Małgorzata - opinia (1) Kupuję tam rogale.Od kiedy zdrożały są sprzedawane coraz mniejsze, a... Małgorzata Mieszkanka Wiszących Ogrodów - opinia (1) Zakupione w Manufakturze na Kiełpinku gniazdka i serusie były stare i suche.... Mieszkanka Wiszących Ogrodów Manufaktura na Przytulnej - opinia (1) Po manufakturze oczekiwałam wysokiej jakości, smaku, dopracowanych przepisów,... Manufaktura na Przytulnej
Szymon - opinia (1) jakoś przemysłowego"pieczywa pod przykrywką manufaktury. Szymon Sylwia - opinia (1) Zamawiałam tort na pierwsze urodziny syna. Obsługa sklepowa nie ma kompletnie... Sylwia Mieszkaniec Garnizonu - opinia (1) Robię zakupy na garnizonie, jeśli mam mało czasu i nie mogę pójść kawałek... Mieszkaniec Garnizonu Mariusz - opinia (1) Kto uważa ich wyroby za udane, też raczej nigdy ich nie smakował... Tutaj nie... Mariusz Maja - opinia (1) Cena kompletnie nie idzie w parze z jakoscia. Ciasta za slodkie i nijakie.... Maja Kier - opinia (2) Chleby smaczne, ciasta bardzo słodkie i niestety jakościowo nie przystające... Kier Klient - opinia (2) Chleby i ciasta pierwsza liga - nie zawiodłem się! Klient Zuzanka - opinia (2) najlepsze drożdżówki w okolicy!!!! Zuzanka Bożena - opinia (2) Od niedawna Manufaktura pojawiła się w Osowej , . Wypróbowałam już kilka... Bożena Edi - opinia (1) Uwielbiam i polecam chleb Baltonowski:) Edi Grzegorz - opinia (1) Zamówiłem tort urodzinowy, był poprostu dobry niestety nie był na tyle dobry,... Grzegorz Paulina - opinia (1) Proponuję nie marnować czasu by dzielić się opiniami i spostrzeżeniami, każde... Paulina Kasia - opinia (1) Odwiedziłam dzis manufakture na przymorzu po godzinie 8 rano. Zakupilam 4... Kasia OWT - opinia (1) Torty przepyszne, zdecydowanie najlepsze w okolicy. Odejmuję gwiazdkę, bo... OWT Niunia - opinia (1) Piekarnia na Sokółce nie ma lepszej w poblizu Niunia Spektrum Przymorze - opinia (1) Bardzo się ucieszyłam gdy okazało się, że Manufaktura Mojej Mamy pojawiła... Spektrum Przymorze Alicja - opinia (1) Chleb zakopiański i żytni to najlepsze pieczywo jakie kiedykolwiek jadłam,... Alicja