Mieszkania, Allcon, ul. Modrzewiowa

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na ulicy Modrzewiowej. Niepokoi mnie fakt, że w sąsiadujących ze sobą blokach jest kilka mieszkań na sprzedaż i kilka było sprzedawanych w ostatnim czasie. Czy to tylko zbieg okoliczności? A może ktoś wie, co może być nie tak z tymi blokami, że ludzie z nich uciekają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi o małe mieszkanie przy ulicy?Ok 47 metrów z miejscem postojowym i komórką?Czy inne?Ogólnie to okolica fajna, blisko tesco, las.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam jest kilka różnych mieszkań, większych i mniejszych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam się zastanawiałem się nad zakupem 47 metrów. Dlaczego nie kupiłem?Znalazłem jednak inne, większe. Jedno z mieszkań jest na sprzedaż od wielu lat, zastanawiało mnie to. Ogólnie to miejsce dobre. Mieszkania są ładne, ustawne. Minusem może być to, że są małe a te większe kosztują już bardzo dużo. Dojazd jest na około przez Pustki Cisowskie, może to nie podoba się ludziom?Las jest bardzo blisko, tesco również
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi chodzi o większe mieszkanie - co najmniej 59 metrów. A które stoi od lat, mógłbyś podać charakterystykę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kupiłem tam mieszkania. Ale ogólnie to nie znalazłem tam jakiś minusów. Może poza uciążliwym dojazdem autem przez całe Pustki. A tak to lokalizacja jest w porządku. Mieszkania tam faktycznie nie sprzedają się za szybko ale nie znam przyczyny ani nic mi nie przychodzi na myśl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mieszkania, Allcon, ul. Modrzewiowa

Też szukam mieszkania na Modrzewiowej, ewentualnie Rumskiej. Bardzo mało mieszkań jest wystawianych na sprzedaż :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Jakie wrażenia po kolędzie? (19 odpowiedzi)

Mieszkańcy Pustek Cisowskich, i jak wrażenia po kolędzie? U kogo był proboszcz?

Wariat w zielonym Mercedesie (136 odpowiedzi)

Co to za wariat w zielonym Mercedesie, który wyprzedza na trzeciego, hamuje przed autami i do...

Cis Park (3 odpowiedzi)

Nazwa inwestycji wynika z jej lokalizacji w dzielnicy Pustki Cisowskie. To miejsce położone na...