Migowskie Wzgórza

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz
Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na zacisznym uboczu. Lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do szkół, centrów handlowych, szpitali oraz aptek.

Inwestycję stworzy pięć trzykondygnacyjnych budynków o nowoczesnej architekturze.
Budynki zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Całość utrzymana jest w delikatnej bieli i szarości. ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

fajna inwestycja...

architektonicznie bardzo ladna, ale... Deweloper nieznana spolka krzak-komandytowa z Warszawy powolana w listopadzie 2018 roku z kapitalem zakladowym 15tys zl. Ceny mieszkan warszawskie - ponad 13tys za m2 w tej lokalizaji to duzo. Szkoda bo fajnie sie zapowiadalo, ale w tej cenie mozna kupic nowa chate w Brzeznie od znanego dewelopera.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 3

Myślę, że fakt, że nie słyszałeś o spółce nie czyni jej "krzakiem". Wystarczy poczytać, ja mam z nimi bardzo pozytywne doświadczenie a cena to kwestia indywidualna czy stać Cię na ich jakość.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe bo mieszkańcy tutaj na tym osiedlu mają z nim chu$jow#e doświadczenie
Jakość? No to zapraszam pooglądać te jakość
Niedokończone osiedle
3 lata i nic nie naprawiano
Sąsiadowi zostawili syf w ogrodzie po jakiś próbach naprawy
bo jeszcze się nie wprowadził to można?
Albo jeates od nich albo nigdy tu nie byłeś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie ale...

Cena dość wysoka, firma krzak, warto się zastanowić. Kawałek bliżej w inwestycji Domesty było sporo taniej (a i deweloper bardziej znany). Każdy niech sam oceni ryzyko.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

"firma krzak" - nie chcę w żaden sposób oceniać firmy Comfort Life Development, natomiast polecam państwu przed zakupem w przypadku nieznanego dewelopera pozyskać dokładne dane o założycielach firmy. My kupiliśmy mieszkanie od Cuarto Invest (też deweloper krzak) i teraz bardzo tego żałujemy, mamy z nimi wielkie problemy, było ogromne opóźnienie, fuszerka i podejrzane działania, żądania zapłaty bez podania rachunków itd.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma krzak a znajomy dopiero co odebrał swoje mieszkanie pod Warszawą od tego samego dewelopera. Jak dla mnie ceny mają adekwatne do wyższych standardów... Wiadomo, że nie każdego będzie stać na tą inwestycje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rewelacyjne miejsce

Inwestycja budowana jest w pięknym miejscu rewelacyjnie nasłonecznionym. Piękna architektura i bardzo wysoki standard wykończenia. Materiały wykończeniowe mówią same za siebie i jaki będzie widok z mojego przyszłego tarasu - piękny! Firmę sprawdziłem w Warszawie realizują również inwestycję oraz wcześniej przed połączeniem się 2 firm w comfort life development już sporo zbudowali. A zresztą postępy prac na inwestycji widać gołym okiem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 41

Najpiękniejsze są te działkowe fawele w bezpośrednim sąsiedztwie, z agresywnym psami rzucającymi się na siatkę. Rzeczywiście "prestiżowa" okolica. "Polecam" spacer od strony przedszkola.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trafił Pan w dziesiątkę, oszust i jeszcze raz oszust, ten developer jakim się nazwał ten człowiek powinien siedzieć w pudle!!! Mam zalane mieszkanie , wilgoć wdziera się do mieszkania, Hala garażowa nie do użytku, balkony nie wykończone, patologia z psami za płotem jak w fawelach, strzały przez cały dzień że strzelnicy, gdzie jest ten komfort i cisza ją się pytam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

-

Dokładnie, byłem w okolicy i z ciekawości podjechałem zobaczyć i byłem w sporym szoku - widać, że inwestycja jest na ukonczeniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam!

Gorąco polecam inwestycję migowskie wzgórza. Deweloper solidny i elastyczny. Panowie z ogromną wiedzą i profesjonalizmem podchodzą do realizacji. Skontaktowali mnie z architektem, który uszył rozkład mojego mieszkania na miarę. Inwestycja w kameralnym miejscu z ogromnymi tarasami i ogrodami. Jestem szczęśliwa, że się zdecydowałam. Polecam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 39

Czytam i przecieram oczy ze zdziwienia...

"solidny deweloper", który na dzień kiedy to piszę, nie istnieje 1 roku na rynku. Brawo!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

tez polecam:)

Jedna z ciekawszych inwestycji w Trójmieście:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co pani pieprzy za bzdury?

Opinia z dnia 16.09.2022r Do dnia dzisiejszego nie rozwiązany problem z Hala garażową!! Woda i grzyb na ścianach w piwnicach i mieszkaniach, nie skończone obudowy balkonów!!, brama garażowa nie czynna , droga dojazdowa tragiczna, chalas ze strzelnicy od rana do wieczora, szczekajace psy 24na H z pobliskich slamsow działkowych, agregaty spalinowe działające całą jesień i zimę. Nie skończone klatki , więc co pani pieprzy za bzdury ją się pytam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam!

Co ty pier...isz człowieku, widać że tam nie mieszkasz, zbierasz pewnie punkty dla szefa, ale pamiętaj kłamstwo zawsze wyjdzie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszcie co chcecie, ale prawda jest taka, w środku miasta a jednocześnie odcięci od zgiełku. Ponadto... wielki PLUS - istnieje możliwość umówienia się z jednym z właścicieli, który sam prezentuje inwestycję i rzeczowo odpowiada na każde pytanie bez chwili zastanowienia i co najważniejsze nie "nawija makaronu na uszy".
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fajne miejsce ale

Niby fajne miejsce ale zaciągnijcie informacjie od mieszkańców na temat tej okolicy a zmienicie zdanie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co dokładnie mówią o tej okolicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam niedaleko, wszędzie blisko, spokój, dobra komunikacja, jest gdzie się przejść. Też jestem ciekaw co autor miał na myśli mówiąc o okolicy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O okolicy raczej nic
O deweloperze możesz sporo się nasluchac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra inwestycja

Żaden krzak, tylko rozwijający się deweloper, jego inwestycja pod Warszawą jest na ukończeniu, możecie sobie sprawdzić.

Jak ktoś woli płacić więcej tylko dlatego, że deweloper bardzo znany, to jego sprawa :) Ja już dokładnie sprawdziłem tę inwestycje i mocno rozważam zakup :) Pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jedna z ciekawszych inwestycji w Trójmieście

Bardzo dobrze wyglądają te wizualizacje, a z tego co ostatnio widziałem to jest już na końcowym etapie budowy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajne miejsce

Moim zdaniem bardzo ciekawa inwestycja. Nie dla każdego, ale jak na podwyższony standard to ceny całkiem przyzwoite.

Jeden woli wielkie osiedle deweloperskie, ktoś inny woli właśnie takie kameralne miejsce, mi osobiście podoba się ta inwestycja, plusem też na pewno lokalizacja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostrzezenie !!!! Szokujacy kontakt z firma

Strzezcie sie tej firmy. Wszelkie opinie nt firmy krzaki sa uzasadnionr. Ciezko znalezc adres do biura sprzedazy. Zona zadzwonila pod numer podany na stronie ( ogolnie zachecaja do kontaktu przez massengera, adresu nie ma za to codziennie obsluguja facebooka). Za pierwszym razrm powiedzieli ze nie beda udzielac informacji przez telefon. Nastepnego dnia dzwonila zona aby umowic sie na spotkanie ws kupna mieszkania ( duze mieszkanie, od pol roku wystawione na sprzedaz). Podano inny numer komorki pod ktory dzwonic. Siedzimy w samochodzie, wyszlismy wczesniej z pracy, chcielismy szybko podjechac. Dzwonimy. Zajete. Za chwile drugi raz - zajete. Za chwile oddzwania chamski pan, o co chodzi. Mowimy ze o mieszkanie na tym osiedlu, jestesmy zainteresowani, chcielibysmy sie umowic na spotkanie. Pan na to - cytuje: o nie, dzwonila pani z 5 razy jak rozmawialem, a ja nie lubie takich ludzi. Do widzenia.

Tak oto wygladal pierwszy kontakt z ta firma. Jesli biuro sprzedazy ( ktorego adresu nie ma) zachowuje sie w ten sposob !!!, to co dopiero ew dzial reklamacji. Pomijam, ze wokol inwestycji same rudery, slamsy i jak to ktos napisal, favele. Opinie o nieprawdopodobnym, szokujacym kontakcie, a w zasadzie probie kontaktu z ta szemrana firma, znajda sie wszedzie, gdzie powinny sie znalezc, aby ostrzec potencjalnych klientow.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Aktualizacja

Zadzwoniono do mnie z firmy i przeproszono, powiedziano ze to widocznie posrednik i postaraja sie dojsc do tego, bo na chwile obecna nie wiedza kto mogl z tego numeru dzwonic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście miałem nieco inne doświadczenie. Nie dość, że bez problemu umówiłem rozmowę przez internet to dodatkowo osobiście przeprowadził ją deweloper. Nie zauważyłem przedstawionego chamstwa.... Raczej takie wpisy pochodzą od typowych internetowych hejterów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki hejter???

Jakich hejterow?? Ktoś kto jest zainteresowany kupnem mieszkania za ponad bańkę jest hejterem? Może właściciel nie kontroluje swoich pracowników lub agencji której zleca sprzedaż. Obejrzeliśmy dokładnie powstające osiedle, wpuszczono nas na plac budowy, pracownicy budowy mili. Jeszcze przed odjazdem stamtąd zadzwoniliśmy pod podany telefon żeby porozmawiać w biurze. Podano nam inny numer w sprawie szczegółów, chcieliśmy się umówić. Żona dzwonila- było zajęte - 2 lub 3 razy, facet po czasie oddzwonił i stwierdził autorytarnie, ze z kimś natrętnym nie będzie rozmawiał bo nie lubi takich ludzi i rzucił słuchawka. Byliśmy w szoku. Bardzo poważnie myśleliśmy o kupnie mieszkania 125 metrowego. W sumie ucieszyliśmy się ostatecznie z tego, gdyż taki kontakt na samym początku być może zaoszczędził nam przyszłych problemów. Kupiliśmy mieszkanie w Invest Komforcie - profesjonalnie i miło. Także w pewnym sensie temu chamowi po drugiej stronie słuchawki jestem wdzieczny. Jeśli przedmówca uważa że to hrjterstwo, a sam jest zainteresowany zainwestowaniem swoich pieniędzy w kupno tam mieszkania , to niech poda swój mail, mogę na priv mu przesłać nr telefonu z którego dzwoniono, korespondencję Facebookowa itp. nie mam żadnego interesu żeby o kimś źle pisać, raczej wolę chwalić i pozytywnie się wypowiadać w sieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy tam jest już chociaż jedna łopata wbita?

Pytam się poważnie i z ciekawości.
Pod koniec 2017 r. szukaliśmy z żoną mieszkania. Inwestycja wydawała nam się bardzo fajna - super cena jak na okolice Jaśkowej. Dużym minusem dla nas była bliskość strzelnicy - będąc tam na miejscu faktycznie da się ją słyszeć - jak by ktoś z petard strzelał. No ale może i można się przyzwyczaić.
No ale nie skreśliliśmy jej.
Pan pośrednik przekonywał, że wtedy juz jest wszystko dogadane i tylko pozwolenie na drogę od miasta muszą dostać - formalność i max 2 tygodnie.
Zdecydowaliśmy się ostatecznie na Browar Gd.
Rok później zajechaliśmy na miejsce z ciekawości jak bloki wyglądają.... i nic - chaszcze i łąka, żadnego śladu robót
Bardzo to dziwne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bzdury

Inwestycja jest na ukończeniu . Mieszkam obok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Skoro mieszka Pani obok, to zna Pani tę okolicę. Czy mógłbym poprosić o opinię na temat tej okolicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Kamilo

Dla czego "bzdury" skoro podałem moje perypetie z przed 2 lat i tylko zapytałem o obecny kształt.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łopata wbita i to nie jedna :)

Byłem ostatnio pod miejscem budowy. Tak, łopata wbita i to nie jedna. Stan surowy wszystkich pięciu budynków wygląda na zakończony, z tego, co wiem, to odbiór mieszkań będzie miał miejsce pod koniec tego roku. Na ich stronie internetowej można też śledzić stan budowy, od czasu do czasu jakieś zdjęcia wstawią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strzelnica

Czy mógłby ktoś coś więcej opowiedzieć na temat tej strzelnicy? Czy hałas jest rzeczywiście doraźny? Jak często da się go słyszeć, w znaczeniu, czy za dnia non stop ktoś tam strzela?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam na ul. Suwalskiej

U mnie słychać strzelnicę. Najczesciej strzelają w ciągu dnia i uważam że bardziej uciazliwy hałas jest od samolotów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dym z kominów okolicznych domów.

Bezcenne...tego nie kupisz, za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Byłeś i widziałeś ?

Okoliczne domy mają ogrzewanie na gaz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wszystkie

jest parę kopciuchów i jest to dolinka ulicy Migowskiej - to jest problem,
Najbliższy kopciuch parterowy z szaro-ciemnym dachem z elewacją na którą lepiej nie patrzeć bo depresja gwarantowana ( na wschód od północno-wschodniego narożnika terenu inwestycji ) ewidentnie segreguje śmieci na palne ( te utylizuje w piecu sądząc po śladach wokół komina i kolorze dymu ) i niepalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wrażenia po zamieszkaniu

czy istnieje jakies forum mieszkańców tej inwestycji? moze ktoś może zostawić opinie jak się mieszka, jakie trudności są?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Katastrofa!!!

Jak najdalej proszę państwa!! Kupiłem mieszkanie w tej inwestycji zmuszony dobrą lokalizacją . Był to największy błąd mojego życia. Do dzisiaj, syf, nie skończone klatki, elewacje, Hala garażową zamkniętą bo nie ma jak wjechać. Bubel budowlany, woda i wilgoć idzie po ścianach, nie ma kontaktu z nikim. Ludzie pozakladali sprawy do sądów. Nie dajcie się nabrać na te pochlebne opinie. To jest wałek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trsgedia !!! I oszustwo!!!

Oczywiście że nie publikuje się prawdziwych komentarzy i opinii prawda? Przecież mogłyby zaszkodzić temu szemranemu developerów krzak. Najgorsza decyzja w moim życiu to kupno mieszkania na Migowskiej, nigdy więcej od tego oszusta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0