Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Rozpakowane:
18.03 (29.04) klara83 - Córeczki Lena i Julka - Zaspa - CC

*MAJ*

01.05 magda30- synek OSKAREK - Zaspa
01.05 katelajda- synek - Zaspa
02.05 mila
04.05 devil83 - córa - Zaspa
05.05 trzydziestka - córeczka - Redłowo
06.05 enjoy - synek
06.05 moonika - synek Mareczek - Redłowo
07.05 asia87
08.05 Andjaaa
16.05 Ola synek Wejherowo
17.05 gaskaa - Synek
18.05 Hope - córeczka - Kliniczna
18.05 Usiaa - synek Borys - Zaspa
24.05 ja3 - Synek
26.05 Graszka - córeczka Aleksandra -Wejherowo
26.05 Aga - Swissmed/Redłowo
27.05 ewwa - córeczka - Swissmed/Zaspa
30.05 Pocahontas - córeczka
31.05 aśku_85 - córeczka - Swissmed/ Redłowo
31.05 Witch_B - Synek Mateusz - Wojewódzki/Kliniczna

*CZERWIEC*

02.06 Luna- Synek - Zaspa/Swissmed
07.06 justyna1 - synek - Wejherowo
07.06 czerwcowa2014 - córeczka - Wejherowo
08.06 monica88 - Córeczka Martynka - Redłowo
12.06 mamma - synek - Wejherowo
12.06 Beata
13.06 mimmossa - synek - Kliniczna
13.06 Adrienne - Córeczka
18.06 aniax - synek
19.06 kamiku - synek
20.06 nusia85 - synek Szymon, Kliniczna
21.06 Laguna_m - wymarzony synuś - Kliniczna
22.06 Rija666 - najprawdopodobniej Kliniczna
22.06 kalitta - córeczka
24.06 GosiekG - córeczka
25.06 kkasita - córeczka - Zaspa
25.06 Mar-chew - synek Gabriel
26.06 styczniówka - Synek
28.06 marketa - córeczka
29.06 Eljotka- córeczka Oleńka
29.06 Niuta - Kliniczna
29.06 dariia

Link do poprzedniego wątku:
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-majowo-czerwcowe-2014-15-t534510,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Trzydziestka, co do gosposi, to jak podsunelam taki pomysl mojemu mezowi, ze w zwiazku z moim totalnym wylaczeniem z zajec domowych, moze by tak chociaz 2 razy w miesiacu przyszla jakas pani i porzadnie posprzatala dom, to sie obrazil.. bo przeciez on sobie swietnie daje rade, wiec po co pani do sprzatania :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

hmm co do mężów - mój oczywiście dużo robi w domu ale to wszystko są rzeczy typu skęcanie mebli, wieszanie ramek, karniszy, obrazów, prace na tarasie, w ogródku - wszystko co wymaga wzięcia do ręki jakichś narzedzi - ja się do tego nie nadaję.
ma też sobotnie sprzątanie (kurze i podłogi), ale jak czytam, że Wasi mężowie Wam gotują obiadki, piorą, prasują czy sprzątaja łazienkę to wow - podziw. ja nawet w 9 m-cu ciąży zapierdzielam szorując łazienkę i kuchnię, odkurzam co drugi dzien, piorę, prasuję, gotuję obiady, ogarniam synka - mimo bolącego kręgosłupa i spojenia. i szczerze - jakbym miała leżeć tak jak niektore z Was to nie wiem co tu by się działo... chyba gosposie by trzeba wynająć hihi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Ja sporo zamawiam ze smyka internetowego. Tam są często zmieniające sie promocje, a jak zamawiam do Empiku, to wysyłka jest free.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Luna, my mamy w calym domu biala stolarke - okna, drzwi i listwy - i tak jak na poczatku kazdy sie dziwil moim wyborom, tak teraz wszystkim sie podoba ;)
Perypetii z meblami wspolczuje, ja znajac siebie juz bym jakies reklamacje pisala :))

Jesli chodzi o dlugosc szyjki, to moja ma niecale 1,5 cm.. tylko, ze ja mam w zwiazku z tym od 2 miesiecy szew zalozony i poki co na szczescie trzyma..

A smyka jakos teraz remontowali??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

za chwilę zbadam ofertę dla mam z H&M

Mój mąż jak musi sprzątać to strasznie marudzi, żebyście słyszały jego gderanie jak odkurza, albo zmywa podłogi hehe, zresztą z jego werwą odkurzenie 3 pokoi zajmuje mu godzinę, okna ostatnio umył... sam z własnej inicjatywy, o ile tak można to określić, ile clinów i rolek ręczników papierowych zużył wolę nie wiedzieć, w każdym razie starałam się nie zerkać co robi, bo ciśnienie mi rosło na sam widok, oczywiście futryn okiennych nie umył, tylko starł brud ręcznikami i litrami płynów:D
Jak kiedyś miał umyć toaletę to wlał do niej litrowy domestos i czekał, aż się wyczyści hehe

Ja żadnego nastroju świątecznego też nie odczuwam, na święta raczej nic nie będę robiła, brak sił i ogólne rozbicie mnie przytłacza.

Dzisiaj powyciągałam z szafy trochę moich rzeczy celem poukładania, skończyło się na tym, że rozłożyłam je w sypialni i poszłam spać.

Dziewczyny poradźcie mi jakiego rodzaju ubranka spakować do szpitala? obejrzałam dzisiaj body- fajne bo kopertowe, ale śpioszki są wciągane, mają tylko rozpinane nogawki, przeraża mnie to bo nie będę w stanie tego ubrać dziecku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Laguna - meble zamawiałam przez sklep babynet.pl
także nie polecam, a firmy Bellamy (ostatni raz zamawiam meble przez pośrednika, bo chciało mi się oszczędzić :P no,ale na przyszłość będę mądrzejsza i będę zamawiać bezpośrednio od producenta)

Styczniówka - ja mam chyba ok 4cm tj tyle miałam 3 tygodnie temu bo na ostatniej wizycie jakoś nie zarejestrowałam, żeby mówił ile ma, ale mówił, że nie skraca się, twarda, zamknięta.
Chyba poniżej 25mm zakłada się szew z tego co kojarzę.

Leż i odpoczywaj jak możesz!

Ja oko przymknęłam i właśnie się obudziłam... :)

Ja w smyku to już wieki nie byłam - liczę, że jak urodzę to się zaczną wyprzedaże! Jak zapakuję młodego na zakupy to się obkupię za wszystkie czasy hihi aczkolwiek zanim dowiedziałam się, że muszę leżeć, to udało mi się w smyku kupić jeszcze 2 pajace z nowej kolekcji - takie welurowe z kubusiem puchatkiem i tygryskiem - słodkie :) Mam nadzieje, że młody się w nie zmieści po urodzeniu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

a ile masz bo nie napisałaś chyba..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Kurcze to u mnie rzczywiście krótka :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Hej dziewczyny

Moja szyjka ma 4 cm. Ale nic mi się nie skraca. Jutro idę już do lekarza i nie mogę się doczekać!! Tzn mam nadzieję, że się nie skraca bo niestety też mi główka mocno naciska.. a i jutro mam to trzecie usg z przepływami

Luna z jakiej Ty firmy zamawiałaś te meble. Podziwiam Twoją cierpliwość. Nie wytrzymałabym czegoś takiego. I za takie coś powinni Ci coś gratis dorzucić! Jaja sobie robią

Ja dzisiaj po kolejnych zakupach na Matarni :) padam na twarz. Weszłam do smyka i padłam. Nie wiedziałam, że są po remoncie. Ile tam pięknych rzeczy! i niestety bardzo drogich.. ehh

i paczuszka ostatnia przyszła z prześcieradełkiem, z pokrowcem na przewijak, z laktatorem, klinem i innych pierdólkach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Styczniówka- mi gin dzis powiedziala ze szyjka ma 5cm ale chyba nie ma co sie tym sugerowac bo kazda z nas ma inna dlugosc.
Ja jutro ide na to dokładne usg (30-32tydz) i w koncu sie dowiem ile malutka waży :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Jestem po lekarzu. Jesli chodzi o rozwój dziecka jest ok, ale niestety skraca mi sie szyjka :( muszę wiecej leżeć niz chodzić i brać luteine :( zawsze coś :( dziewczyny ile cm maja Wasze szyjki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

kkasita - ja śpię mało i okropnie, ale jestem ciągle zmęczona, mimo, że cały czas siedzę w łóżku.

z jednej strony padam, a z drugiej nie moge zasnąć...

kamiku - tapeta czadowa - w ogóle jak fajnie białe listwy wyglądają! CZAD! ja mam ciemnobrązowe, ale już nie będę zmieniać (chociaż coś pasuje do szafy :P)

dziś coś mnie strzeliło jeśli chodzi o meble.
Napisałam do sklepu czy już doszło wszytsko (łóżeczko + szuflada) i odpisali mi, że łóżeczko przyszło, ale szuflady nie ma - ani słowa kiedy będzie ani nic.
Zadzwoniłam do producenta, a babka mówi, że z firmy z której zamawiałam ani w lutym ani w marcu nie było żadnego zamówienia na szufladę! Tylko ma jakieś zamówienie na szufladę z... "połowy kwietnia" (czyli teraz...)
Jak będę miała czekać kolejne 8 tygodni na szufladę i łóżeczko to chyba zejdę...
Pani od producenta powiedziałą, że postara się to wyjaśnić, aczkolwiek to co firmy zamawiają to oni wysyłają, natomiast baba z firmy gdzie robiłam zamówienie się nie odzywa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Witam przedświątecznie..
Odnośnie mężów...skąd ja to znam , czasem czekanie na to kiedy zrobi to o co go prosilam (zmywanie, odkurzanie itp) wywołuje u mnie odruch ze sama się w koncu zabieram za to. Dopiero jak kończe, podchodzi i mówi...no właśnie szedłem to zrobic ale ty jak zwykle mnie uprzedziłaś! I wtedy najczęściej zaczyna się moj foch na niego hehe

Dziewczyny czy Wy tez tak mało spicie? Ja sie zaczynam obawiac, ze mała przeze mnie nie bedzaie chciala wcale spac....Spie tylko po 6-7 godzin na dobę...czuję się wypoczęta. W dodatku dużo chodze, ciągle coś robie i czesto jeździmy do rodziny ponad 200 km stąd. Jutro tez ruszamy, chyba musze zaczac wozic juz ze soba karte ciązy, bo do tej pory tego nie robiłam.

jakoś wcale nie czuję nastroju Swiąt, moze dlatego ze od kilku lat jezdzimy do rodziny na gotowe i omijają mnie cale te przygotowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Dziewczyny, dla zainteresowanych sa teraz promocje w Rossmann, m.in. na pampersy (str. 1) i proszek Lovela:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Lovela-proszek-do-prania-ubran-dzieciacych-1-8kg-pelna-oferta,96548,promocja14
oraz kosmetyki dla bobasow (str. 7 i 14).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Kamiku fajna tapeta :)

Ja dzisiaj czuję się jakaś zmęczona, niewyspana i nic mi się nie chce, a tu trzeba się zabrać za jakieś przygotowania do świąt...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Tapete maz kladl razem z moim tata i musze przyznac, ze poszlo im to pomimo skosow naprawde dobrze :) Na ten moment wyglada to tak:
image

Ja tez nie moge jakos narzekac na mojego M, bo stara sie bardzo i naprawde duzo w domu robi, szczegolnie teraz, kiedy mi nic nie wolno.. sprzata, pierze, a kiedy musialam lezec plackiem, to takze gotowal obiady, robil mi przed wyjsciem do pracy sniadanka, a wychodzi przed 6 rano.. Fakt faktem niektore rzeczy musza i u nas nabrac 'urzedowej mocy' ;)

Styczniowka, trzymam kciuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Hej!
Dziewczyny była może któraś z Was u dr KATARZYNA NOCOŃ-GRONOWSKA? Jakaś w porządku babka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

Dziewczyny byłam na usg wczoraj niby wszystko ok,ale muszę iść dziś do mojego gin żeby porównał ostatnie wymiary, bo jest różnica miedzy główka a brzuszkiem. Nie może być bezstresowo. Dobrze ze za dwie godziny mam ta wizytę, bo bym oszalała. odezwę sie po trzymajcie kciuki co by nie chcieli mnie na patologie kłaść :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

"Żeby nie było tak kolorowo, to wszystko musi odstać swoje, nabrać mocy :)"

oj skąd ja to znam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie majowo-czerwcowe 2014 *16*

nie no mój małżonek też dużo robi, ale "nabranie mocy" to jest odpowiednie określenie hihi

Dzisiaj rano mój mąż "posprzątał" - wszystko prawie co było na środku pokojów poprzestawiał "pod ścianę" muszę przyznać, że zabieg ten wizualnie lekko oczyścił mieszkanie ;)

z kolei zapowiedział włąśnie że jak będzie mógł to na jutro weźmie urlop, żeby ogarnąć pokój - ciekawa jetsem efektów ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? (243 odpowiedzi)

za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do przedszkoli.. wiem że...

choroba lokomocyjna u dziecka 4-letniego (12 odpowiedzi)

Drogie mamy, czy znacie jakieś skuteczne preparaty, które sprawdzają się podczas choroby...

kto poleci dobry podkład kryjący do twarzy? (36 odpowiedzi)

Szukam podkładu do cery mieszanej, który nie podkreśla porów i dobrze kryje (mam zaczerwienioną,...