Urząd Miejski w Gdańsku

Urzędy miejskie

Gdańsk, Nowe Ogrody 8/12

Telefony na Milskiego (3) Dziś od rana próbuję dodzwonic się na ul. Milskiego, żeby zapytać o parę... Monika Sz. obsługa COS Chełm Milskiego (1) W dniu 08.02.2012 pojawiłem się w urzędzie przed godziną 17.00 (jest to... zniesmaczony mieszkaniec Gdańska oblicze gdyni (2) Odwiedzając Gdynie w okresie 1- 14 lipca, zauważyłem że jest coraz gorzej.... j23
dołujące (1) Pani z informacji jest chyba bardzo nieszczęśliwą osobą, bo nawet nie potrafi... individuel Porażka (3) pani w informacji ..... bardziej zniechęcająca juz nie może chyba być. Jest... Julia beata - opinia (1) Trzeslo mnie na sama mysl o pojsciu do urzedu W zasadzie na przestrzeni 5... beata Strona internetowa niezgodna prawem (4) Jak to jest możliwe że uchwałą Rady Miasta Gdańsk Można zmienić Prawo... TARO Ewidencja Ludności , G-k, ul. Partyzantów (1) Panie: Bożena Majewska i Marlena Laskowska wielokrotnie obsługiwały mnie,... Jacek Krawcewicz Do bani (2) Pani w informacji jest strasznie nie miła i skierowała mnie pod numer gdzie... Adam PANI Z CENTRALI (1) WITAM . Często dzwonię do Urzędu gdyż załatwiam bardzo dużo spraw... interesantka i to częsta! Internet (1) Strona internetowa słabo czytelna . Szerokie informacje o rozrywce ,... Janusz Peterlejtner