Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką

Opinie do artykułu: Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką.

Nie było to śmieszne, ale żałosne. Tradycją się stało, że tutaj są gwizdane przeciwko nam rzuty karne, szczególnie w ostatnich sekundach meczu, który powinien się dawno skończyć - mówił Piotr Nowak po przegranej Lechii Gdańsk na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:2. - Nie dotknąłem piłki ręką. Trafiła mnie w tylną cześć barku, w okolice łopatki - zapewniał Marco Paixao, po którego zagraniu podyktowana została jedenastka, która ustaliła końcowy wynik.

TERMALICA - LECHIA 2:1. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chał być mądry a sam nie wie kiedy sie czas doliczony kończy ^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak 6 lat temu. Wiec kiedy sie kończy czas ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biedaki :( Niech wywieszą kolejną szmatę z Wyklętymi albo ku czci kumpla naziola to na pewno im pomogą na boisku.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie zrozumiałeś pytania,lekcje odrobione?"mądralo"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ci co typują zwycięstwo

W meczu lubinem to chyba dla beki. Pod tabelą ligi więcej niż połowa obstawia typ "1" ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Robimy zakłady kiedy wywalą Nowaka? Po porażce z Zagłębiem, Legią czy Lechem?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pa pa

Nowak
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Iza to trol co wszystko komentuje a nie wie nic
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

No kiedy sie kończy mądralo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Iza nie osmieszaj sie oni powinni ich ogolic 0-8 a nie szukac bledu Musiala
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taa ale jak sędzia grał pod was to każdy cicho siedział. Była nie była ręka ale wasz lamet jest wspaniały
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Krytyka

Lechii uzasadniona,piłka to prosty sport, wygrywa ten ,kto strzeli więcej goli.Jednak myślę,że nie wszystko stracone.W ubiegłym sezonie Legia i Lech miały podobną stratę do pierwszej trójki, a pamiętamy jak się skończył sezon.Kibicuję Lechii 50 lat i liczę ,że będzie lepiej.Tak na marginesie,kto zna przepis regulujący czas gry tj.kiedy kończy się czas doliczony?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

ogladalam powtorke chyba ze dwadziescia razy. zadnej reki nie bylo.

Pilka faktycznie uderzyla go w okolice tylnego barku.
To skandal sedziowski i mam nadzieje ze mecz zostanie zweryfikowany wkrotce. To wypaczanie pilkarskiej rzeczywistosci.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 22

Tak gra drużyna złożona z graczy ze średnią zarobków powyżej 80 tys? ....

Strach pomyśleć, jak grają drużyny ze średnią 20 tys...Sory, jest jeszcze Zabrze, gdzie są największe obostrzenia w honorariach piłkarzy, bodajże 10 tys i mają lidera.
Panowie Mandziara i Nowak skończcie się kompromitować i przestańcie kompromitować nasz klub.
Jeden nie potrafi zarządzać, drugi trenować co w sumie daje tę miernotę za bagatela 60 a może już i 80 mln rocznie. To już zaczyna przypominać pralnię pieniędzy a nie zawodowy klub.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

no właśnie typowy kłamca. Siemaszko bynajmniej nie kłamał, że zagrał ręką. A ten to idzie w zaparte mimo, że na powtórkach widać ewidentnie, że kłamie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nadzieja jest

..że z tą polską ligą nie jest tak źle - nie wystarczy ściągnąć portugalskiego szrotu żeby wygrać nawet z taką niecieczą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni nie widza błędów swoich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1