Urząd Miejski w Gdańsku

Urzędy miejskie

Gdańsk, Nowe Ogrody 8/12

Nie wieżę (2) Będąc w urzędzie spotkałam się z bardzo nietypową sytuacją ,dlatego... Karolina pomoc (1) Sz.P Witam serdecznie jesteśmy 4 osobowa rodziną Żona i 2 chłopców lat 9 i 10... Piotr Bardzo miłe Panie (1) Byłam ostatnio w urzędzie złożyć wniosek o dodatek mieszkaniowy trochę po... Hanna
Usc (1) Super. Trafiłam na mega miła Panią w sekretariacie. Szybka i profesjonalna... Wiola urząd stanu cywilnego (1) Dziękuję bardzo za sprawną obsługę pomimo ,że praca wymagała pozostania... Lidia Informacja ogola UM w Gdansku (1) Korzystajac z tej formy chcialabym serdecznie podziekowac panu Szymonowi... Magdalena Parker Dział Referatu Dowodów Osobistych UW w Gdańsku (1) Paniom z działu dowodów osobistych Dorocie Bąkowskiej obsługującej stanowisko... marek zarzecki gcs.gda.pl ul.3 maja (1) W Gdańskim centrum świadczeń przy ul.3 maja Zawsze składam, wniosek o dodatek... Zadowolony wso@gdansk.gda.pl (1) W Dziale Referat Dowodów Osobistych w urzędzie miejskim w Gdańsku pracują... Piotr J Działalność gospodarcza (1) Witam, Składam serdeczne podziękowania Pani, ktora bardzo miło i rzeczowo... Ula P. Wydział Urbanistyki i Architektury (1) Pomoc w pełni profesjonalna , a Panie wykazujące wyrozumiałość dla "... Agnieszka Zespół Obsługi Mieszkańsców 4 (ul. Wilanowska) (1) Gorąco polecam to miejsce jeśli potrzebujecie wymiany dowodu czy prawa... Justyna Nowak Wiele rzeczy do poprawy (1) -Parking dla petentów nie dostępny, większość miejsc zajętych przez... przem Nie polecam (1) Prosty druczek o podatku - do złożenia na parterze. Czekam godzinę w kolejce,... autor Życzliwie, kompetentnie i sprawnie. (1) Byłam dzisiaj klientką pokoju 238 .Pani Aleksandra Wyszecka przyjęła mnie... Marzena Cedry Wielkie pokój 320 UM Gdańsk (1) 22 lipca 2016, wczoraj zostałam potraktowana jak królowa w pokoju 320.... Barbara Urząd przy ul. Partyzantów 74 (2) Muszę przyznać, że byłam pozytywnie zaskoczona jak szybko udało mi się... Mile obsłużona UM w Gdańsku Nowe Ogrody (1) Wielkie podziękowania dla Wydziału Spraw Obywatelskich (dowody osobiste).... Beata Bardzo profesjonalnie. (1) Na skutek nieuważnego przeczytania informacji dotyczącej godzin... Roztargniona petentka Odbiór dowodu rejstracyjnego na Chełmie (1) Dziś byłem odebrać dowód rejestracyjny w wydziale komunikacji na Chełmie i... user_138623034586