Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką

Opinie do artykułu: Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką.

Nie było to śmieszne, ale żałosne. Tradycją się stało, że tutaj są gwizdane przeciwko nam rzuty karne, szczególnie w ostatnich sekundach meczu, który powinien się dawno skończyć - mówił Piotr Nowak po przegranej Lechii Gdańsk na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:2. - Nie dotknąłem piłki ręką. Trafiła mnie w tylną cześć barku, w okolice łopatki - zapewniał Marco Paixao, po którego zagraniu podyktowana została jedenastka, która ustaliła końcowy wynik.

TERMALICA - LECHIA 2:1. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widzisz kodziarska parówo, istniejesz na necie, bo w realu już taki odważny nie jesteś. Obrażasz naszych bohaterów, siejesz ferment i wszystko zza bezpiecznego monitora. Wiedz jednak, że tak do końca anonimowy nie jesteś i pewnego pięknego dnia możesz się bardzo zdziwić jak ktoś dobitnie cię poprosi, dzwoniąc do twoich drzwi, abyś powtórzył swoje popłuczyny face to face. zdechnij na raka kodziarska parówo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

trzeba grac kurka mac a nie ze skrzywdzeni kuzwa gdzie reakcja wladz w****** kary finansowe za brak zaangarzowania
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za żale?

Panowie piłkarze! Sami sobie zgotowaliscie taki los! Trzeba grać od początku jak mężczyźni! I wreszcie śmiesznie się tłumaczyć bo mamy tego juz dość! !!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z takimi ogórkami do przerwy powinno być 0:3 a nie płacz po meczu.

W piłkę nie gracie panowie piłkarzyki, to jakaś odmiana chodzonego tańca.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo to jest pralnia piniędzy. budyniowata.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to pojechałaś po bandzie patrioto. Wyklęty przez wszystkich...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

no właśnie to jest pytanie zważywszy, że wygrała z naszymi wkładami do koszulek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Sebciu "nie śmiejmy się z Lechii" Mila nadal na ławeczce za drobne 100 tysięcy na miesiąc?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

żadni z nich piłkarze tylko zwykłe wkłady do koszulek. Tak też należy ich traktować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowaka nie wywalą bo to układ i pralnia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

ich sprawa.

chcieli, kupili.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

takie pytanie do ciebie kodziarska parówo, co ty masz do Żołnierzy Wyklętych? Walczyli właśnie po to, aby takie łajno jak ty mogło spokojnie chodzić po ulicach, aby nikt cię nie bił po twarzy czy wywoził na sybir tylko dlatego, że jesteś Polakiem. Chociaż w to ostatnie śmiem wątpić, banderowski lub sowiecki pomiocie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

:)

Takie tłumaczenia są dobre dla kopaczy na podwórku a nie dla facetów, którzy chcą aby nazywano ich piłkarzami :(
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poczucie krzywdy to wy gwiazdeczki będziecie mieć jak wypłatka będzie zamiast 50-80 tysięcy, tyle co normalny człowiek zarabia czyli 2 koła brutto. Tyle jesteście warci i ten pener Nowak z wami, pier... wkłady do koszulek!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zgadzam sie ze siemaszko strzelił ręka ale co ja mogę ze sędzia nie widział ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ten sam sedzia w gdyni i reka siemaszki

jak sprawiedliwi,to sprawiedliwie..tak,czy nie..?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla tego, ktory placi tym patalachom, im drozej tym lepiej. Przeciez pozycza pieniadze Lechii. Im dluzej ten cyrk bedzie trwal, tym lepiej dla ,,inwestora,, ktory inwestuje w swoja kieszen.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0