widac na nich kurz.

Z ubranek do szpitala zapakowalam pajace rozpinane przez cala dlugosc i body przez glowe. Poza tym czapeczki i niedrapki. Misiowy kombinezonik i kocyk na wyjscie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Kalitta no właśnie ja miałam to na sobie jakąś godzinę na 'spróbowanie' i chyba bardziej mnie to denerwowało niż w czymkolwiek pomagało,a plecy jak bolały przed tak i po. Na mnie to chyba nie działa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

gratulacje dla naszej pierwszej rozpakowanej mamusi! Szybkiego powrotu do domku życzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Melduje sie jako rozpakowana Oskarek waga 3360 dł.54 cm.
Niestety nie mam go przy sobie ale jest już coraz lepiej po porodzie trafił na OIOM bo zachłysnoł się wodami i musiał być resuscytowany ale jak go przewozili to już krzyczał teraz jest na wcześniakach i bez inkubatora także już chodze go karmic jest boski.
Co do opieki jak narazie kobitki jak złoto pomocne tłumacza na spokojnie jedzenie do bani......jak wrócimy do domku opisze więcej ale to chyba nastąpi dopiero po świętach.
Pozdrawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Trzydziestka śliczny pokoik :) Nie myślałam, że białe meble mogą tak fajnie wyglądać :)

Smyk na Matarni jest dwupoziomowy już od dawna, od zeszłego lata na pewno

Luna Twoi teściowie są wspaniali na poprawę humoru, ale podejrzewam, że tylko dla nas czytających, bo Ty słysząc takie rzeczy to pewnie się gotujesz w środku, no chyba, że już się przyzwyczaiłaś i nie reagujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

czerwcowa - mycie toalety the best! :D:D:D uśmiałam się.

ja planuję do szpitala wziąć: body rozpinane po całości lub kopertowe z długim rękawem + pajace rozpinane po całości i w kroku :)
Mam jednego małego bodziaka przez głowę to może go wezmę na pierwsze ubranko o ile je ubierają położne :P

co do gosposi to ja też to proponowałam, ale mój też uważa, że radzi sobie super - w jego mniemaniu.

trzydziestka - super pokoik. jednak utwierdzam się w przekonaniu, że białe meble to był dobry wybór :) ( o ile przyjdą w końcu :P)
a naklejki są czadowe :)

co do smyka na matarni i dwoch poziomów to on tak jest już mega długo (tj tak mi się zdaje, jeszcze zanim byłam w ciązy to też był dwupoziomowy już jakiś czas)

ode mnei przed chwilą wyszedł mój teść (mieszka w szwecji i przyjechał na święta, no i koniecznie dzisiaj chciał mnie zobaczyć) pierwsza rzecz jaką powiedział do mnie to
"myślałem, że gorzej będziesz wyglądać" - miły jak zawsze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

mimmossa- o ile mnie pamięć nie myli koleżanka z mojego poprzedniego mamusiowego forum miała tens i mówiła że guzik daje bo bolało tak samo :P ale może na każdego działa inaczej. Ja jakoś nie wierzę w takie rzeczy.

A pokoik śliczny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

ale piękny ten pokoik :) białe meble też uwielbiam :)
i nasz maluch też ma swój kącik z białym łóżeczkiem. Bo mamy białe meble w sypialni. I ta komoda też śliczna, bardzo mi się podoba ta seria

trzydziestka to u nas to samo.. ja też robie wszystko.. z takich domowych obowiązków. Ktoś tu wcześniej pisał o zmywarce i dla mnie wkładanie i wyciąganie tych naczyń to koszmar. Kręgosłup wysiada.
Też sobie nie wyobrażam co by się tu działo jak by się okazało, że muszę leżeć

A Smyka remontowali. Tzn ja o niczym nie wiedziałam. I dzisiaj jak weszłam to przeżyłam szok. Jeszcze dwa miesiące temu wyglądał podobnie jak ten w galerii. A teraz są dwa poziomy. Na dole wózki, foteliki, łóżeczka, wanienki, a góra zabawki. Warto odwiedzić, ale wiadomo jakie są ceny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Dzięki za miłe słowa... Łóżeczko jest w spadku po starszym bracie i nie zdążyliśmy go jeszcze podwyższyć. Dobrze ze mi przypominasz :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

trzydziestko pokoik bardzo ładny :) gdybym miała możliwość zrobienia pokoju od razu oddzielnego dla córy też bym uderzała w biel :) ale mam pytanie... łóżeczko od razu na sam dół dałaś?? czy to tylko teraz póki małej jeszcze nie ma???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Sliczny pokoik :) Uwieeelbiam takie jasne wnetrza, a biel jest dla mnie ponadczasowa i pasuje do wszystkiego :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

trzydziestka śliczny pokoik :)
ja to zawsze byłam słaba z aranżacji wnętrz.

A tak trochę odchodząc od tematu czy któraś z Was słyszała, ma jakieś opinie o metodzie uśmierzania bólu przy porodzie (a także i przed) za pomocą elektrostymulacji TENS? Zastanawiam się czy to faktycznie działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

komoda z Ikei - po drugiej stronie mam jeszcze jedną plus regał z tej samej kolekcji...

naklejki te kwiatki też z ikei - w zasadzie kupiłam je aby obkleić od wewnątrz żyrandole, a te co zostały przykleiłam na ściany.

w castoramie kupiłam jeszcze takie naklejki:
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

cudny pokoik..jednak biel to biel...taka czystość, świeżość. aż miło się patrzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Trzydziestka ale fajnie ze już gotowy pokoik macie :) a powiedz komoda to z ikei? A co masz za naklejki na bocznej ścianie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

wklejam obiecane zdjęcia jednej strony pokoiku małej :)
(nie wiem czy mi wyjdzie wklejanie zdjęć bo daaawno tego nie robiłam)

image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Ja dwa tyg temu miałam ponad 3,5 cm, a dziś już 2 cm :( wszystkiego sie spodziewałam, ale ne problemów z szyjka. No nic bede leżeć przez najbliższe 2 tyg i zobaczymy co dalej. :( boje sie żeby znowu nie rodzic przedwcześnie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (44 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

kaszel u dziecka, jak sobie radzicie ? (85 odpowiedzi)

Synek ma 3 latka, zaczał się katar, potem kaszel. Dwukrotnie byłam u lekarza i osłuchowo jest...

co myślicie o mieszkaniach w Falowcu (72 odpowiedzi)

mam zamair kupić mieskzanie i zastanawiam się nad falowcem