Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką

Opinie do artykułu: Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką.

Nie było to śmieszne, ale żałosne. Tradycją się stało, że tutaj są gwizdane przeciwko nam rzuty karne, szczególnie w ostatnich sekundach meczu, który powinien się dawno skończyć - mówił Piotr Nowak po przegranej Lechii Gdańsk na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:2. - Nie dotknąłem piłki ręką. Trafiła mnie w tylną cześć barku, w okolice łopatki - zapewniał Marco Paixao, po którego zagraniu podyktowana została jedenastka, która ustaliła końcowy wynik.

TERMALICA - LECHIA 2:1. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siema szko

Jasne że wg Musiała to było zagranie ręką. Siemaszko w zeszłym sezonie zagrał głową, nogą? Ten gostek powinien sędziować inwalidom bez rąk, nie miałby problemów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tradycją Panie Nowak, nie sa rzuty karne, tylko wasza gra pod Pana trenerskim nosem. Reszta to płakanie dziecka. Rozumiem że jak karne watpliwe są dla Lechii to podobnie Pan mówi i pisze, zgodnie z prawda jak było. Żałosny jesteś Pan i tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Termalica....

W klubie sportowo źle się dzieje i ...wszystkie "sytuacyjne kotary" nie mają sensu.Prezes kibiców ma za idiotów . Gdzie te oczekiwane miejsce pucharowe....punkty bye, bye. Lubię piłkę, guzik mnie obchodzą tzw wybrzeżowe animozje .Najważniejsze , że Trójmiasto zaistniało mocno w piłkarskiej mapie Polski. Jeszcze ledwo człapie Kraków, ledwo....Warszawy brak, Łódź....wspomnienie.
Zróbcie z tą Lechią , żeby było na MIARĘ ! Póki co to ......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ręka...

Przypadek Marco..po co ta dyskusja...trzeba było wcześniej dwie i po kompocie !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

za takie pieniądze co zarabiacie to powinniście mieć poczucie

Wstydu!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

POczucie krzywdy to moze miec...

jaga, ktora przy stanie 2:3 zdobyla 4 prawidlowa bramke... i wowczas sedzia darowal Lechii 1p... kazdy kto chce oceniac KLUB Lechia Gdansk MUSI to zrobic obiektywnie... klub czyli zarzad na czele z "prezesem" i szbat szkol. na czele ktorego stoi, lub siedzi w szatni," trener"... oraz zespol pilkarski na czele ktorego stoi 1szy czlonek mila czyli "kapitan" druzyny...
to co wyprawiaja sedziowie, za zgoda lub z polecenia pzpn, absolutnie nie usprawiedliwia tego, co wyprawiaja w Lechi jej prominenci i decydenci... man dziara piotrus i mila...
to jest skandal !!! i to zasluguje conajmniej na bojkot !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hola hola

Co nie zmienia faktu, że grają padake, w sumie w B klasie się gra padake, ale tam chłopaki oddają serce, a w Lechii grają jakby Mieli jaja związane, oby hajs się zgadzał, potrzebne są zmiany Pan Nowak się nie nadaje, Magiera świetny fachowiec i w nim szukalbym nadzieję na pomysł na grę bo to co teraz się tam wyprawia to Skandal, zero gry i szukanie głupich wymowek, weźcie się za robotę albo będziecie Obstawiać tyły nawet w niższych ligach. Nie pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wstyd i tyle....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zenada panie Nowak to jest

patrzeć na pana zapijaczoną twarz i na poczynania pańskich kopaczy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Minimaliści

trzeba strzelać bramki słabszemu przeciwnikowi a nie biadolić
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piłka to męska gra,

a to trzeba wypracować na treningach a nie kawusia i spacerek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krzywdę to mają kibice jak oglądają co wy wyrabiacie na meczu
skandal i wstyd
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczucie

Sama sobie zapracowała na to .
Nawet jak by nie było tego karnego , to smutek i żal pozostawia po oglądaniu tego .
To co graja to jest masakra .
Żale i pretensję proszę zostawić sobie .
Żeby chociaż coś grali , to bym jeszcze w mógł zrozumieć , ale pretensje do siebie panowie , bo żal d....e ściska jak patrze na was .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, właśnie o tym pisałem

rejestrator z C+, tak, wyraźnie widać, że to trafiony bark (z tyłu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

,, Nie dotknąłem piłki ręką ''

Nie dotknąłem piłki nogą już ponad pół roku
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0