Młody z Gdyni pozna Panią w celu niezobowiązującym.

Szczegóły po bliższym poznaniu;) gg 28169679 lub mail klos252@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młody z Gdyni pozna Panią w celu niezobowiązującym.

Niezobowiązującym do czego?:D
Jeśli tak całkiem niezobowiązująco, to się z nią umówisz a ona nie przyjdzie (w końcu nie było to zobowiązujące:p).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Młody z Gdyni pozna Panią w celu niezobowiązującym.

Anty Ty masz coś nie po kolei...

A ten młody z Gdyni i tak na pewno pozna wspaniałą Panią w celach niezobowiązujących...w końcu tak najłatwiej:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młody z Gdyni pozna Panią w celu niezobowiązującym.

To rzecz oczywista - i to co mam, i to co on znajdzie. Nie mniej jednak mogą być różne niezobowiązujące cele i brak precyzji w tej sprawie może się obrócić przeciw niemu;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młody z Gdyni pozna Panią w celu niezobowiązującym.

Jeżeli wpisał, że cel jest niezobowiązujący, to przecież oczywiste, że chciałby się umówić z kimś na lody... tak bez zobowiązań :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młody z Gdyni pozna Panią w celu niezobowiązującym.

Zapewne o lody mu chodziło:) I o te trzy kropeczki później;)
Tylko czy każda kobieta jest tak inteligentna jak Ty?
Teraz kobiety to dziwne są, on tutaj tak niby otwarcie i wszystko powinno być jasne, ale jedna z drugą może sobie pomyśleć że on chce tak niezobowiązująca na spacer i bez lodów, albo coś jeszcze gorszego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młody z Gdyni pozna Panią w celu niezobowiązującym.

Osz a może on na prawdę nie miał niecnych planów na myśli, a tu wszyscy skreślili chłopaka na "dzień dobry"...

Młody przepraszam za aluzje, już nie będę :) Powodzenia w Twoich związkach bez zobowiązań ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam przyjaciółki od serca (4 odpowiedzi)

Hej mam 26lat jestem z Gdańska, z miłą chęcią chciałabym poznać przyjaciółkę, kogoś z kim dzielić...

Szukam znajomych (3 odpowiedzi)

Hej. Nazywam się Beata mam34 lata. Szukam znajomych w podobnym wieku z którymi mogę umówić się na...

Żona dla Męża (3 odpowiedzi)

Męża itd., już mam. Poznam i zaprzyjaźnię się (może na resztę życia) z Mężczyzną w wieku 46 lat....