Mobbing w pracy

Witam moja parnerka od przeszlo 4 miesiecy jest na zwolnieniu lekarskim leczy sie na depresje zanim poszla na zwolnienie. Miesiac wczesniej zaczela plakac i nie chcialo sie isc do pracy czy jak zglosi sie do pipu czy pomoga walczyc o odszkodowanie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można się zgłosić do PIP, oni podpowiedzą co trzeba przygotować i jak procedura wygląda
Pozew do sądu pracy pomoże zrobić osoba z punktu darmowych porad prawnych
najlepiej się u regionalnego inspektora zapytać jakie organizacje działają w okolicy i kto może pomóc w napisaniu takiego pozwu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mobing jest teraz aktualnym problemem, więc warto próbować wszędzie. Ewentualnie Cię przekierują do innego urzędu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak? udało się coś ugrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze względu na wiele pytań na temat mobbingu postanowiłam przygotować pełny poradnik o mobbingu w pracy. Zapraszam do zapoznania się http://kancelaria3miasto.pl/mobbing/

W artykule opisuję czym jest mobbing, jak udowodnić mobbing, co grozi za mobbing, czy możemy liczyć na odszkodowanie. Mam nadzieje że komuś pomorze.
Pozdrawiam
dr Małgorzata Dądalska
Adwokat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mobbing w pracy

Mi w pipie powiedzieli ze mogłabym iść do sądu pracy... Ale to już nie na moje nerwy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tych czasach łatwiej zmienić pracę niż uzyskać wyrok sądu, stąd też niewiele takich spraw, a szkoda, bo się niektórym s-synom należą.
Uwaga na często ponawiane ogłoszenia o pracę, za nimi może krycie coś więcej niż liche warunki......
Czasem szkoda zdrowia, trzeba uciekać, najlepiej jak kto może to na L4 a docelowo całkowicie daleko od firmy
To już się robi jakąś plagą, wariatów w pracy nie brakuje, a w dużych miastach to już kumulacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Miejsce do nauki (3 odpowiedzi)

Siemanko, od niedawana mieszkam na Kowalach. Szukam miejsca gdzie mógłbym rozsiąść się z laptopem...

Dobry , tani adwokat trójmiasto (3 odpowiedzi)

Witam mam pytanie o rozwód. Chcemy z mężem się rozejść bez orzekania o winie , mamy majątek do...

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...