Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

Temat dostępny też na forum: Nowe Orłowo Orłowo
Szukam miejsca w 3mieście gdzie profesjonalnie i przez lekarza mogę się poddać zabiegom opóźniającym starzenie skóry.
Jakie miejsce polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

La nika Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

mała kliinika gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

Estetic time polecam, lekarz która prowadzi ten gabinet jest naprawde godna polecenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

potwierdzam i pozdrawiam Pania doktor
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

Klinika Dermatologica na Sklodowskiej. ostatnio robilam tam botoks na lwia zmarszczke bo juz nie moglam sie na nia patrzec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

też usuwałam sobie zmarszczkę tam na Skłodowskiej. Masakra jak się bałam przed zabiegiem ale nie było tak źle jak sądziłam .Trochę bolało ale bardziej bałam się psychicznie. Efektu po samym zabiegu nie było dużego ale już po kilku dniach czoło i lwia zmarszczka się wygładziły tak wiec wyglada to lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

STOP nachalnej reklamie kliniki Igora Michajlowskiego we wszystkich watkach dotyczacych lekarzy w Trojmiescie. Jesli tylko poszukiwany lekarz pracuje na Sklodowskiej, od razu pojawia sie wpis polecajacy go. Bardzo rzuca sie w oczy ten oplacony marketing szeptany.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

Odświeżam temat...A czy ktoś może polecić konkretnego lekarza? i co do pierwszych zmarszczek, w tym lwiej zmarszczki...Mezoterapia igłowa, czy botoks (dla mnie brzmi trochę strasznie...) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

Na lwią zmarszczkę botoks albo kwas hialuronowy, jeśli botoks brzmi dla Ciebie trochę strasznie ;) Mezoterapia jest genialnym zabiegiem na całą twarz, nawilża i pielęgnuje skórę oraz przeciwdziała ogólnie zmarszczkom. O wszystkich tych zabiegach możesz poczytać tu: http://www.ubp.com.pl No i polecam Panią Dorotę, jeśli masz jakieś wątpliwości co do zabiegu to konsultacje u niej to sama przyjemność, wszystko dokładnie wyjaśni i doradzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

ALLURE INSTITUTE NOWE ORLOWO!!!!POLECAM SERDECZNIE ,FANTYSTYCZNE KOSMETOLOZKI Z OGROMNA WIEDZA!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

Zapraszamy do Kashmir Spa, zespół specjalistów kosmetologów-lekarzy-fizjoterapeutów http://www.kashmirspa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

A ja byłam ostatnio w gabinecie InfinityMed w trzech żaglach i jestem bardzo zadowolona. Super gabinet i bardzo profesjonalna Pani doktor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić Magiczną Klinikę. Ja byłam w Gdańsku, ale ich oddział jest też w Gdyni. Ja zdecydowałam się na botoks twarzy, bo z wiekiem pojawiły się głębokie zmarszczki. Polecam wszystkim ten zabieg, bo teraz już kurze łapki są niewidoczne, a skóra twarzy jest gładka i nawilżona. Sam zabieg nie był bolesny. Tutaj są namiary na klinikę w Gdańsku https://magicznaklinika.pl/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Trójmieście bez problemu znajdziesz dobrą klinikę, ale ja też mogę polecić Magiczną Klinikę. Mają swoje siedziby w Gdańsku i Gdyni. Wykonują różne zabiegi na twarz i ciało. Ja u nich byłam na wygładzeniu zmarszczek i jestem zadowolona. Efekt utrzymuje się długo, a twarz zyskała dużo młodszy wygląd. Na pewno do nich wrócę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co konkretnie stosowałaś na te zmarszczki? Polecisz jakiś zabieg z własnego doświadczenia? Jesteś kolejną osobą zadowoloną z Magicznej Kliniki i tak się zastanawiam nad wizytą u nich. Mam spore zmarszczki na czole i chętnie bym coś z tym zrobiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jowita71 ja akurat byłam na zabiegu o nazwie Eliksir młodości Profhilo i bardzo sobie chwalę. Teraz wyglądam o kilka lat młodziej, skóra nie zwisa, bo nie jest już wiotka. Skóra jest natychmiastowo nawilżona, gładka i jędrna. Efekt utrzymuje się do 1,5 roku, także warto go powtarzać. Ja na pewno zdecyduję się na to.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni robią ładne usta, duo dziewczyn chodzi do nich właśnie na taki zabieg, ceny maksymalnie promocyjne... !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

500 zł za 1 ml to bardzo dobra cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja płaciłam 500 zł więcej, także cena mega promocyjna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1000 zł? To dość sporo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

Jeśli ktoś szuka zaufanego miejsca,to ja z całego serca polecam klinike K2medical w Gdańsku Wrzeszczu. Po prostu miejsce,którego szukałam bardzo czysto, a do tego sympatycznie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Medycyna estetyczna - gdzie w Trójmieście?

serdecznie polecam kosmetolog Izabele Pstrąg (konsultacja jest bezpłatna) oraz lekarza medycyny estetycznej Doktor Agniesza Sirocka. Obie przyjmuję w K2Medical&Dental. Super babki, atmosfera świetna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja myślałam, że będę pierwszą osobą, która poleci Ci Magiczną Klinikę, a tu niespodzianka Oryginalna nie będę, ale dziewczyny mają rację - zabiegi u nich to czysta przyjemność. Nie dość, że efekty naprawdę zadowalające, to jeszcze tak przemiła obsługa i lekarze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam okazję robić usta w Magicznej Klinice i muszę przyznać, że efekt jest naprawdę fajny. Super specjaliści z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią. Usta mimo, że są uwydatnione nadal wyglądają naturalnie i właśnie to jest dla mnie najważniejsze :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba mnie przekonałaś :D Wiesz, jak długo trzeba czekać na wizytę w Magicznej Klinice?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego, co aktualnie widziałam, to nie trzeba długo czekać, terminy są dość szybkie i wielu lekarzy czeka na to, aby udzielić Wam fachowych porad. A jaki konkretnie zabieg Cię interesuje? Sprawdź, czy nie ma na niego aktualnie jakiejś promocji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obyś nie trafiła do New Estetica we wrzeszczu. Słyszałam ze popaliła skore na brzuchu kobiecie przy zabiegu zamrażania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po botoksie u HB w New Estetica miałam skutki uboczne przez rok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z kolei polecam Magiczną Klinikę w Gdańsku. U nich można wykonać szereg zabiegów, m.in. modelowanie ust, korektę nosa, wypełnienie zmarszczek czy lifting twarzy. Ceny są całkiem niskie, mimo że jakość zabiegów jest bardzo dobra. Wykorzystują nowoczesne narzędzia, a w razie konieczności, dają znieczulenie. Tanio, szybko i profesjonalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rita32, sporo wiesz na temat Magicznej Kliniki, to może mi też pomożesz. Ja ostatnio myślałam o liftingu i odmłodzeniu skóry dłoni. Niestety, w pewnym wieku drobne poprawki są niezbędne. Dlatego interesują mnie szczegóły na temat tych zabiegów. Czy są bolesne i ile czasu trwa rekonwalescencja po liftingu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Służę pomocą, jeśli masz jakieś pytania, to śmiało pisz. Co do odmładzania skóry dłoni i twarzy, to często wykorzystują kwas hialuronowy. W ten spsoób możesz pozbyć się zmarszczek, nawet głębokich, np. lwiej zmarszczki. Mimicznych też się pozbędziesz w ten sposób. Daj znać, czy się zdecydujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku mimicznych też usuwają je kwasem hialuronowym? Bo ja słyszałam o liftingu i jestem trochę zaskoczona, że w ten sposób też można wygładzić zmarszczki. W przypadku lwiej zmarszczki to w grę wchodzi jeden zabieg, czy też kilka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne, kwas hialuronowy ma szerokie zastosowanie, więc i zmarszczki mimiczne można nim wypełnić. W przypadku lwiej zmarszczki też używają kwasu hialuronowego. Możesz zabieg powtarzać kilka razy, ale wcale nie musisz. Jeśli nie będziesz zadowolona z efektu, to możesz po prostu poczekać aż kwas się wchłonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kuzynka jeździ zmarszczki wypełniac ale do Łodzi do klinik Dermed do dr Doroty Żukowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Perfect Look Clinic w Rumii! Świetne podejście, jasno wytłumaczone co i jak będzie robione oraz przystępne ceny. Sprawdźcie same: https://perfectlook.clinic/gabinety/plc-rumia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sklep Valetta.pl opinie (1520 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...