Mieszkańcy jednej z publicznych ulic postanowili postawić sobie szlaban!

Witajcie , Moi drodzy . Chciałbym poruszyć temat postawienia szlabanu na drodze publicznej jaką jest ulica Hokejowa. Mieszkańcy tej ulicy postanowili postawić szlaban od strony ul. Niepołomickiej oraz w połowie ulicy Hokojowej. Twierdząc , że jest to ich prywatna ulica. Która widnieje jako publiczna droga na Planie Miasta Gdańska.

Od wielu wielu lat ta ulica była dostępna dla ruchu który umożliwiał zmniejszenie korków na ulicy Przebiśniegowej która jest wąskim gardłem wyjazdowym z tamtejszych dzielnicy Południa Gdańska. Do tej pory na ów ulicy tworzyły się ogromne korki. Przepustowość tej ulicy zwiększała ulica Hokejowa która umożliwiała wyjazd w kier. ul. starogardzkiej. Niestety mieszkańcy tamtej ulicy postanowili uznać ją jako swoją własność i postawić szlaban.

Pytanie brzmi czy miasto samo będzie interweniowało w sprawie tej samowolki czy mieszkańcy tamtych dzielnic muszę się tym zająć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podstawowe pytanie brzmi. Co to ka wspólnego z dzielnica Chełm?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bo jest to dzilnica Chełm ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hokejowa to nie Chełm. To Łostowice!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeciez byl o tym artykul, ze sa wlascicielami gruntu irobia to legalnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No przykre to jest ale co my tu możemy zrobić, wszyscy walczyli o własność prywatną, piękne słowa partii liberalnych a jak przychodzi do takich sytuacji to nawet liberałowie się buntują i są przeciw
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli mieszkańcy mają udział w drodze, to mogą postawić szlaban. Ja też na swoją działkę dojeżdżam drogą, która stanowi własność 18 właścicieli działek. Wara innym parkować na naszej drodze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0