Zuzia - ocena (1) Bardzo komfortowa wizyta, lekarz z pasją, spokojny wszystko mi wyjaśnił i... Zuzia Adrian - ocena (1) Urolog dr Sowa polecam!!! Profesjonalna przychodnia Adrian Syll K - ocena (1) Obsługa na najwyższym poziomie. Konsultacja u dermatologa umówiona tego... Syll K
Jacek W. - ocena (1) Chodzę tutaj do dermatologa, do dr Malek.Polecam!! Pani doktor bardzo uważna,... Jacek W. Aleksandra - ocena (1) Wizyta u dermatologa w Medycznej Gdynia była bardzo dobrym wyborem , bo po... Aleksandra Ania - ocena (1) Polecam, bardzo profesjonalne miejsce a przy tym niezwykle przyjaźnie... Ania JoasiaD - ocena (1) Najlepsi dermatolodzy w trojmiescie! Wizyty dość drogie, ale warto. Polecam z... JoasiaD Maciej J - opinia (1) Jestem po wizycie u dr Marka Sowy . Pełna klasa i profesjonalizm. Badanie... Maciej J Zadowolony - opinia (1) Wizyta przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Jedno z niewielu miejsc, gdzie... Zadowolony Hania Puchalska - opinia (1) Chodze tutaj regularnie do dermatologa, a od niedawna przyjezdzam z moją mamą... Hania Puchalska Sielicki - opinia (1) Jestem pacjentem tej przychodni od 3 lat, usługi są cały czas na wysokim... Sielicki Wiktorka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyt w medycznej gdyni a najbardziej odpowiada mi... Wiktorka Mirosław - opinia (1) Korzystałem wielokrotnie z usług Przychodni Medyczna Gdynia. Jestem bardzo... Mirosław W.L. - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty w przychodni. Bardzo dobrzy lekarze... W.L. Jakub Z. - opinia (1) W przychodni korzystałem z usług dermatologa, dr Sługockiego. Bardzo... Jakub Z. Małgosia - opinia (1) Polecam wizytę w przychodni, korzystałam z wizyty u dr. Króla - pełen... Małgosia Aleksandra S - opinia (1) Miałam okazję korzystać z usług dermatologa oraz chirurga. Gabinety w... Aleksandra S