Młyny Gdańskie

Temat dostępny też na forum: Siedlce
Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy i tramwaje). Szybko można stąd wyjechać także na obwodnicę, a co za tym idzie na autostradę czy lotnisko.

W okolicy jest rozwinięta infrastruktura - zaplecze handlowe i usługowe, żłobki, przedszkola, szkoły z zapleczem sportowym. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się także galerie ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podoba mi się kolorystyka i zieleń
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
ceny podobno od 13 tys.

... :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Odstrasza czynsz na poziomie 13-14 zł za m2. Czyli około 1000 zł za 76m2 to sporo. Nie każdy chce korzystać z fittnes i siłowni.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie słyszałem o takim czynszu w Trójmeiście... Bez przesady
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Bardzo piękna wizualizacja dojazdu (zdjęcie 4/4). W rzeczywistości to nie deptak tylko jedna z najstarszych i najgorzej utrzymanych dróg w Gdańsku, która będzie głównym dojazdem do tego osiedla (ul. Malczewskiego). Deweloper nie raczeł nic zrobić z tą drogą dla Kamienic Malczewskiego, które to należą też do niego i leżą po sąsiedzku.
Zapraszam do obejrzenia jak wygląda obecnie wymijanie się dwóch pojazdów na tej ulicy. Dołożeniu kilkuset mieszkanców w tym miejscu, raczej nie poprawi sytuacji.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na jednym ze zdjęciu widać recepcjonistę.
W budynkach bez najmu krótkoterminowego to tylko zbędny wydatek genereujący koszty dla wspólnoty mieszkaniowej.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga dojazdowa naznaczona olejem po urwanych miskach olejowych.
"Apartament" to nie tylko budynek, ale także jego otoczenie. W tej chwili na drogach dojazdowych nawet piesza wycieczka grozi kalectwem.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wychowalam sie tam .Obok jest mieszkanie mojej mamy ,do dzis nie ma ogrzewania tylko piece ,jest szansa ze wreszcie cos sie zmieni ,dojazd na Malczewskiego jest okropny ,dziurawa ulica brak miejsc parkingowych ,ale jest nadzieje na lepsze i bardzo sie ciesze ze zaczna budowac tylko ciekawe jak zacznie pekac budynek bo ma swoje lata czy inwestor wezmie to na siebie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potencjalni klienci powinni przed zakupem przyjrzeć się dokładnie także otoczeniu budynków. Większość mieszkańców mieszkających po sąsiedzku na osiedlu od tego samego dewelopera (Kamienice Malczewskiego II) ma problem z wyrzucaniem śmieci, ponieważ zaprojektowane wiaty na śmieci są najzwyczajniej w świecie zbyt małe. Nie każdy patrzy na to przy zakupie mieszkania, ale w codziennym użytkowaniu takie kwestie potrafią znaczenie uprzykrzyć życie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0