Mieszane uczucia

Temat dostępny też na forum: Niepubliczne Przedszkole Ujeścisko
Moje dziecko uczęszcza do żłobka i tylko o tym miejscu się wypowiem. Uczucia mam mieszane. Dzieci jest bardzo dużo bo chyba 40. Niby są 2 grupy ale tak naprawdę dzieci rano i po południu są razem, mają jedną łazienkę, często bawią sie razem. Jest przez to wysoka zachorowalność. Dzieci chorują tu częściej niż w innych żłobkach, mam porównanie wśród znajomych. Często choroby są na wyrost. Nie ma żadnych zajęć, na ogół dzieci po prostu się bawią, latem wychodzą na plac zabaw. Plac zabaw dzielony jest z przedszkolem co nie do końca mi się podoba. Jest monitoring ale czasami trzeba zadzwonić i upomnieć się o swoje. Personel stały, nie ma rotacji. Są panie z dużą sympatią do dzieci, są też panie nijakie. Brak przepływu informacji. Mówię coś rano, odbieram dziecko i inna pani nic o tym nie wie. Często nie można uzyskać informacji co dziecko robiło, ile jadło, ile spało, zawsze dziecko jest wydawane z bezpiecznym "wszystko dobrze" a jak pytam o szczegóły to pani nie wie bo przyszła później albo była na innej grupie. Moje dziecko bardzo się rozwinęło ale to chyba normalne bo przebywa w grupie. Cena bardzo atrakcyjna ale ja oczekiwałam więcej. Od września zmieniamy żłobek.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś jeszcze może podzielić się opinią na temat tego miejsca ? Będę wdzięczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko także uczęszcza do tego żłobka. Myślę, że dzieciom jest tam dobrze. Z zajęć, z tego co widziałam, jest jakieś 20 minut dziennie (śpiewanie, tańczenie itp). Parę rzeczy na minus też by się znalazło. Mi póki co nie podoba się wydzwanianie po rodziców przy każdym przysłowiowym kichnięciu. Czasami mam wrażenie, że panie skupiają się za bardzo na zminimalizowaniu grupy. Dla pracujących rodziców jest sprawa bardzo kłopotliwa. O tym, że za takie bezpodstawne odsyłanie do domu nikt pieniędzy nie zwróci- nie wspomnę. A co do pań- jedne sa fajniejsze, bardziej empatyczne, inne sprawiają wrażenie jakby dopadło je wypalenie zawodowe. Jeśli masz Marta jakies konkretne pytania, to z chęcią na nie odpowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...