Międzynarodowa wystawa psów rasowych

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
W dniach 7-8.01.2023 zapraszamy na I Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych organizowaną przez Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Gdyni.Spodziewamy się ponad 2 tys. psów reprezentowanych przez około 180 ras. Różnorodność ras będzie ogromna - od maleńkich chihuahua do olbrzymich dogów czy mastifów!Przez 2 dni imprezy psy będą oceniane przez wysokiej klasy międzynarodowych sędziów, którzy ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak będą pekinczyki to idę !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak

Można
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiepsko....

O 15:30 brak moim zdaniem połowy wystawców. Nie miało być do 18:00? Zrozumiał bym o 17:00 aby ludzie zaczęli się zbierać. Jednak jak miałem wytłumaczyć to 10 letniemu dziecku, któremu opowiadałem o ogromnej ilości zwierząt? Miało być około 2000. Było może 400? Dla organizatorów "minus", że pozwolili wyjść przed czasem. Z tego co wiem - niektórzy zwijali się nawet koło 13:00
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odp

Gościu nikt nie będzie siedział z psem od 10 do 16 żeby Twój bachor mógł sobie pooglądać bo ojcu się nie chciało wstać wcześniej i przyjechać na 12
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

XXX

Trzeba było mu powiedzieć że "sorry młody ale masz słabego starego bo miałem lenia i nie chciało mi się tu z Tobą na 12 przyjechać".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

To nie wystawa

Tylko wielki chaos! Tłumy ludzi, zestresowane psy przeciskające się między ludźmi albo schowane w klatkach. Nic nie można zobaczyć, "wystawcy" przychodzą na swój ring i jadą do domu. Nie ma nawet informacji o rasie, która aktualnie bierze udział w konkurencji. I jeszcze parking za 30 zł.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie

Ścisk, zero informacji, duszno, organizacja do bani, nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu tak drogo???

Wystawa fajna, ale mocno ciasno, a cena odstrasza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma programu wystawy duży chaos a bilety drogie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Negatywna

Bałagan, brak informacji nigdy więcej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrażenia kiepskie. Miałam nadzieję, na rodzinną atrakcję. Psy pochowane. Zdecydowanie dla wystawców, co warto było zaznaczyć. Drogo, jak na taki poziom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0