Młyniec III

Temat dostępny też na forum: Zaspa
Młyniec III to kolejny budynek realizowany przez PB Górski na Zaspie. Tym razem będzie to obiekt czteropiętrowy, ulokowany w zieleni, w bliskim sąsiedztwie istniejącej infrastruktury handlowej, edukacyjnej oraz komunikacyjnej. Pod budynkiem zaplanowano dwupoziomową halę garażową. Komunikację pomiędzy piętrami zapewnią windy. Mieszkania ulokowane na parterze będą posiadać ogródki przydomowe.
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tej cenie średnio 7000 za m2 nigdy to się nie sprzeda!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wokół sama wielka płyta, więc inwestycja jest skazana na podobny poziom cenowy. Moim zdaniem standard deweloperski powinien kosztować podobnie jak mieszkanie w płycie świeżo po remoncie, mając na uwadze, że mieszkanie od dewelopera wymaga jeszcze nakładów w wysokości ok. 1000 zł/m2.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A czy bedzie część budynku dla niepalących? Palący sąsiedzi to tragedia, otwiera się okno a tu zamiast powietrza, śmierdzący i trujący dymek.Największe udogodnienia nie złagodzą skutków biernego palenia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8
... ale z drugiej strony do Gd Głównego blisko, do Wrzeszcza blisko, do Sopotu blisko. Przedszkola, szkoły, przychodnie, sklepy dookoła. Moim zdaniem całkiem przyzwoita opcja.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2