Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką

Opinie do artykułu: Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką.

Nie było to śmieszne, ale żałosne. Tradycją się stało, że tutaj są gwizdane przeciwko nam rzuty karne, szczególnie w ostatnich sekundach meczu, który powinien się dawno skończyć - mówił Piotr Nowak po przegranej Lechii Gdańsk na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:2. - Nie dotknąłem piłki ręką. Trafiła mnie w tylną cześć barku, w okolice łopatki - zapewniał Marco Paixao, po którego zagraniu podyktowana została jedenastka, która ustaliła końcowy wynik.

TERMALICA - LECHIA 2:1. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Stempniewski oceni wieczorem w C+ i bedzie jasne, czy byl karny, czy tez nie. Zalosna to jest Wasza gra, a nie sedzia. Grac, a nie gadac i plakac!!!!
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 8

Kiepska Gra

Problem tkwi w tym ze obrona gra kiepsko, bardzo nie pewnie, oprócz Wawrzyniaka i trzeba zmienić taktykę gry - ale chyba już bez Nowaka.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3

To, że Lechia powinna wcześniej zapewnić sobie zwycięstwo to fakt, to że mogło to lepiej wyglądać to fakt, ale mówienie że karny ewidentny to jest zaklinanie rzeczywistości, typowa sytuacja stykowa - moim zdaniem nie powinno go być, ktoś inny może powiedzieć, że powinien, ale na pewno nie można mówić, że był to ewidentny karny.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 21

Placzki.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 4

Głupie tłomaczenie

Prawda jest taka,że Mr.Sygnecik to nie trener a jakiś spad emigracyjny z USA,jak się nie ma pojęcia
o prawdziwej trenerce to zwala się winę na wszystko co dookoła a nie widzi się swoich błędów i
braku wiedzy w tym temacie,przeciętny trener naszej niższej ligi z tym składem byłby w czubie
tabeli .Druga sprawa to jeszcze ochota do gry rozkapryszonych piłkarzyków z drużyny
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zabieraj stąd d*pę gdyński głupcze.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 63

Pieszczochy

Przestańcie się w końcu mazać, bierzcie się do roboty a nie jakieś popierdółki , czego wy właściwie chcecie, może A-Klasy Lenie?
popieram tę opinię 118 nie zgadzam się z tą opinią 7

Do lidera pierwszej ligi macie blisko
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 13

Lechia ma poczucie krzywdy haha

Bez błędny tytuł. Przecież w mieliście być mistrzem Polski, w ostateczności liga Europy :-) Budżet 80 baniek a wy tu o jednego karnego drużyną końca tabeli robocie ?!! Na dodatek karny ewidentny. Gdyby trzymał rękę przy ciele i nie ugiął się na nogach robiąc przy tym ruch w stronę piłki to by karnego nie było i tyle. Reasumując polecam obejrzeć mecz waszego szalonego pościgu w meczu z Jaga ;-)
popieram tę opinię 131 nie zgadzam się z tą opinią 16

Ty nie patrz, jaka jest strata do lidera

zobacz lepiej, jaka jest przewaga nad drużynami aspirującymi do spadku!
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 10

Serio?
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 9

Mimo że,

ręki jak dla mnie nie było i trenera starałem sie bronić. To jednak uważam, że już czas na zmianę na tym stanowisku.
popieram tę opinię 102 nie zgadzam się z tą opinią 28

Wielka Lechia Gdansk

Juz 8 p-tow straty do lidera. Brac sie do roboty. Wiadomo bylo,ze Musial bedzie tylko czekal na pretekst,zeby podyktowac karnego przeciwko Lechii. Ten slepiec nie widzial reki Siemaszki,ktora widziala cala Polska a zobaczyl reke Marco,ktora mial przy ciele.Mandziara pozbyl sie podstawowych zawodnikow w zamian podnoszac ceny biletow i karnetow.
popieram tę opinię 100 nie zgadzam się z tą opinią 72

Poczucie krzywdy? karny ewidentny! Nie zaklinajcie rzeczywistości bo daliście ciała!

ostatnią w tabeli Termalikę powinniście pokonać wysoko, a nie szukać winnych gdzie ich nie ma!

Fatalna gra, w fatalnym stylu. Spadek coraz bliżej. Więcej nie będę oglądał tak marnych kopaczy i nie zamierzam słuchać tak żałosnych tłumaczeń. Weźcie przykład z piłkarzy Arki! Zarabiają kilka razy mniej a jakoś walczą i wygrywają
popieram tę opinię 308 nie zgadzam się z tą opinią 46

Ojej

jak mi przykro :-)
popieram tę opinię 163 nie zgadzam się z tą opinią 32