Migowskie Wzgórza

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na zacisznym uboczu. Lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do szkół, centrów handlowych, szpitali oraz aptek.

Inwestycję stworzy pięć trzykondygnacyjnych budynków o nowoczesnej architekturze.
Budynki zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Całość utrzymana jest w delikatnej bieli i szarości. ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
architektonicznie bardzo ladna, ale... Deweloper nieznana spolka krzak-komandytowa z Warszawy powolana w listopadzie 2018 roku z kapitalem zakladowym 15tys zl. Ceny mieszkan warszawskie - ponad 13tys za m2 w tej lokalizaji to duzo. Szkoda bo fajnie sie zapowiadalo, ale w tej cenie mozna kupic nowa chate w Brzeznie od znanego dewelopera.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cena dość wysoka, firma krzak, warto się zastanowić. Kawałek bliżej w inwestycji Domesty było sporo taniej (a i deweloper bardziej znany). Każdy niech sam oceni ryzyko.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
"firma krzak" - nie chcę w żaden sposób oceniać firmy Comfort Life Development, natomiast polecam państwu przed zakupem w przypadku nieznanego dewelopera pozyskać dokładne dane o założycielach firmy. My kupiliśmy mieszkanie od Cuarto Invest (też deweloper krzak) i teraz bardzo tego żałujemy, mamy z nimi wielkie problemy, było ogromne opóźnienie, fuszerka i podejrzane działania, żądania zapłaty bez podania rachunków itd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inwestycja budowana jest w pięknym miejscu rewelacyjnie nasłonecznionym. Piękna architektura i bardzo wysoki standard wykończenia. Materiały wykończeniowe mówią same za siebie i jaki będzie widok z mojego przyszłego tarasu - piękny! Firmę sprawdziłem w Warszawie realizują również inwestycję oraz wcześniej przed połączeniem się 2 firm w comfort life development już sporo zbudowali. A zresztą postępy prac na inwestycji widać gołym okiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 27
Najpiękniejsze są te działkowe fawele w bezpośrednim sąsiedztwie, z agresywnym psami rzucającymi się na siatkę. Rzeczywiście "prestiżowa" okolica. "Polecam" spacer od strony przedszkola.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorąco polecam inwestycję migowskie wzgórza. Deweloper solidny i elastyczny. Panowie z ogromną wiedzą i profesjonalizmem podchodzą do realizacji. Skontaktowali mnie z architektem, który uszył rozkład mojego mieszkania na miarę. Inwestycja w kameralnym miejscu z ogromnymi tarasami i ogrodami. Jestem szczęśliwa, że się zdecydowałam. Polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 26
"solidny deweloper", który na dzień kiedy to piszę, nie istnieje 1 roku na rynku. Brawo!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0