Bozka - opinia (1) Moja Marina. Nie mogę się doczekać kiedy Cię otworzą. Będziesz piękna bo po... Bozka Super... zdecydowanie polecam (1) Niczego tutaj nie brakuje i zadziwiające są negatywne opinie! Hotel, zatem i... Barbara Miejsce z klimatem! Polecam. (2) Marina Wellness nie jest dla każdego. Jeśli chcesz zabłysnąć nową parą... Marlena
Dramat lat 90 (1) Dziwie się ludziom, którzy oceniają ten obiekt pozytywnie. Brak mi słów w... Piotr ceny z Novotelu, prysznice z PRLu (1) Mam zarówno pochwałę jak i zastrzeżenia. Bardzo życzliwa i pomocna obsługa na... m. Jak za 90 lat (1) Przestarzały sprzęt, zero klimy i brudno. TZ Petarda ! (1) W końcu idealna siłownia dla mnie. Jedno z niewielu miejsc z tak pozytywną... Paulina Cz. Polecam! (1) Miejsce przystosowane zarówno na mocny trening jak i na relaks. Każdy moze... Beata Spodziewałam się czegoś bardziej na poziomie (1) Oceniam basen i strefę saun. Basen niewielki, wyłożony ceratą przypominającą... Kamila Rewelacja (1) Świetne miejsce zarówno do tego, aby się zrelaksować jak i na ostry trening.... mrt Super (1) Siłownia posiada wszystko co jest potrzebne, plus miła atmosfera Marcin Najlepiej ! (1) Świetne miejsce gdzie w przyjemnej wręcz domowej atmosferze zrobisz swój... Anka Świetne miejsce na trening (1) Rewelacyjni trenerzy i przyjacielska atmosfera. W trakcie treningu cross-fit... Maks Aquaaerobik (1) Po zamknięciu basenu na Starcie, udałam się do Mariny. Po zapewnieniach pani,... Danka AMATORZY (1) Przyszłam pierwszy raz do klubu o czym poinformowałam recepcjonistkę, która... Monika Woda LODOWATA (1) Poszliśmy na Basen z dzieckiem (4 lata). Woda była tak lodowata, że po ok 10... Magdalena Profesjonalizm !!! (1) Wykwalifikowani instruktorzy, obsługa na bardzo wysokim poziomie, wszystko w... Bartosz BRAWO !! widać zmiany (1) korzystam z tego basenu od kilku lat, jestem pod wielki wrażeniem zmian jakie... K CrossBox Marina - serce crossfitu w Trójmieście! (1) Marina to godne polecenia miejsca. Centrum sportu i rekreacji, gdzie w... Marcin Świetne miejsce! (1) To miejsce tworzą ludzie! Fantastyczna atmosfera i najlepsza pod słońcem... DZ