Woda LODOWATA (1) Poszliśmy na Basen z dzieckiem (4 lata). Woda była tak lodowata, że po ok 10... Magdalena Profesjonalizm !!! (1) Wykwalifikowani instruktorzy, obsługa na bardzo wysokim poziomie, wszystko w... Bartosz BRAWO !! widać zmiany (1) korzystam z tego basenu od kilku lat, jestem pod wielki wrażeniem zmian jakie... K
CrossBox Marina - serce crossfitu w Trójmieście! (1) Marina to godne polecenia miejsca. Centrum sportu i rekreacji, gdzie w... Marcin Świetne miejsce! (1) To miejsce tworzą ludzie! Fantastyczna atmosfera i najlepsza pod słońcem... DZ Siłownia+sauny+basen (1) Ocena średnia 5. Zazwyczaj korzystam z siłowni i sauny. Od dłuższego czasu... cdryh Polecam (1) Bardzo miła atmosfera. Profesjonalna i wykwalifikowana obsługa. Obiekt ten... Magda Relax, przyjemna atmosfera i super obsługa! (1) Dawno już nie miałam okazji skorzystać z tak kameralnego basenu, dobrze... Kamila Pozytywnie :) (1) Miła atmosfera, sympatyczna i pomocna obsługa. Jak najbardziej polecam :) Aneta totalna porażka (1) Zacznijmy od wejścia do basenu, nic nie zarzucam, bo to tylko przedsmak... illuminati Ferie w Marina Wellness (1) od 5 lat spędzamy ferie w Sopocie i odwiedzamy Marine. Od 3 lat duże zmiany,... Mariusz Przesympatycznie (1) Obsługa przesympatyczna. Nawet telefony odbiera roześmiana, sympatyczna Pani... Gdańszczanin coraz gorzej (2) Bywam tam od dłuższego czasu i to co się tam dzieje przyprawia mnie o zawrót... niron Przesympatyczne dziewczyny na recpecji (1) Gościnnie korzystałem z usług Marina Wellness i jestem bardzo pozytywnie... Gość Cudowna Obsługa (1) Jestem pod dużym wrażeniem osób, które pracują w tym miejscu. Zawsze chętne... Anna najfajniejsza sala crossfit jaką widziałem i super pomocni trenerzy (1) 100 procent polecam sensej Polecam! (1) Marina Wellness w Jelitkowie: polecam wszystkim, po pierwsze dobra cena, po... Basia Na plus.! (1) Podczas ostatniej mojej wizyty w marinie dość pozytywnie się zaskoczyłam,... Beti dużo nowego sprzętu na siłowni (1) Jestem miło zaskoczona zmianą w Marinie. Ostatnio duże zmiany na siłowni :... Zuzanna Na plus to tylko cena 20 zl ! (1) Cala reszta to porazka. Basen ma moze 10 na 8m a w nim ze 20 osob z... Czesiek