Merkus

Jestem pod wrażeniem zakupów w tym sklepie (Biegańskiego). Różnorodność produktów i bardzo fajne ceny. Do tego są liczne promocje każdego dnia. Jak dla mnie najważniejsze- wędliny kroją na życzenie klienta, nie sprzedają wysuszonych wcześniej skrojonych "sztapelków". Przy okazji pozdrowienia dla pani Gosi i pani Magdy, które zawsze doradzą co na szybko ugotować. Nareszcie na Chełmie bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Oby tak dalej.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przez garmaz podupadl miesny pod filarami. Ja tez robie tam zakupy. mam blizej niz do tesco, z cenami nie przeginaja.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

ten mięsny trzeba by było zamknąc i jakis inny otworzyc,
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mięsny "pod filarami" istnieje od zawsze. Chyba od wojny, czyli od czasów, kiedy powstawały bloki na "starym" Chełmie :). Kiedyś miejsce pod drzwiami tego sklepu, przed otwarciem, było swoistą agorą - to tu wymieniano różne wiadomości - prawdziwe i plotki. Po śmierci Stalina i Bieruta w oknie były wystawione ich portrety :). A MERKUS - faktycznie, świetny!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja też lubię Merkusa. Można zrobić szybko i kompleksowo zakupy. Najważniejsze że wszystko kupię w jednym miejscu. Ceny bardzo dobre, nie wygórowane. Polecam :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgadzam się w 100%. Oby tak dalej. Wszystko w jednym miejscu. Czysto i przejrzyście. Polecam :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo lubie robic zakupy w merkusie na biegańskiego , super sklep !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cóż za dziwny zbieg okoliczności... że zadowoleni klienci (Andrzej, Iwona, Asia) mają tak bardzo "podobne" IP :)))))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bo mieszkaja w okolicy. Ja rowniez polecam ten sklep, swietne promocje maja.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja byłam jeden raz i na mnie wrażenia nie zrobił ten sklep. Słabe pieczywo,mały wybór
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co do pieczywa, to faktycznie - niezbyt ciekawie. Ale są sklepy wyłącznie z pieczywem, tyle że w trochę innym kierunku (bliżej przystanku tramwajowego "Chałubińskiego".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Merkus

Jak dla mnie sklep z fajnym asortymentem, dobrymi cenami a co najważniejsze blisko mojego bloku :) Obsługa, rozgarnieta która zawsze jest uśmiechnięta i pomocna a nie jak w innych sieciach:) Duży plus, że w końcu mozna kupić świeżą rybę...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tam wolę robić zakupy w piotrze i pawle - mam bliżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Merkus

Zdaje się, że w ostatnim czasie zaszły w Merkusie jakieś zmiany kadrowe, zdecydowanie widać, że sklep jest lepiej zarządzany. Na sklepie zawsze panuje porządek, a obsługa jest dobrze zorientowana i chętnie pomaga w znalezieniu potrzebnego produktu. Większość z Pań nie ma much w nosie i nie sprawiają wrażenia, że pracują za karę jak to często bywa w innych sklepach osiedlowych. Jeśli czegoś nie ma na półkach na życzenie szukają i przynoszą daną rzecz z zaplecza. W sklepie rzadko trafiam na kolejki, a zakupy robię tam praktycznie codziennie. Wygląda na to, że szefostwo zaczęło zwracać większą uwagę na to kogo zatrudnia- nadąsane i nieprzyjemne kasjerki zostały zastąpione sympatycznymi i uśmiechniętymi. Pozdrawiam przy okazji relolutną blondyneczkę z kasy, której motto to chyba „nie ma żadnego problemu” i dzięki której radosnemu przysposobieniu zakupy ostatnio są szczególnie miłe. Pamięta już nawet jakie papierosy zawsze kupuje i przynosi je gdy tylko widzi mnie w kolejce. Brawo załoga, brawo kierownicy, oby tak dalej
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Merkus

Powiedzcie w ktorym miejscu na bieganskiego jest ten sklep? Bo widze ze jest chwalony alo go wogole nie kojarze. Wiec czy jest taki swietny??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

https://www.google.pl/maps/@54.3445784,18.6222118,3a,75y,105.88h,88.49t/data=!3m6!1e1!3m4!1s29gxBPiChqic10eskXVTzw!2e0!7i13312!8i6656
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Merkus

Biegańskiego 25
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Merkus

Byłem dziś i jestem w szoku jakie są promocyjne ceny!!! Nie wiedziałem, że sklep też obchodzi urodziny. Fajny świąteczny klimat, ceny mega atrakcyjne. Przynajmniej nie muszę nigdzie jeździć. I co nakwazniejsze- jeśli mają coś w promocji to faktycznie towar jest dostępny. I za to wielkie brawa. Nie to co w Biedrze. Brudno, pusto na półkach z promocjami a do tego Panie jakby żyły za karę. Super, brawo i oby tak dalej!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Merkus

Zapraszamy do Merkusa w Metropolii super ceny i obsługa super Metropolia Wrzeszcz Kilińskiego 4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przestańcie się w końcu sami reklamować, bo aż się w żołądku przewraca hahaha
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

To nie jest reklama, tylko realia. Zobacz ile ludzi jest w tesco na zakupach a ile idzie tam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie można porównywać hipermarketu ze sklepem spożywczym.
Tesco generalnie jest złym sklepem, z beznadziejnym wyborem i sobie tylko znaną polityką cenową. Nie bez powodu rozważają zamknięcie swoich sklepów w Polsce, bo tam mało kto kupuje. Jak dla mnie lepszym był by tam Carrefour lub Auchan - tego drugiego w okolicy akurat nie ma, najbliższy na Szczęśliwej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

A mi się podoba Merkus i lubię tam robić zakupy!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sklep może i jest ok,ale ta obsługa,to jakaś porażka. Przy dziale wędliny stoisz z 20 min.Jak jest 5 - 6 osób przy ladzie,to obsługuje jedna pani. Jak zostaje jedna osoba,to wtedy przychodzi druga pani obsługiwać.Porażka. Prz kasach jest to samo. rzadko się zdarza,żeby na kasie siedziała cały czas pani. Wówczas wszyscy się cisną do kasy na monopolowym. Pomyłka.Nieraz chce się kupić szybko coś z monopolowego ,to trzeba czekać ,bo przed tobą stoi dużo ludzi z pełnymi koszykami. Także pod względem obsługi działu wędliny i kas Merkus na Biegańskiego dostaje ode mnie ocena mierną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zgadzam się w 100%.Do tego dział owoce/warzywa kiepski - owoce nadgniłe i zwiędnięte.Często brak
obsługi i chyba Kierownictwo sobie nie radzi bo pracownicy zmieniają się jak w kalejdoskopie.Ceny wysokie a towar przestawiany kilka razy w tygodniu.Ocena mierna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tłumów nie ma bo to sklep osiedlowy,aż dziwne że jeszcze go nie zamkneli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie ma to jak nie być w sklepie a trolowac.

Bywam w tym sklepie bardzo często, nigdy nie ma problemu z obsługą, owoce o warzywa są świeże i na bieżąco dokładane.

Co do kasy to jak jest kolejka na monopolu to panie wzywają kolejna i jest otwarta zwykła kasa.

Zresztą jak ktoś ma kolek w d*pie i 5 minut poczekać nie może to o czym my tu mówimy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam się z Panią też robię codziennie zakupy w tym sklepie zawsze kasy sa czynne jak jest większa kolejka to kasjerka dzwoni po koleżankę miłą obsługa nie mogę nic negatywnego powiedziec
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

prosze popracowac nad pieczywem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

udka z promocji 2 tygodnie temu wywaliłam tak smierdziały...że mam spory kawałek nie chciało mi się wracać, pierwszy raz taka sytuacja ale jednak...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadza się też trafiłam na stare, nieprzyjemnie pachnące mięso, karkówka w promocji ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja czesto kupuje tam mieso, w sklepie na boeganskiego lub na reformackiej. Czesto w promocji,nigdy mi nie smierdzialo...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się , robi wrażenie ten sklep
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...