Mamusie marcowo-kwietniowe 2018

Witajcie dziewczyny.

Czy jest już ktoś z terminem jak wyżej? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sory za post jako anonim, zapomniałam się zalogować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też 2 x 1 :) I tak lepiej niż w ciąży z młodą i bardziej zapobiegawczo :p ale ja z kolei tak na to patrzę że db że biorę od razu niż miałabym czekać do kryzysowego momentu jak z młoda. dzięki temu jestem spokojniejsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja biorę d*phaston 2x1 i to też nie pomaga w dobrym samopoczuciu ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja dwulatka też nie przyjmuje do wiadomości złego samopoczucia rodzicielki:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspaniale że wszystko dobrze:)
Ja idę jutro i mam nadzieje ze tez bedzie ok bo początki miałam nie za fajne. Do tego łykam d*phaston i czuję się fatalnie. Nie wiem czy to przez ciaże czy te tabletki. Mdli mnie non stop i mało co jem. 4 kg juz schudłam:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prywatnie zdecydowanie. Poszłam teraz na początku ciąży do lek. Z luxmed i powiem Wam TRAGEDIA. Dwa tygodnie nie spałam z nerwów. Tak mnie nastraszyl ze nie chce nawet myśleć o tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasix88, u mnie też drugie dziecko takze jest szansa na wcześniejszą akcje;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorsze właśnie to zmęczenie czasami... A rocznej córce nie powiem, że mama zmęczona ;-)
Jak jej mówię, że mama ma.dzidziusia w brzuchu to zagląda mi pod bluzkę i tylko dziwnie patrzy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja nie mam objawów ciąży w ogóle ;) przy młodej nie mogłam słodyczy, smazonego, ostrego i pomidorów od samego początku nim wiedziałam że to ciąża...a teraz?! nic! zmęczona jestem jak to przy rocznym dziecku ale poza tym nic :p więc się nie martw na zapas!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apropos panikowania. Miała któraś z Was, że nagle jednego dnia wszystkie objawy ciąży zniknęły? Ja od dwóch dni mam znów energię, nie mam.mdłości...
Aż zaczęłam się martwić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo-kwietniowe 2018

Ja będę robić prenatalne też w Gamecie ale nie u dr Śliwińskiego tylko u dr Mężyk. Ja z tych panikujących jestem, wiec jak mam szansę sprawdzić czy na pewno wszystko ok to sprawdzam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo-kwietniowe 2018

ja w Lux medzie całą ciążę prowadzę u jednej lekarz i wizyty mam u niej co miesiąc, tak robiłam w poprzedniej i tak też teraz. możesz mieć zarejestrowana jedna wizytę do ginekologa jednocześnie, inaczej system nie pozwala zaakceptować drugiej ;) oprócz wizyt co miesiąc musiałam tylko iść robić u innego dr bo moja nie robi i nie ma w gabinecie. a chyba od 38 tyg chodziłam co 2 tyg i co tydz na ktg...jakos tak ;) póki co mam w planach iść robić w Lux medzie, polowkowe chyba oprócz tego zrobię w invikcie, ale zobaczymy. porównując jakość badań w obu miejscach to ... wszystko zależy od lekarza :p brzozka w invikcie super, ale raz musiałam iść do innego lekarza to zdecydowanie lepiej wyglądało iść w lux medzie niż to co ten Pan robił...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ;-) jestem po kolejnej wizycie... Dzisiaj 9t6d. Z maluszkiem wszystko ok ;-). Ja też czuję się dobrze ale wykańcza mnie zmęczenie i to że nic mi się nie chce :-(. Czy myślałeścię o usg prenatalnym? Idziecie tylko do swojego lekarza czy wybieracie się jeszcze gdzieś wszystko sprawdzić z przeświadczeniem co dwie pary oczu to nie jedna? ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w luxmedzie wgl jest tak, że niby wizyty są, ale jak chcesz do konkretnego lekarza to ciężko. A z tym ile czasu wcześniej można się rejestrować to zależy od lekarza, niektórzy ustalają grafik raz na tydzień, niektórzy raz na miesiąc, albo więcej. Zależy w ilu miejscach pracują.
Niby powinno się chodzić raz na miesiąc na kontrolę, ale na pewno nie uda mi się chodzić zawsze do tego samego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako, że na razie o mojej ciąży wie mąż i lekarz, to też jestem za tym forum ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w luxmedzie zwykle dają skierowanie na usg i trzeba się zarejestrować osobno, chociaż kartę ciąży założył mi lekarz, do którego poszłam na usg w 6tc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie ma FB (wiem, nie istnieję :D) więc wolę forum,

Darnelka dzięki za info, byłam dziś u niego i spoko tylko z terminami masakra, zapomniałam się go spytać o kwestię częstotliwości wizyt, a Ty co ile do niego chodzisz? I kojarzysz ile wizyt do przodu pozwala zrobić system?

Marta, czy Ty też dziś byłaś u dr na Zaspie? Wchodziłaś może bo babeczce co była z synkiem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dysiu jestem za :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo-kwietniowe 2018

mi stąd powiadomienia nie działają za dobrze, stąd pomysł FB. Ale możemy jeszcze trochę poczekać, chociaż ja osobiście nie czekalabym aż do urodzenia dziecka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też należę do takiej grupy na fb, ale stworzyłyśmy ją dopiero jak dzieciaczki się urodziły. I do tej pory się tam udzielamy, spotykamy itp. Z tym, że faktycznie tutaj udzielalo się regularnie pod koniec juz tylko 20 dziewczyn i te faktycznie utworzyły grupę. Bardzo zgraną zresztą :-)
Myślę, żeby poczekać do końca i zobaczymy, które z nas będą się tutaj udzielać i dopiero wtedy założymy dla tych dziewczyn grupę na fb.
To jednak jakaś tam prywatność jest więc niekoniecznie może anonimowo tak póki co będziemy się na fb udzielać :-)
Co myślicie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Okulary przeciwsłoneczne (10 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

Fajne Thrillery- co polecicie? (44 odpowiedzi)

j/w, ale nie z domieszka horroru, takie mocno trzymające w napięciu.

jaka zabawke polecacie dla półrocznego dziecka?? (23 odpowiedzi)

zastanawiam się nad garnuszkiem na klocuszek, miałyscie może tą zabawkę. Wasze dzieci były z niej...