Benek - opinia (1) Rozsądne ceny. Bardzo dobra kawa. Kanapka z pasztetem wymiata:) Benek Jakość kanapek (1) Miałam okazję odwiedzić ten lokal podczas Fety. Córka zgłodniała, więc... Iga Szczerze polecam (1) Pyszna kawka, super kanapki i pieczywo, czego chcieć więcej? Karina Jurkiewicz
Smacznie (1) Bardzo smaczne pieczywo, długo świeże. kanapki dostępne na miejscu bardzo... Nitka Świetna kawa (1) Świetne miejsce, pyszna kawa, doskonałe ciasto drożdżowe. Do pełnego zachwytu... marja Bardzo fajna (1) Miła i sympatyczna kawiarnia. Super kanapki i drożdżówka, a ceny bardzo... Pytajnik? za drogie kanapki i za każdym razem coraz mniejsze!!!!!!!!! (1) Kanapki bardzo dobre aczkolwiek sa bardzo nierowne, nigdy nie wiadomo jaka... kanapkożercy Lokal na piątkę (1) Pyszne kanapki, dobra kawa w przystępnej cenie (espresso 2,90), miła obsługa.... A polecam każdemu! (1) kocham Mitte - za kawę Illy, którą ciężko dostać gdziekolwiek indziej, za... sasiadka Skromna oferta (1) Odwiedziłem lokal 27/08/13 rano. Lokal o wyglądzie bardzo przytulnym.... Maciek Bez tragedii :) (1) Generalnie wszystko w porządku , kanapki bardzo dobre , duzy wybór chlebka ,... MC niezadowolona - opinia (1) dzisiejsze jagodzianki znowu są wysuszone w środku niezadowolona nareszcie, fajne msce! trzymam kciuki;-) (1) nowy paszport i... nowe odkrycie! kawa, moja ulubiona;-) milo i smakowicie.... iwona Smakowicie, miło i pachnąco! (1) Nie mogę uwierzyć, że to miejsce nie ma jeszcze ani jednej oceny! Lokalizacja... Natalia