Mamusie marcowo-kwietniowe 2018

Witajcie dziewczyny.

Czy jest już ktoś z terminem jak wyżej? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie termin około 7 kwietnia.
W domu już mamy 14 miesięczną córeczkę.
A ciążę prowadzę u dr Śliwińskiego w Gamecie. Zresztą tak jak poprzednią :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie Mamuśki :-)
Jestem już po badaniu. Serduszko bije mocno, dzidziuś ma 2,12cm i według USG 16-tego był 8t6d. Za każdym razem liczą mi inaczej ;-)
Żelazo mi się bardzo poprawiło-3 tygodnie łykania Tardyferonu-Fol po zasłabnięciu wskoczyło z 8 na 12. Martwię się tylko wynikami krwi.. 28-ego mam wizytę w Szpitalu Zakaźnym. HCV reaktywne w teście przesiewowym. Czytałam, że czasem wychodzi błędny wynik i trzeba go powtórzyć. Czy któraś z Was też tak miała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć dziewczyny, też mam termin na przełomie marca i kwietnia, najprawdopodobniej będę rodzić koło 6.04. To moja druga ciąża, starszak będzie miał 31.03 czwarte urodziny.
Miałam na początku straszne mdłości, ale już się trochę uspokoiły. W poprzedniej ciąży trwały gdzieś do 18 tygodnia, więc na razie spora ulga:) Ale i tak mam problem ze zorganizowaniem sobie posiłków, bo wszystko mi śmierdzi, albo wydaje się gorzkie. Jak Wy sobie radzicie z jedzeniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo-kwietniowe 2018

cześć:) ja mam termin na ok 24.04 :) już mam roczną córeczkę (wczoraj skończyła rok) i udało się ponownie zajść w ciążę! ciążę będę prowadzić w lux medzie tak jak poprzednia, u tej samej dr, dr. Pietrzak- stukan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie przyszłe mamuśki, ja na szczęście też do was dołączam, choć nie było łatwo, bo tylko z jednym jajowodem! Lekarz nie zauważył ciąży pozamacicznej i odesłał mnie do domu, a kilka dni później wylądowałam na Klinicznej ;( Długo się zastanawialiśmy czy pozwać tego lekarza, na szczęście trafiliśmy na firmę Refundo z Gdyni, przekonali nas, że jest szansa uzyskać odszkodowanie, sprawa jest w toku, ale jesteśmy dobrej myśli!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tak na NFZ. Z rozmów innych mam wywnioskowałam, że to dobry specjalista. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
Fajnie, że nasza wiosenna grupka się powiększa :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowalyscie się na lekarza prywatnie czy na nfz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie mnie uswiadomilyscie że święta wielkanocne wypadają 1-2.04. Mi termin wypada na 29-30.03 jak nieurodze wczesniej (drugie dziecko) to też czekają mnie święta na porodowce. Zupełnie o tym nie pomyślałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korożan przyjmował mnie pare razy na sorze z piewrszyą ciążą.Wydawał sie bardzo rzeczowy i kompetenty. Dostałaś się do niego na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez mam wizyte na 16stego :) Gratuluje że udało się z dzidziusiem skoro taka historia wcześniej z tarczycą. Widać że natura jednak potrafi sama sobie wszystko uregulować. Bedzie na pewno wszystko dobrze. Napisz jak już bedziesz po wizycie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Dziewczyny , ja tez mam termin na marzec -kwiecień . Trudne do ocenienia bo ciąża III po niudanej II i trudno termin określić. Mam nadzieję że po ciężkich początkach będzie dobry koniec. Może któraś z Was jest pod opieką Dr.Dawickiego z Invicty i może mi coś o nim powiedzieć . Pozdrawiam Was mamuśki !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie:)
u mnie termin na koniec marca....czyli najprawdopodobniej święta wielkanocne na porodówce;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To będzie moja druga wizyta. Zaczęło się od zasłabnięcia z powodu anemii. Wylądowałam w szpitalu na Zaspie, a później szukałam lekarza prowadzącego w przyszpitalnej przychodni. Raz że mam blisko, a dwa przy szpitalu wydaje mi się, że jest wygodniej i bezpieczniej. Wszystko w jednym miejscu. Jestem też pod opieką endokrynologa więc tym bardziej 2 w 1 :-)
Z tego co się dowiedziałam pracuje tam dwóch ginekologów-mój nazywa się Marek Korożan. Po jednej wizycie niewiele mogę powiedzieć, ale zaskoczona byłam ilością pacjentek. Umówiona byłam na konkretną godzinę, a i tak weszłam dwie godziny później, bo jednego dnia pan doktor ma czasem ponad 30 pacjentek. Jak popytałam w poczekalni innych mam to opinie były bardzo pozytywne. Niektóre dojeżdżają specjalnie z dość daleka więc to też dobra rekomendacja :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem po wizycie ;-). ciąża potwierdzona według usg 6t4d według miesiączki 6t5d. Serduszka nie słyszałam bo do 10t się nie słucha... Ale widziałam że bije ;-). Więc jestem spokojna. Kolejna wizyta 28.08. Kasia u kogo prowadzisz ciąże? Nie zalogowała się :-P - Kasix88
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj :-)
U mnie pierwsze dziecko. W sumie ogromne zaskoczenie i niespodzianka, bo jestem grubo po 30-tce i do tego mam niedoczynność tarczycy i przy moich wydłużonych cyklach szanse nie były duże. Nawet lekarka, która mnie badała z uznaniem spytała ,,jak Państwo to zrobili..? jak trafiliście w owulacje..?" ;-)
No cóż.. :-)
Wizytę mam 16-tego, będzie to 9t1d według moich wyliczeń, według lekarza 11t1d. Nie mogę się już doczekać :-)
Czuję się dobrze, nie mam mdłości tylko lekkie zmęczenie, ale to głównie przez anemię, która się do nas przykleiła.
Pozdrawiamy Mamusie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny. Miło widzieć że już się zabieracie ;-). Z ostatniej miesiączki 6t5d. Jutro idę do lekarza. Zobaczymy co on stwierdzi. Mam nadzieję usłyszeć mocno bijące serduszko;-). Do jakiego lekarza planujecie chodzić? Ktora to Wasza ciąża?? Pozdrawiam Was serdecznie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witamy w naszym klubie Wiosennych Mam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam :) Ja mam termin na początek marca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to witaj w klubie :D wg om u mnie też powinno być 2 tyg do przodu.
Ja zaczęłam kiepsko się czuć...na początku byłam tylko senna, a teraz zaczęły się mdłości :( na szczęście bez wymiotów, ale wszystko mi śmierdzi :( i strasznie opadam z sił, wejdę po schodach i mam zadyszkę jakbym maraton przebiegła :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja mam podobnie, każdy lekarz wyliczył mi inny termin. Lekarka, u której byłam pierwszy raz, żeby potwierdzić ciążę wyliczyła mi 4 tydzień, dwa dni później lekarz na pogotowiu powiedział, że 5. Na kolejnej wizycie był już 8 ;-) Też wszystko przez wydłużone cykle. Jak próbowałam sama się doliczyć i zrobić rekonstrukcję wydarzeń ;-) to wyszło mi, że nie chce być inaczej tyko minęło już pełnych 6 tygodni i dziś 7t1d. Mimo, że dla lekarzy to już 9t1d :-)
A jak się dziewczyny czujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Przeprowadzka- jaka firma? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

ciekawe książki dla 4 latka jakie czytacie? (57 odpowiedzi)

czy możecie polecić jakieś fajne tytuły książek dla 4 latka do poczytania na dobranoc. W...

jaka zabawke polecacie dla półrocznego dziecka?? (23 odpowiedzi)

zastanawiam się nad garnuszkiem na klocuszek, miałyscie może tą zabawkę. Wasze dzieci były z niej...