Mieszkania zdjęcia stan surowy wykończenia

Temat dostępny też na forum: Jasień
Dzień dobry . Wygląda na to że kupujemy mieszkanie na Jasień bulwary jednak dopiero odbiór za rok. Z tego powodu moja prośba mogliby państwo wstawić zdjęcia wykończeń klatek ..drzwi wejściowe do mieszkań jakie są czy są parapety i jakie ..jak wyglądają mieszkania .. najbardziej intwresujenie 4 pokojowy rozkład jednak będę wdzięczny,ieczna za wszelkie informacje .z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drzwi wejściowe są chyba dwa rodzaje do wyboru. Jeden z nich to drzwi wzmocnione Porta Opal Plus. W mieszkaniach są parapety, chyba z konglomeratu. Na stronie inwestycji w zakładce "Dziennik budowy" można zobaczyć zdjęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź to juz coś ..jak 9 lat temu kupowałam w hossa to parapety dawali plastikowe :) ... A drzwi były do wy oru z dopłatą dierre antywłamaniowe albo jeszcze jakieś ...czy te szczegóły dowiaduje się dopiero na tym spotkaniu aranżacyjnym ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, na spotkaniu aranżacyjnym dowiedzieliśmy się o możliwości wyboru drzwi wejściowych. Lepsze były za dopłatą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i.
przy odbiorze okazało sie ze drzwi to Gerda, a parapety z konglomeratu beżowe, tylko trzeba dobrze sprawdzać ponieważ sporo rys jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam.
Podobno drzwi w kolejnych budynkach już bez wyboru wzmocnione.
Pozdrawiam. Może przyszły sąsiad z bud.14
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiesz może jakiej firmy ?? I czy np za dopłatą mogłyby być antywłamaniowe? My wybraliśmy mieszkanie w 13 ... Jeszcze nie omawialiśmy aranżacji dlatego pytam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, trzeba dopytać u źródła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według działu aranżacji drzwi są Gerda wzmocnione, nie antywłamaniowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0