Miau-Hau

Pielęgnacja zwierząt

Gdańsk, Storczykowa 7B/109

Paulina - opinia (1) Bardzo polecamy strzyżenie u Oli. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Ola... Paulina Agnieszka - opinia (1) Moj kot spokojnie mógłby zostać wystawowym kotem po strzyżeniu u Oli. Z ręką... Agnieszka Polecamy!!!!!!!!! (1) Dziś byliśmy z pieskiem w salonie u Pani Oli. Piesek wystylizowany tak jak... Zosia i Krzysiek
Polecam (1) Centrum Miau Hau- pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz świetna atmosfera,... Gosia Polecam (1) Jestem pod wrażeniem podejścia Pani Oli do mojego Maksia. Piesek bardzo... Michał Polecam !!! (1) Bardzo mila obsługa i profesjonalne podejście . Pani, która strzygła mojego... Ola Kasia - opinia (1) Jak najbardziej polecam! Bardzo mila obsluga i swietne podejscie :) Kasia polecam (1) polecam serdecznie. Pani Ola ma znakomite podejście do pupili..idealnie... Marcelina Miau-Hau (1) Polecam. Obsługa przemiła, bardzo fajne podejście do piesköw. Korzystam i... Joanna Gorąco Polecam (1) Wszystko na tak! Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pupil zadowolony, Pan... Mariusz Polecam (1) Z całego serca polecam, mila obsługa, bezstresowe podejście do psiaka, jestem... Katarzyna