Życie czasami toczy się tak, iż mimo, że jesteśmy przekonani, że damy sobie radę to potrzebujemy pomocy. Jednym z rozwiązań jest spotkanie z psychologiem. Niestety czasami ma się wrażenie, że psycholog potrzebuje dużo czasu aby się upewnić gdzie leży problem. Ze swojej strony spotkałem się z kilkoma psychologami ale bez wewnętrznych sprzeczności mogę napisać, iż kompetencje Pani Agnieszki są na bardzo, bardzo wysokim poziomie. Jeśli dodamy do tego wysoką kulturę osobistą to mamy komplet. Pani Agnieszka szybko diagnozuje problem i bada go dogłębnie podczas kolejnych spotkań nie tracąc przy tym czasu tylko na diagnostykę. Daje pomysły, radzi. Musimy sobie zdawać sprawę, że nie wszystko od razu chwyci ale w przypadku Pani Agnieszki ani jeden pomysł nie był chybiony. Jako ojciec i mężczyzna cieszę się z tego, że zaufałem Pani Agnieszce i liczę, że będzie ona pozostawała długo w zawodzie aby pomóc jak największej rzeszy ludzi, którzy dzisiaj jeszcze nie wiedzą ale mogą się niedługo dowiedzieć, że z pomocy Pani Agnieszki warto skorzystać, szczerze polecam