Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką

Opinie do artykułu: Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką.

Nie było to śmieszne, ale żałosne. Tradycją się stało, że tutaj są gwizdane przeciwko nam rzuty karne, szczególnie w ostatnich sekundach meczu, który powinien się dawno skończyć - mówił Piotr Nowak po przegranej Lechii Gdańsk na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:2. - Nie dotknąłem piłki ręką. Trafiła mnie w tylną cześć barku, w okolice łopatki - zapewniał Marco Paixao, po którego zagraniu podyktowana została jedenastka, która ustaliła końcowy wynik.

TERMALICA - LECHIA 2:1. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiono krzywdę?

Krzywdę to zrobiono mieszkańcom. Ten klub może tylko z zazdrością spoglądać na sąsiada zza miedzy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

trojmiasto.pl

Jak to mówią "W internecie dobrze znani gdyńskiej arki chuligani"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

kontrowersja wynika z tego, że piłka została odbita barkiem a nie wyciągniętą ręką, dodatkowo ruch do piłki wykonany całym ciałem a nie ręką.
Jeśli mecz taki łatwy, to czemu Musiał 2 razy puścił zagrania ręką piłkarzy z Niecieczy? Jedno z nich był bardzo ewidentne, bo piłkarz wyciągnął piłkę do ręki i zbił sobie piłkę pod nogi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

lechia spadek

PS. pewne info!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

litości! nie za każdą rękę jest żółtko! więcej czytaj - np. przepisów gry w piłkę - a mniej pisz

pamiętam tę akcję, jeden sędzia uzna, że nie miał czasu na odsunięcie ręki, a inny uzna, że sobie pomógł - to można zaliczyć do kontrowersji, bo nie jest to jednoznaczne - ale analogicznie Paixao miał czas na reakcję i nawet zaczął się pochylać, aby tę piłkę odbić, więc gdzie tu analogia?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kontrowersja to jest wtedy, jak zawodnik jedną nogą jest w polu karnym, a drugą nie - czy powinien być karny. Ale mecz w Niecieczy to łatwizna dla każdego sędziego powyżej okręgówki: ruch do piłki ewidentny i dotknięcie ręką ewidentne (opinię Paixao ignoruję, są granice bezczelności) - gdzie tu kontrowersja?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

darmozjady

Niech sie darmozjady do roboty wezma. Zaczynam sie sklaniac ku opini jednego z komentatorow ze ten klub to jedna wielka heca i pralnia brudnych pieniadzy. W normalnych warunkach Nowak polecial by ze stanowiska juz dawno. Czekamy, czekamy, czekamy. Niech panienki wezma sie za robote bo to juz dosyc tej farsy
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

gratuluję ankiety: przepisy gry w piłkę nożna będą ustalane w głosowaniu...

Nieciecza 700 mieszkańców kontra Gdańsk 460 tys. mieszkańców
wtedy można by przegłosować anulowanie kompromitacji z Niepołomicami czy Limanovią, a nawet z Bytovią - słuszną linię obrała redakcja
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nowaczek cwaniaczek

przytula kaskę i wbija w to co o nim myślicie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nie chcialem. To bylo przypadkien

Tak wyszlo, ze mielismy tylko 90 minut
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dumny

Łun nie dotknął piłki , łuna dotknęła jego ,łun nie chciał
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak :)

Wiec mogę mieć z was bekę ;)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

W pierwszej lidze to dopiero bedzie poczucie....

Grać a nie się doszukiwać krzywd.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

o ile się nie mylę to pan Sławek nie ustala zasad gry, a jedynie wyraża własną interpretację kontrowersyjnych sytuacji. Interpretacja ta nie jest obowiązkową regułą dla sędziów ani piłkarzy. Przypomnę też, że po pamiętnym meczu z Lechem w zeszłym sezonie pan Sławek chwalił Szymona Marciniaka i stwierdził, że bardzo dobrze poprowadził mecz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przypomnijcie sobie ile karnych z kapelusza dostaliscie. Spalonych nie liczę. Jak jest dla was to jest ok. ale w drugą stronę to już be? Zagranie łopatką mnie rozwaliło :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zawsze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0