Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką

Opinie do artykułu: Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką.

Nie było to śmieszne, ale żałosne. Tradycją się stało, że tutaj są gwizdane przeciwko nam rzuty karne, szczególnie w ostatnich sekundach meczu, który powinien się dawno skończyć - mówił Piotr Nowak po przegranej Lechii Gdańsk na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:2. - Nie dotknąłem piłki ręką. Trafiła mnie w tylną cześć barku, w okolice łopatki - zapewniał Marco Paixao, po którego zagraniu podyktowana została jedenastka, która ustaliła końcowy wynik.

TERMALICA - LECHIA 2:1. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanko.

Kto obecnie jest właścicielem stadionu i terenu na którym gra ten komiczny zespół.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jakieś jaja

przestańcie pitolić i użalać sie nad sobą,gdzie była obrona przy pierwszej bramcie dla niecieczy,4-rech zawodników niecieczy żadnego obrońcy lechii....stolarski powinien trenować z trampkarzami ,może tam nauczył by się uderzać z pierwszej piłki,wypitolić gościa do orła pierdziszów
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Normalne przedszkole......
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest Lechia? To są przebierańcy na wozie z napisem Lechia!

z pijanym woźnicą, który jedzie od krawężnika do krawężnika.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dotknąłeś łamago. Ostatnie sekundy meczu i odwalasz taki numer.

ile żeście postawili na przegraną?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba jak ryży pinokio
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

najgorzej jak pilkarz traci czucie reki

cala polska widziala ewidenrna reke -tylko nie lechisci,.panie nowak czas odejsc -nie panuje pan nad zespolem.spodziewalrem sie po panu z tym zespolem duzo wiecej.pa,pa,
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Teraz za bilet na mecz z Zagłębiem powinni 5 zł dopłacać.

Wieżę, że na trybunach zasiadłby komplet publiczności.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja noga na tym g...e nie postanie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

musiał

Czy sędzia Musiał to ten sam który uznał bramke zdobyta reką przez
najlepszego piłkarza Arki ???
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Będą portugalskie pierogi

oraz kwaśnica z krasica
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejna ściema Nowaka

Lechia nie potrafi bronić i zdobywać bramki a o motoryce lepiej nie mówić. Trener Nowak ściemnia. Mecz trwa 90 min +. W pierwszych 45 min. można było prowadzić a nie zwalać na sędziego jak się broni ręką. Za karę powinni na okrągło oglądać ligę angielską to może się czegoś nauczą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gra z trenerem Nowakiem to wiadomo z góry jak to się zakończy dla Lechii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak w poprzednim meczu gwizdali na waszą korzyść to nie było poczucia krzywdy?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak może być.

W Lechii nie ma życia. Jak już się pojawia to kończy się czerwoną kartką. Przykro, ale to frajerzy. Myślę ze w kontekście wysokich zarobków to frajerów jest więcej. Jednak kibice maja prawo być frajerami , bo miłość jest ślepa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wciskać ciemnoty.

Kolejny raz kibiców uważa się za kukły stadionowe, karny był słuszny a Lechia grała chaos to,że utrzymywaliśmy się przy piłce większość czasu było kontrolowane przez rywali, tylko czekali na kontre wiedząc,że na stoperze jest dwóch nieudacznych piłkarzy, tak jest prawie w każdym meczu.
Drużyna była fatalnie zestawiona kadrowo, bez pomysłu na grę, co z tą drużyną robi trener Nowak.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawdziwy wstyd będzie po meczu z Arka, jak dostaniemy 3:0

Nie chcę być złym prorokiem ale kolejne derby zapowiadają się fatalnie dla Lechii. Apeluję do piłkarzy: więcej agresji, woli walki, zaangażowania. Inaczej arkowcy nas rozjadą i będą się z nas śmiać te kaszubskie łby...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Okolice tylnego barku...

Zamknij barek i nie pij więcej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

betonie, maść na d... zaaplikowana?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1