Gorąco Polecam (1) Mega sprawna obsługa, cena ok, termin realizacji błyskawiczny. Polecam... Patrycja Polecam firmę! (1) Pan Krzysztof bardzo fachowo i rzetelnie odpowiedział na wszystkie moje... Piotr Borkowski Zdecydowanie polecam (1) Roletki bez żadnych zarzutów. Żona zadowolona, ja mam spokój. Same plusy :)... Piotr Ciesielski
Polecam w 100% !!! (1) U Pana Krzysztofa zamówiliśmy 12 szt. plisse i 2 szt. rolety zwykłej, więc... Alicja Super! (1) Jesteśmy z dziewczyną bardzo zadowoleni z plisów zamontowanych w salonie i... Marcin polecam (1) Szybko, sprawnie i konkretnie. Pan Krzysztof kompetentny, miły i... ela Wzorowa oferta i obsługa! (1) Postanowiłem założyć na oknach w całym mieszkaniu (4+balkon) rolety... Awiator Godny polecenia!!!!!!!!!!!!! (1) Współpraca godna polecenia.Szybko, konkretnie ,pełen profesjonalizm.Idealnie... Masztal Plisse (1) Nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić wszystkie inne komentarze.... Daria Żaluzje drewniane (1) Zdecydowanie polecam! Szybko i fachowo, no i w bardzo dobrej cenie.... Michał Polecam (1) Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Duży wybór kolorów i materiałów,... dorota ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Potwierdzam wszystkie opinie na temat maxirolo pan był miły uczciwie zrobił... Kinga Rolety Vegas (1) Pan Krzysztof jest bardzo konkretnym człowiekiem. Potrafi profesjonalnie... dawid Pilsy (1) Gorąco polecamy!!!!, Bardzo fachowa, szybka obsługa. Jesteśmy z mężem... Wróblewscy Szybko, Konretnie i Tanio (2) Pana Krzysztofa mogę z czystym sumieniem polecić w kwestii zamówienia,... Jacek Oruni Górna Rolety dzień-noc REWELACJA (2) Skuszona pozytywnymi opiniami w Internecie, porównując ceny 10 innych firm,... Ania Zdecydowanie polecam (1) Chciałbym wszystkim wahającym się polecić usługi Pana Krzysztofa. Był bardzo... Tomek super (1) Profesjonalizm, projesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm - życzyłbym sobie... Marcin Wojciechowski Super solidna firma! (1) Firmę znalazłam przez internet i zachęcona opiniami zaprosiłam Pana na... marta super sprawnie i szybko (1) Doskonały kontakt, terminowość i szybkość realizacji. polecam Anna Z