Młyny Gdańskie

Temat dostępny też na forum: Młyny Gdańskie
Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy i tramwaje). Szybko można stąd wyjechać także na obwodnicę, a co za tym idzie na autostradę czy lotnisko.

W okolicy jest rozwinięta infrastruktura - zaplecze handlowe i usługowe, żłobki, przedszkola, szkoły z zapleczem sportowym. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się także galerie ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładny projekt

Podoba mi się kolorystyka i zieleń
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

ceny podobno od 13 tys.

... :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wspólne obiekty

Odstrasza czynsz na poziomie 13-14 zł za m2. Czyli około 1000 zł za 76m2 to sporo. Nie każdy chce korzystać z fittnes i siłowni.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

cooo?

Nie słyszałem o takim czynszu w Trójmeiście... Bez przesady
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

Dojazd

Bardzo piękna wizualizacja dojazdu (zdjęcie 4/4). W rzeczywistości to nie deptak tylko jedna z najstarszych i najgorzej utrzymanych dróg w Gdańsku, która będzie głównym dojazdem do tego osiedla (ul. Malczewskiego). Deweloper nie raczeł nic zrobić z tą drogą dla Kamienic Malczewskiego, które to należą też do niego i leżą po sąsiedzku.
Zapraszam do obejrzenia jak wygląda obecnie wymijanie się dwóch pojazdów na tej ulicy. Dołożeniu kilkuset mieszkanców w tym miejscu, raczej nie poprawi sytuacji.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkam w starym domu komunalnym na Malczewskiego obok tej inwestycji i nie jestem patologią !!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Booking.com

Na jednym ze zdjęciu widać recepcjonistę.
W budynkach bez najmu krótkoterminowego to tylko zbędny wydatek genereujący koszty dla wspólnoty mieszkaniowej.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga dojazdowa

Droga dojazdowa naznaczona olejem po urwanych miskach olejowych.
"Apartament" to nie tylko budynek, ale także jego otoczenie. W tej chwili na drogach dojazdowych nawet piesza wycieczka grozi kalectwem.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wychowalam sie tam .Obok jest mieszkanie mojej mamy ,do dzis nie ma ogrzewania tylko piece ,jest szansa ze wreszcie cos sie zmieni ,dojazd na Malczewskiego jest okropny ,dziurawa ulica brak miejsc parkingowych ,ale jest nadzieje na lepsze i bardzo sie ciesze ze zaczna budowac tylko ciekawe jak zacznie pekac budynek bo ma swoje lata czy inwestor wezmie to na siebie
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zagospodarowanie terenu

Potencjalni klienci powinni przed zakupem przyjrzeć się dokładnie także otoczeniu budynków. Większość mieszkańców mieszkających po sąsiedzku na osiedlu od tego samego dewelopera (Kamienice Malczewskiego II) ma problem z wyrzucaniem śmieci, ponieważ zaprojektowane wiaty na śmieci są najzwyczajniej w świecie zbyt małe. Nie każdy patrzy na to przy zakupie mieszkania, ale w codziennym użytkowaniu takie kwestie potrafią znaczenie uprzykrzyć życie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto zamieszka w Gdańskich Młynach

Kupuje mieszkanie w Gdańskich Młynach. Chcę tam zamieszkać z rodziną. Interesuje mnie czy osoby które też kupują tam mieszkanie chcą zamieszkać czy tylko kupują na wynajem. Jakie są ich uwagi?Czy Malczewskiego jak mówią sprzedawcy będzie zrobiona w 2023 roku? Czy widzą jakieś mankamenty?czy termin oddania budynków A i B się nie przedłuży na 2023. Jakie mają doświadczenie a Allconem? Słyszałem , że przeszkadzają latające samoloty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

samoloty latają jak wszędzie i nie przeszkadzają
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto zamieszka w Gdańskich Młynach

Ja się także interesowałam ta inwestycja, droga rzeczywiście średniej jakości, nie wiem, jak wyglada ruch rano gdy rodzice zawożą dzieci do pobliskiej szkoły. Mnie odstraszyły samoloty. Ilekroć tam przyjeżdżałam aby obejrzeć okolice o różnych porach dnia, trafialam na kilka przelatujących i kwesta czynszu (nie mam potrzeby utrzymywania portiera czy sali, bo ćwiczę gdzie indziej). Nie każdemu musi to przeszkadzać. Wybrałam w końcu mieszkanie nieco niżej w okolicach Szpitala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czas to pieniądz

Podczas matur deweloper pomimo negocjacji dyrektora viii lo nie raczył wstrzymać prac budowlanych na parę godzin w trakcie trwania egzaminów maturalnych. Dźwięki budowy były bardzo dobrze słyszalne w salach egzaminacyjnych. Mam nadzieję, że inni deweloperzy będą postępować równie dobrodusznie i kulturalnie, bez ukierunkowania wyłącznie na swój zysk
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To była kiedyś cicha i spokojna ulica domy fakt stare komunalne ale za nimi ogródki. było zielona i spokojnie .Aż pojawił się deweloper jeden z drugim i wszystko zniszczyli i zepsuli. :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie ,czy czynsz w takiej inwestycji jest wysoki ,dochodzą opłaty za ochronę i sale fitness?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Scarpa (6 odpowiedzi)

Dwa budynki inwestycji Scarpa powstaną niedaleko zbiegu ulic Kartuskiej, z Zakopiańską i...

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...