Bardzo fajne miejsce,godne polecenia! (1) Byłam klientem tego miejsca od lat, nietety miejsce z biegiem czasu zmieniało... Miagii zimna woda (1) Bardzo duży minus - zimna woda. W ostatnim czasie bardzo często woda nie ma... stały klient Podziękowania Dla gości (1) Bardzo miło nam czytać takie opinie. Powoli pracujemy nad zamianą wizerunku... Marina Wellness Center
Polecam!!! (1) Gorąco polecam zajęcia aqua aerobiku!!! Regularnie uczęszczam na nie i zawsze... Marzena BASEN (2) Witam plywam na tym basenie juz 18 lat z przerwami ,ostatni powrociłam... Anna kilka słów o siłowni (1) Siłownia mogłaby być naprawdę niezła gdyby zmienić kilka rzeczy. Wyrzucić... blob Recepcja przy basenie (1) Mlode dzięwczeta są bardzo miłe i uprzejme za wyjątkiem jednej gruboskórnej,... podpowiedź dla dobra firmy brak informacji (1) Dziś postanowiłam zabrać rodzinę na basen, zadzwoniłam czy ceny na stronie są... JAGA Zmiana na lepsze (1) Chyba już znalazłem basen dla siebie. Myślałem ,że cena 20 zł za cały dzień... Marcin Widać poprawę (1) Podobno od niedawna zmienił się właściciel. Wydaje mi się, że wszystko idzie... mario Stan czystości pozostawia wiele do życzenia (2) Zastanawia mnie czy ktoś na bieżąco dogląda i sprząta obiekt: butelki z... sea ne z dziećm (1) Mimo że istnieje wydzielona strefa dla dzieci w basenie to jednak w... Lili omijać z daleka (4) Siłownia to za dużo powiedziane (wszystko co się tam znajduje zmieści się w... piotr Masaż (2) Sam masaż wykonany supeł nie mam zastrzeżeń, natomiast w firmie chyba jest... nieznany Porazka (2) Smród , smród i jeszcze raz smród w saunie i na basenie. Byłam dziś i to... Iwona Bardzo przyjazne miejsce. (1) Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy poszukują miejsca do swobodnej... Mąż i ojciec A ja polecam! (1) Na basen chodziłam od stycznia do kwietnia. W tym czasie zdarzyło się tylko... Beata Dobrze, ale szału nie ma. (2) Basen, szatnie, obiet schludny, czysty-wszystko jest ok. Basen nie jest duży,... S. Polecam!! (1) Na Marinie jesteśmy stałymi bywalcami z żoną i dziećmi. Woda zawsze jest... Maciek Zdecydowanie odradzam (1) Marina Wellness Center wypuściła masę grouponów i tym samym na basenie jest... KW