Rolety materiałowe (1) Bardzo pozytywne odczucia po montażu, błyskawiczny pomiar i wykonanie, ceny... voopeem Żaluzje drewniane (1) Gorąco polecam firmę MaxiRolo! Duży wybór zarówno tkanin do rolet jak i... Paula żaluzje drewniane (1) duży wybór, wysoka jakość, przystępna cena, szybki czas realizacji - polecam! Marek
Rolety dzień - noc BOSKIE !!!! (1) Serdecznie polecam tego Pana. To solidny, inteligentny, szczery i mega... Angelika SUPER (1) Naprawde polecam miły pan wszystko sprawnie i ekspresowo moni PLISSE (1) Zamówiłam plissy, bardzo szeroka gama materiałów do wyboru. Szybko... Patrycja SUPER!!! (1) zdecydowanie polecam. szybka realizacja (tydzień) i dostępna cena.... Klient polecam (1) zamówiłem do pokoju żaluzje jednokolorowe, do dzieci polecił mi dwukolorowe i... Marcin Z ogromna przyjemnością polecam (1) Usługa montażu pliss wykonana perfekcyjnie. Rewelacyjne ceny. Szybki czas... Artur Łuki (1) Polecam ! Firma szybka , sprawna i co najważniejsze rozsądny stosunek cen do... Łuki polecam (1) Polecam wszystkim tą firmę. Sprawny pomiar, montaż rolet już po dwóch dniach... Magic Jacek - opinia (1) Polecam ich usługi, zamówiłem rolety, bardzo szybki termin realizacji,... Jacek naprawdę polecam (1) szybko, sprawnie, tanie, no i posprzątali po sobie Andrzej Polecam! (1) Z firmy Maxirolo zamówiłem żaluzje aluminiowe. Żaluzje były gotowe w... Tomek zadowolony klient (1) Solidne wykonanie usługi, ceny konkurencyjne, uzyskaliśmy pełną informację o... Robert Rewelacja - Polecam w 100% (1) Pomiar wykonany został szybko i profesjonalnie . Ceny bardzo atrakcyjne .... Katarzyna kokosanka - opinia (1) polecam wszystkim,miły gościu ;)solidny montaż. kokosanka Super, solindnie ,bezkonkurencyjnie tanio............ (1) Bardzo polecam tą firm.,Porównując oferty innych firm to naprawdę solidna i... Madzia Polecam!!! (1) Firma MaxiRolo zakładała u nas rolety dachowe oraz plisy na okna. Pod... Radek JOANNA - opinia (1) Osobiście polecam Pan z którym rozmawiałam przez telefon był bardzo... JOANNA