Meble kuchenne Henter

Uważajcie na producenta mebli firmę Henter. Firma ma duży problem z wywiązaniem się ze złożonych u nich reklamacji. Trwa to kilkanaście miesięcy.
Nigdy nikomu tej firmy nie polecę, a raczej mówię "trzymać się z daleka"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

też nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra z reklamacją czekam już 5 miesięcy na naprawę i nie mogę się doczekać. Rozmawiałam z właścicielem ale nic to nie daje jest strasznie opryskliwy.
Jedyne co mogę pochwalić to ekipę montującą która też narzeka na pracodawcę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odział w Gdańsku także proponuje omijać bardzo dużym łukiem. Jakość wykonania bardzo słaba za niemałe pieniądze. Z pseudo sprzedawcą z oddziału w Gdańsku nie da się normalnie rozmawiać. Oczywiście przed zapłatą było ok problemy zaczęły się po złożeniu reklamacji na blat i wypoziomowanie dolnych szafek. Mija już 1,5 roku a ja nadal mam nieskończoną kuchnię.
Szef tej firmy bardzo opryskliwy chyba często klienci dzwonią bezpośrednio do niego bo od Pań z salonu nic nie można się dowiedzieć.
Montażyści zmieniają się średni co dwa miesiące nikt dłużej w tej firmie nie wytrzymuje o czymś to też świadczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Osiedle Hiszpańskie - opinie i oceny (1999 odpowiedzi)

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim....

Osiedle Hiszpańskie - opinie i oceny (1999 odpowiedzi)

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim....