Memling Security

Witam, to jest firma ochroniarska z Gdańska. Może ktoś napisać jak tam wygląda, czy mają obiekty poza Trójmiastem, np. w Wejherowie, Lęborku, Słupsku, Kartuzach, Kościerzynie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Memling Security

siano jak to w ochronie slabe( przy grupie niepelnosprawnosci masz umowe o prace i najnizsza krajowa) ale jak sie nie ma co sie lubi to wiadomo...
wyplata na czas
biuro i tzw monitoring zarzadzane moim zdaniem malo profesjonalnie
z tego co sie orientuje to maja obiekty w tych stronach wojewodztwa o ktorych piszesz, musialbyc zadzwonic i zapytac. ode mnie tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Memling Security

Dzięki za napisanie opinii. Niedługo zacznę tam prace, już straciłem nerwy w medycynie pracy u lekarza, gdzie zostałem skierowany. Rejestratorka dała mi inne papiery do lekarza, zwróciłem jej uwagę. Jeszcze złe zaświadczenie dałem, ktoś od nich pomylił się, a mieli mój dowód osobisty. Eh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Memling Security

Pracowałem w ochronie w jednej firmie z Gdańska, tam dopiero warunki były okropne. Tutaj będę miał pracę na miejscu. U mnie jest bardzo ciężko o pracę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Memling Security

akurat w moim przypadku badania do pracy odbyly sie bez zadnych problemow, calosc badan zajela mi jakies max 25minut. Jest to przyklad na to co pisalem o niezbyt profesjonalnej obsludze biura...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracuje w 'firmie' (celowo w cudzyslowiu i z malej litery) od ponad 2 lat.Wlasnie przejzalem ich nowa strone internetowa i ze smiechu prawie spadlem z krzesla... 80% informacji o 'firmie' i o jej ofercie to stek bzdur wyssany z palca.Najbardziej zabawne zakladki to 'kariera' i przetargi z obsada obiektow w zakladce 'aktualnosci', dawno sie tak nie usmialem :) Pozdrawiam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aż szkoda pisać o firmie bandytów.Dostali nowy obiekt wysłali pracownika i nie było osoby po 24 g na zmianę oczywiście od razu zrezygnował z tej pracy .Na pewno nie uwierzysz(cie) ale ja z kolega pracowałem 8 dni po 14 g.bo dostali obiekt a nie mieli ludzi.Dzis się dziwię mojej i kolegi głupocie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Memling Security

Jak możesz to daleko od tych bandytow chyba że jesteś pijakiem to masz dużą szansę a w przeciwnym razem to bedziesz w h..robiony .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...