Mamusie marcowo-kwietniowe 2018

Witajcie dziewczyny.

Czy jest już ktoś z terminem jak wyżej? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo-kwietniowe 2018

a może na FB zróbmy sobie grupę? miałam taka w poprzedniej ciąży, młoda ma rok a grupa dalej aktywna :) co Wy na to? ja w pt idę na usg do dr papinskiej do lux medu, w poprzedniej ciąży te ważne usg robiłam u dr brzozki w invikcie, teraz chyba zostanę przy lux med. testow pappa nie robiłam wtedy i teraz też nie będę robić ;) wśród bliskich mam bardzo złe doświadczenia z tymi testami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mart84 22.03.2018
Darnelka 22.03.2018
Dysia 07.04.2018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kopiujcie dziewczyny i dopisujcie dalej. O tak. Będzie porządek, bo tak zebrać potem.wszystkie w jedna listę to ciężko. O tak:

Mart84 22.03.2017
Dysia 07.04.2018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mart84 22.03.2017r ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dopisujcie się do listy dziewczyny :-)
Kopiujcie i dopisujcie siebie według dat. Potem dopiszemy jeszcze płeć np :-)

Dysia 07.04.2018
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Marta :)
niestety jeśli masz wizytę w środę to nie zrobi Ci usg :(
Dziewczyny może zrobimy listę z terminami? Będzie łatwiej się połapać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ogóle to chciałam się przywitać ;) jestem aktualnie w 10t 4d ciąży :) Termin mam na 22.03 wg Om i 24.03 wg USG :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja mam pierwszą wizytę 30.08 tj środa u dr Matkowskiego na Jana Pawła II 7. Też tam chodzisz? tzn że doktor nie zrobi mi usg?? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, czy doktor sugeruje gdzie pójść na to usg genetyczne I trymestru? Jakie wrażenia o doktorze? mam wizytę w środę u niego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak sprawdzałam dr Mężyk, to nie ma wolnych terminów w luxmedzie w ogóle :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z prawnego punktu widzenia nie musisz, i to kiedy powiesz w pracy zależy od Ciebie, ale lepiej jest się przyznać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witamy nowe mamusie :)
Yevele jeśli chodzi o terminy to masakra..., dr w luxie pryjmuje dwa razy w tyg, ale tylko we wtorki jest w gabinecie, w ktorym ma usg :/ ale jak rezerwujesz wizytę z wyprzedzeniem to nie ma problemu. Tak samo jak coś się dzieje, albo coś mu się nie podoba to każe dodatkowo się dopisać. W razie czego dr przyjmuje jeszcze prywatnie na Piecewskiej i jak jest słabo z terminami to tam do niego chodzę. Myślę, że ze zwolnieniem nie będzie problemu, dr sam zawsze pyta tylko, że ja mam kiepską historię więc ja od razu musiałam iść na l4...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie chce, przynajmniej 3 tyg muszę być, ale do końca to tez siebie nie widzę, bo mam kawałek drogi do pracy.
W październiku mam jeszcze nadania okresowe w pracy i się zastanawiam czy muszę się przyznawać że jestem w ciązy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale chcesz już iść na zwolnienie? Myślę, że jak jest potrzeba to każdy lekarz da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja tez niesmialo dolaczam, termin ok 12.04,
Darnelka, od razu mam niedyskretne pytanie o dr Matkowskiego, czy ciezko u niego z terminami i czy orientujesz sie czy jest szansa na l4?
Ja na razie bylam tylko na nfz podejrzec dzidziola i serce bije, teraz mysle nad wyborem lekarza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

8t1d, termin na 5.04.2018 :)
prowadzę w luxmedzie, na razie zastanawiam się gdzie iść na usg 11-14t, bo w luxmedzie nie ma nikogo z uprawnieniami FMF. Co myślicie o Klinice Olszewskich? dr med. Hanna Olszewska i dr med. Jarosław Olszewski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym zdecydowanie poszła do dr Mężyk. W pierwszej ciąży robiła mi usg i badała mnie tak długo aż wszystkich parametrów była pewna. Jak się dziecko źle ułożyło to wyszłam, zjadłam kanapkę i weszłam po kilkunastu minutach spowrotem. I tak 3 razy. Do tego tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i robi masę zdjęć. Bardzo sympatyczna do tego jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoją ciążę prowadzę w Medicoverze, ale na usg do pappy dostałam zewnętrzne skierowanie, bo nie mają u siebie terminów. Mam do wyboru invicte w Gdańsku (tam chyba tylko Ewa Mężyk ma uprawnienia FMF) albo gabinet dr Doeringa. Macie jakieś doświadczenia z tym drugim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w poprzedniej ciąży robiłam i teraz tez będę robić. Robiłam u dr Ewy Mężyk w Gamecie i teraz tez się do niej zapisałam na 20 września.
Wole spać spokojnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej :)
ja wczoraj miałam wizytę i wszystko jest ok :) 10t1d i 3,3 cm a termin na ok 22 marca :) ciążę prowadzę u dr Matkowskiego w lux medzie a w domu mam 2,5 roczną córeczkę :)
Będziecie robiły test pappa? ja na usg prenatalne umówiłam się do dr Brzóski, bo w luxie sprzęt słaby i mój gin też polecał mi zrobić jeszcze gdzieś indziej. I zastanawiam się nad pappą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

JAKI PREZENT DLA 7-LATKI? (25 odpowiedzi)

pomozcie prosze, bo moj syn dostal zaproszenie na urodziny od kolezanki, ktora konczy wlasnie 7...

Jaki prezent na komunię dla dziewczynki? (33 odpowiedzi)

Macie jakieś pomysły? Prezent czy raczej pieniądze? Dodam, że na przyjęciu będzie dość dużo...

Jak się mieszka na oksywiu?? (28 odpowiedzi)

Czy to rzeczywiście najgorsza dzielnica Gdyni ?? Jak się tam mieszka?? Blisko są sklepy czy...