Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką

Opinie do artykułu: Marco Paixao: Nie dotknąłem piłki ręką.

Nie było to śmieszne, ale żałosne. Tradycją się stało, że tutaj są gwizdane przeciwko nam rzuty karne, szczególnie w ostatnich sekundach meczu, który powinien się dawno skończyć - mówił Piotr Nowak po przegranej Lechii Gdańsk na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:2. - Nie dotknąłem piłki ręką. Trafiła mnie w tylną cześć barku, w okolice łopatki - zapewniał Marco Paixao, po którego zagraniu podyktowana została jedenastka, która ustaliła końcowy wynik.

TERMALICA - LECHIA 2:1. ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za nami 1/3 rozgrywek. Jedne zwycięstwo nikomu d.py już nie ratuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś żarty i to nie śmieszny...

"- Absolutnie nie zgadzam się z decyzją sędziego. Nie dotknąłem piłki ręką. Ruszyłem się, by zablokować piłkę, ale trafiła mnie w tylną cześć barku, w okolice łopatki. To jakiś żart. I to kiepski. Jestem bardzo zły. Czuję się skrzywdzony."
Chyba sobie jaja robisz... Może jednak lepiej zobacz sobie w powtórkach gdzie cię piłka uderzyła... Łopatka...? Chyba wieprzowa...
Ewidentny rzut karny. Sędzia wybroni się w 100% z tej decyzji.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaga - beton 4-2

wtedy sędzia było ok??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co ma 20 baniek do beznadziei tej?

.Mandziara i nowak muszą odejść ! W innym razie porażek c.d. I 20 baniek do wytransferowania gandu Mandziarskiego. Ten inwestor to...... Eh...szkoda gadać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie

Szczególnie widać to po minusowaniu komentarzy....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

wiadomo,ze Lechia juz powinna prowadzic po pierwszej polowie!

nie ma tlumaczenia ,majac taka przewage i nie ma tlumaczenia Nowaka,ktory juz dawno sie pogubil.TRZEBNA TEZ POWIEDZIEC O TYM ,ZE:w tym meczu przy wyniku 1:1 poszla bardzo grozna kontra termalicy,ktora pusci sedzia,gdzie zawodnik gospodarzy ewidentnie popchna sobie pilke reka do przodu i mimo protestow naszych pilkarzy sedzia nie gwizdą i nie dal temu kopaczowi drugiej zoltej kartki!!!czyli raz sedzia moze sobie gwizdnac reke ,a raz nie ..to jest wlasnie krzywdzenie Lechii!bo w kontrowejsyjnej sytuacji byl gwizdek i karny w ostatnich sekundach meczu.jak gwizdzemy reke ,to kazda,a nie wedle jakiegos widzi mi sie..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zmienić trenera!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wielka Lechia Gdansk

Pawlowski,Makuszewski,Chrapek,Mak,Janicki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Lechia na czele jak odwrócimy tabelę !!!!!!!!

Jak się chce wygrywać, a nie płakać, to już do przerwy trzeba było wetknąć 3:0. Wtedy i musiał by nie pomógł. Tyle w temacie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

to czemu sedzia puscil bardzo grozna kontre termalicy jak jeden z ich pilkarzy pomogl ja sobie pchnac do przodu !

a Musial widzal to i wiedzial ,ze ten pilkarz ma juz zoltko i musial by go wyrzucic dajac drugaa zolta!pilkarze Lechii biegnac za akcja krzyczeli do sedziego ,a on nie wzruszony nie gwizdna,a po tej akcji pilka poszybowala ciut nad poprzeczka Kuciaka!czyli jak gwizdac reke ,to kazda,a nie tylko takie jakie sobie sedzia chce!badzmy do konca objektywni.byla tez jeszcze jedna nie odgwizdana reka kopacza z niecieczy i tez cisza..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nowaczku

wracaj czym prędzej do USA i tam udawaj znawcę piłki, tu twój lament nikogo nie wzruszy.
Niszczysz chłopaków którzy jeszcze mogą trochę pograć, niszczysz klub, wk@r wiasz kibiców
Jesteś zerem nie trenerem.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

już ocenili wszyscy w C+ ze karny prawidłowo podyktowany /siedzą Marciniak, Musiał, Stempniewski/
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kto krzywdzi piłkarzy Lechii?

Największą krzywdę piłkarzom Lechii wyrządza trener Novak, bo pod jego wodzą wszyscy tracą formę. Najbardziej żal mi Lipskiego bo przeszedł pełen nadziei ma sukces i radości a dziś jest cieniem samego siebie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Problem zostanie zazegnany

W tym tygodniu inwestor o którym była tu mowa przejmuję lechie, jej długi i jeszcze w tym tygodniu zasili kasę klubu kwotą 20 mil
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie było to śmieszne, ale żałosne..

zgadza się, oglądając kopiący się szrot po czołach jest to dla kibica żałosne. TAK jak Twoje umiejętności trenerskie.
Sorry misiu falowany, ale Twój czas dobiegł końca.

Tu nie ma co płakać tu trzeba za..inaczej jeździć na d..ach.
Nowak- jesteś skończony płaczku.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lechia Gdańsk czas na przełamanie,

brak szczęścia i zła polityka kadrowa daje negatywne wyniki.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

to jest właśnie porażające - kłamstwo Paixao mimo tego, że każdy może sam zobaczyć jak było naprawdę. od dzisiaj jak w składzie lechii pojawi się ten gracz, to proszę pisać, że będzie grał "Kłamca"
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3